Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Автоматично изтриване от Recyce Bin-анови  
Автор minius (непознат)
Публикувано07.01.12 17:19



На един от служебните компове е някъде е зададено Recyce Bin-а да се изчиства ежедневно - как да го махна това, искам изтритото да си остава там и да го чистя ръчно? Win ХР e.



Тема Re: Автоматично изтриване от Recyce Bin-анови [re: minius]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано07.01.12 17:27



ти какво направи за да се опиташ да решиш проблема? хукна към дирските форуми или разцъка нейде по компа?
най-добре попитай тоя, дето администрира комповете, така или иначе за това му плащат



Тема Re: Автоматично изтриване от Recyce Bin-анови [re: tuff slim]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано07.01.12 23:26



Еми тъй е най-лесното! Ми той утре сигур ще иска някой да му дъвче храната, преди да я погълне!
Аман от калпазани!



Тема Re: Автоматично изтриване от Recyce Bin-а [re: tuff slim]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано07.01.12 23:31



Пък от друга страна, като се замисля.....
Най-големите ми доходи са от ей-такива тъпанари:
Вика ме. отивам и казва - "искам само това и това...". Правя му 'това и това' да е така както го иска без да му давам акъл. Вземам му парите, които се умножават по 2 заради гевезелъка... След няколко дена оня реве, че "това и това" му пречи на "онова". Отивам и срещу тройно заплащане го връщам в начално положение. Заплащането е тройно, защото най-мразим да разваляме веднъж направена работа от мене. Естествено единствените обяснения които давам са за заплащането.
Де да имаше още такива клиенти....



Тема Re: Автоматично изтриване от Recyce Bin-анови [re: tuff slim]  
Авторminius (Нерегистриран)
Публикувано07.01.12 23:46



Бате, като не зная - не цъкам и разцъквам, за да не гръмне, а по-добре да попитам. Така са ме учили. И представи си, няма администратор на комповете, проста фирмичка с трима персонал.



Тема Re: Автоматично изтриване от Recyce Bin-анови [re: minius]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.12 13:56



1.Тука всеки всичко може да напише и да ти "помогне"
2.Цъкваш и като се осере нещо друго (на което не му харесва там дет си цъкнал) става кофти: Началството (в 99.99% от случаите хабер си няма от компютри) ревва, че ти си осрал работата (а не някой от форума) и ти обираш парсата.
После идва тоя дет е инсталирал програмите и иска няколко стотака за всичко наново. Естественно ти треа се бръкнеш в джоба (да не си пипал там дет не ти е работа)

А има и друг вариант: Тоя дето е инсталирал всичко (без да го познаваш и знаеш че има такъв), да те е "резнал" в правата да бърникаш тук-таме...



Тема Re: Автоматично изтриване от Recyce Bin-анови [re: 1234]  
Авторminius (Нерегистриран)
Публикувано08.01.12 16:06



Споко бе човек, ще ти стане нещо. Докато тук се правите на пишман бизнесмени- компютърджии, гледащи как да излъжат клиента и да го надцакат има други форуми, където хората не се вземат толкова на сериозно и помагат. Поздрави :)



Тема Re: Автоматично изтриване от Recyce Bin-анови [re: minius]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано09.01.12 12:25



Ако под "помощ" разбираш - "да ти го дам наготово в главата, без да си мръднеш задника" - ОТ МЕН НЯМА ДА Я ПОЛУЧИШ!
И ще ти кажа защо:
Според мен това е "мечешка услуга". Утре ще ревеш за друго, вдругиден за трето и т.н. (След като е свикнал човек другите да му вършат работата...).
Има мошенници (като мене), които използват много тарикатски незнанието и "доят" яко..

Сорка ако ти изглеждат даскалски писанията ми, ама си е така...



Тема Re: Автоматично изтриване от Recyce Bin-анови [re: minius]  
Автор7658765876 (Нерегистриран)
Публикувано09.01.12 13:32



Виж в пропъртис на коша дали не е дадена отметка директно да се трият без да влизат в него или да не е зададено 0% обем.Иначе не съм чувал да има опция точно на всеки ден да се трие автоматично.



Тема то не е за глухи...нови [re: 7658765876]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано09.01.12 21:44





тъй ще е и все по-тъй ще става...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.