Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Инсталиране на актуализации.нови  
Автор forestt (абсолют)
Публикувано22.06.14 10:26



От доста време всеки ден компютъра ми с операционна система Windows 7 се опитва да инсталира 6 актуализации 5 от тях важни и все неуспешно!!!
Някой знае ли защо и друг има ли същия проблем?



Тема Re: Инсталиране на актуализации.нови [re: forestt]  
Автор tuff slim (ветеран)
Публикувано22.06.14 15:12



да. преоблема се решава, като се потърси какво означава съобщението за грешка и се вземат съответните мерки.



Тема Re: Инсталиране на актуализации.нови [re: tuff slim]  
Автор forestt (абсолют)
Публикувано22.06.14 20:58



Съобщение за грешка няма, изтегля си актуализациите, и ги инсталира. Само че след рестартирането ми казва, че е неуспешно. От 13.06.2014 до днес всеки ден, през същото време между тези 6 които всеки ден се опитва неуспешно има и 4 други които са инсталирани успешно!!!



Тема Re: Инсталиране на актуализации.нови [re: forestt]  
Автор tuff slim (ветеран)
Публикувано23.06.14 01:33



провери в application и system logs, не може да няма нищо. но не знам какво е поведението ако реши, че вин-а не е истински

пс а какъв е вин-а? 7? хр?

Редактирано от tuff slim на 23.06.14 01:33.



Тема Re: Инсталиране на актуализации.нови [re: tuff slim]  
Автор forestt (абсолют)
Публикувано24.06.14 09:32



провери в application и system logs, не може да няма нищо. но не знам какво е поведението ако реши, че вин-а не е истински

пс а какъв е вин-а? 7? хр?


Добре ще проверя, но сега нямам време.
Windows 7, писах го и в първия пост, истински е купен е с лаптопа и нали разбираш само за него е и не може да се преинсталира.



Тема Re: Инсталиране на актуализации.нови [re: forestt]  
Автор tuff slim (ветеран)
Публикувано24.06.14 15:13



инсталирай ъпдейтите един по един докато ти даде грешка



Тема Re: Инсталиране на актуализации.нови [re: forestt]  
Автор Chasing Rabbits (некой си)
Публикувано05.07.14 11:50



нали разбираш само за него е и не може да се преинсталира.
Как да не може? Винаги може, но в повечето случаи не е необходимо.
Наистина, пробвай да ги инсталираш един по един. Ако с единия не стане, пробвай друг, все някой ще се инсталира, и ще се види кой точно прави проблема, и тогава ще се мисли защо.
Освен това, всеки ъпдейт си има номер, започващ обикновено с KB и някакви цифри, можеш да потърсиш по-подробна информация за всеки ъпдейт с търсене в базата данни на майкрософт, както и описани евентуално проблеми с него.



Тема Re: Инсталиране на актуализации. [re: Chasing Rabbits]  
Автор forestt (абсолют)
Публикувано13.07.14 19:40



И tuff slim каза да ги инсталирам един по един и аз го направих, инсталираха се с изключение на един който се препоръчва „Актуализация за Windows 7 за системи базирани на х64 (КВ2800095)", но после и той се инсталира, а също и една по желание, по-късно и тя се инсталира.



Тема Re: Инсталиране на актуализации.нови [re: forestt]  
Автор Chasing Rabbits (некой си)
Публикувано15.07.14 00:38



инсталираха се с изключение на един който се препоръчва „Актуализация за Windows 7 за системи базирани на х64
А твоят уиндоус 64 битов ли е? И ако не, защо инсталираш неща, които се препоръчват за 64 битов? След като и не е ясно точно какво актуализира и защо, няма смисъл да го инсталираш.
Но както и да е, да разбирам, че проблемът е решен?



Тема Re: Инсталиране на актуализации.нови [re: Chasing Rabbits]  
Автор forestt (абсолют)
Публикувано27.07.14 14:50



64 битов е, а и съм писал че после и тази актуализация която правеше проблем също се инсталира.
Искаш ли да видиш как преди многократно инсталирането и е неуспешно, а заедно с нея и другите, после и сама не искаше да се инсталира, а в един момент след това се инсталира.
Да проблемът е решен!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.