Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема LOGOUT WIN XP SP3  
Автор3aдpъcтeн (Нерегистриран)
Публикувано18.07.10 17:47



Уф и аз съм едно предклавиатурно амааааа....
Къде и какво бутнах - ба ли му мамата, ама сега като дам на тенекето да се гаси и вместо да ми излезнат тричките бутончета за гасене/рестарт/стендбай - излиза джам, дето требе си избера от списък.
Би требвало да ми е все таа - нали все се гаси компа, ама нали съм задръстен - искам си старото!
Пуснах гуглето да търси. Все пак знам и дервната поговорка - "Който Search-ва, той find-ва!", ама като не знам какво точно да напиша в тва тъпо гугле....
Пиша - logout, how, change, Exit, Shut down и тем подобни изразчета в различни комбинации - ама не ще..
Беше ми се мярнало нейде преди години. TweakUI си помислих. Хоп от сайта на М$ - зверим се като идиот по менютата - Е ПА НЕМА!
Ако некой се сети кво беше и не е на море (та да прочете тва де) - да драсне некоя и друга буква тука..
Благодаря на отзовалите се!



Тема Re: LOGOUT WIN XP SP3нови [re: 3aдpъcтeн]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано19.07.10 00:18



Go to Start>> Control Panel
Click User Accounts
Click "Change the way users log on or off"

Make sure the box next to "Use welcome screen" is checked.




Тема Re: LOGOUT WIN XP SP3нови [re: naki]  
Автор3aдpъcтeн (Нерегистриран)
Публикувано19.07.10 09:43



А...... Там ли билоооо...
Те там не съм поглеждал от години!
Веднага отидох да го пипна... Изрева ми:
"Клиентските услуги на NetWare са гаднеели." Трябвало да ги деактивирам!
На секудната ще го направя, ама сега почвам пак да се нервя! Как са се активирали теа услуги, след като на всичко съм махнал Update-то. Е Освен антивирусната де...AVG...
Дали тя ще да ги е ръгнала?
Ще попитам чичо Гошко!

Мерси за хелпа!



Тема Re: LOGOUT WIN XP SP3нови [re: 3aдpъcтeн]  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано19.07.10 19:17



Махни от мрежовите настройки всички протоколи освен TC/IP



Тема Re: LOGOUT WIN XP SP3нови [re: www]  
Автор3aдpъcтeн (Нерегистриран)
Публикувано19.07.10 20:59



Така и направих. Първо махнах NetWare Client. Чудя се одкъде ли е довтасал...Няколко варианта ми се мотаят в главата:
1.Наскоро жената я прихвана да прехвърля някаква песен със Сините Зъби. Ръгнах диска и като предклавиатурно дадох next,next,next finish , без да се замисля.Казах си - па кво ли може да размърда тоа боклук.Пък и без тва после ще го деинсталвам. Просто тел. апарат беше от много евтини боклуци, дет кабела им е колкото апарата....
2.Антивирусната. AVG. След като деисталнах тва - тя се изнерви и не щеше да излиза долу на лентата. Реинстал не оправи работата. Пуснах Деинстал. После затрих папката и в Програм филес и инсталл наново
3.Наскоро трябваше да се вържа с друга програма (мнооого вехта), дето само IPX протокол признаваше. Те тогаз пуснах тоз протокол.
4.Тествах рутер DIR-100 преди седмица. Гадта при всяко пускане на компа ръгваше некъв адаптер,дето кат цъкнех на него и ме вкарваше в рутера. Абе вместо да си пиша 192.168.1.1 (напр) на браузера - то само си го правеше. Калпазанска работа, ама знай ли човек....

За мене е важно че се оправи работата, ама коя е гадината - ТВА ще го намеря...Магарето в калта нема си оставя! Нема се оставя едно тенеке да ме разиграва!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.