Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема УРОЦИТЕ НА ГРАФИНЯТАнови  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано04.04.01 16:14



Про4етохте ли постинга на ГРАФИНЯТА"8 урока по френска любов(само за мъже)"в клуб любов???

МИсля,4е беше по-добре да я пуснеш в мъжки клуб
Мисля и 4е ще е интересно да пуснеш тук "8 урока по френска любов(само за жени)".4АКАМЕ!!!!
ще е интересно не само жените,но и за мъжете...





Тема Има някои свежи идеинови [re: TEDDA]  
Автор Rainbow_bs (фен на Графиня)
Публикувано04.04.01 16:33



за начинаещите в любовта. Мисля, че си е точно в клуба. За по-зрели хора си е скучно това, а тук поне половината са такива...





Тема Re: Има някои свежи идеинови [re: Rainbow_bs]  
Автор woman (обичаща)
Публикувано04.04.01 16:47



И за можещите, като Дъгичката...


Не, че съм пробвала, ама сега с тая широка пола.....:))))))




Тема Моля, моля...нови [re: Rainbow_bs]  
Автор Toto* (голяма работа)
Публикувано04.04.01 17:24



За TEDDA нещо за по-напреднали, ако може, щото, както стана ясно, тя от малка със спермициди дейтва, сиреч разбира ги нещата....


Успех!
Завърнах се между другото. Ще не сте писали, докато аз пих коняк с една приятелка....? А?



Тема Много се вълнувахменови [re: Toto*]  
Автор Rainbow_bs (фен на Графиня)
Публикувано04.04.01 18:50



докъде ще я докарате с приятелката покрай коняка.... Затова загубихме ума и дума!!!!





Тема Напоследък взе много да ме [re: woman]  
Автор Rainbow_bs (фен на Графиня)
Публикувано04.04.01 18:52



разсмиваш в клуба...
Колко е широка полата ти?





Тема Re: Напоследък взе много да менови [re: Rainbow_bs]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано04.04.01 19:42



Естествено,4е се смятам за знаеща!Не пускам идеята защото няма кои да ем нау4и,а защото има неща,които дори и ние-зрелите и знаещи хора понякога не знаем или не можем да си обясним.Хаиде тогава,знаещи мъже,кажете каква е разликата между хубаво и лошо направената ви френска любов,защо казвате-еии тая какви с....прави??
Как си обяснявате факта,4е някои мъже не стигат до оргазъм при френска любов,дори и да са в ръзете на наи-добрата ....?



ПП:аз си имам отговорите,искам просто да 4уя мъжки(що пък не женски)мнения по въпроса

Редактирано от TEDDA на 04.04.01 19:44.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.