Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Благодаря за уроканови [re: jamie]  
Автор Billyana ()
Публикувано12.05.01 12:36







Тема Re: Ех,Джейми,Джейми,нови [re: jamie]  
Автор Billyana ()
Публикувано12.05.01 12:44



явно не си чак толкова голям късметлия.Тъкмо ти се зарадвах за откритията,които сподели с нас...А сега излезе,че попадаш на разни аматьорки....Жалко,много жалко.




Тема Направо жив да го оплачешнови [re: Billyana]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано13.05.01 08:03



тоя наш Джейми!!!

Редактирано от Rainbow_bs на 13.05.01 08:03.



Тема Re: Направо жив да го оплачешнови [re: Rainbow_bs]  
Автор Billyana ()
Публикувано13.05.01 13:00



Е,може би не е чак толкова зле човекът.Защото такива открития не се правят с безчувствени дами,които дори и смътна представа нямат ни какво да направят,ни какво да кажат.Сигурно им куца само първата част-съблазняването.Пак да кажа-жалко,много жалко.



Тема Понеже виждам,нови [re: Billyana]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано13.05.01 23:11



че си сведуща, добре би било и ти да каже нещо за своите методи на съблазняване. Може и другите дами да научат нещо, а пък ние от мъжката дружина - как да се предпазваме от женско коварство....
Били, напиши и нещо зао себе си!!!!!!!!!!



Тема Re: Съблазняваненови [re: novachka]  
Автор lHTlANDRA (непознат )
Публикувано13.05.01 23:16



Когато искам да съблазня приятеля си съм уверена,че ще успея да го влудя...
Бързо се предава когато започна да целувам ушенцето му...Обикновенно мъжете са много чувствителни в тази зона-не че и ние не сме...А след това и ръцете си знаят работата



Тема Re: Понеже виждам,нови [re: Rainbow_bs]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано14.05.01 09:54



Глупости, ще напише :-)))) Всички умеем да плямпаме, не е ли така ? Моля ви вас двамата само не правете капитал на мой гръб :-)))))))))) <33 бири>

don't waste my time - waste yours !


Тема Направо забогатяхменови [re: jamie]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано14.05.01 10:26



на твой гръб - сега ще трябва да ти отчислим дивиденти, за на се почувстваш набутан!!!!!



Тема Re: Направо забогатяхменови [re: Rainbow_bs]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано14.05.01 14:19



Не се дразни, но вече веднъж едно момче го направи по гаден начин... излезе че бил кавалер и възпитан ЗА РАЗЛИКА от мене ... не ми се говори ! Нищо лично :-))))

don't waste my time - waste yours !


Тема Съблазняване в три стъпкинови [re: woman]  
Автор Estacada (танцуваща)
Публикувано15.05.01 17:09



При мен
Повечето мъже сами се съблазняват. Стига им гледката на една чужда, добре изглеждаща, дружелюбна жена, с червило и Високи Токчета. Дори не се налага да пърхаш с мигли.

На мен ми харесва да съблазнявам този, дето носи на пръста си еднаква с моята халка.
Имам си много хватки...Ще споделя една от любимите ми:танци.

1. Трябва да си осигурите мъж. И то сит и бодър мъж. После се погрижете да отрежете достъпа му до средства за развлечение като компютър, книги, телевизия (внимание, понякога много коварно започва важен мач!!!). Ако отказва да остане в статично положение е разрешено да използвате сила: вържете го!

2.Щом ще има танци, начи трябва озвучаване. Подгответе за перформанса звуков бекграунд, съответсващ на вашето амплоа. Аз предпочитам немска електроника като Rammstein, Die Krupps, Laibach...евентуално източна етно музика и дарк симфонии. Обаче това не е за аматьори!!! Като начало се спрете на класиката: Том Джоунс.
Облеклото е съществено. Важно е да има отенък на облекло. Обаче да е бляскаво като холидей! Това има зашеметяващ ефект върху мъжа.

3.Самите танци. Използвайте всичките си крайници. Както и ланшафта: рамка на врата, случайно изпречил се стол, чаша с вода или друго...Съществено е да не мислите как изглеждате отстрани. Има кой да го мисли. И ако той е влюбен във вас, начи няма как да не бъде съблазнен!!!


п.с. Опитвам се от известно време да го вкарам в мирката и оттам да го съблазнявам по електронен път. Безуспешно уви
. Някакви идеи????


"Mein Herz brennt."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.