Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Свястна фонетична кирилица за Вистанови [re: Colombino]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано09.04.08 21:47



"FlexType" трябва да бъде възможно най-близо до двете нули. Съжалявам, но така ще се казва, и толкоз!!!





Тема Re: Свястна фонетична кирилица за Вистанови [re: ивaн]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано09.04.08 21:48



Специално за теб:
"FlexType" е различно от "FlexType00" !



Тема Има я в FAQ темата...нови [re: Mилeн]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано10.04.08 11:42





Welcome to the real world!



Тема Re: Свястна фонетична кирилица за Вистанови [re: Щиpлиц]  
Авторms (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 01:47



така излиза че е разновидност на флекс тайпа
но ти си знаеш, просто не се чуди когато има недоразумения. хората не умеят да четат



Тема Re: Свястна фонетична кирилица за Вистанови [re: ms]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано11.04.08 19:41



Ам'че то си е разновидност де. ;о))) Само че не са го писали от Датекс, нито се инсталира, нито подменя шрифтове... Но пък съм му направил същите икони, превключването е същото... На потребителя трябва да му е през оная работа какво ЕХЕ е отдолу, а как работи.



Тема Re: Свястна фонетична кирилица за Вистанови [re: Щиpлиц]  
Автормc (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 21:14



за втори път не разбираш какво ти се казва.



Тема Re: Свястна фонетична кирилица за Вистанови [re: мc]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано11.04.08 22:49



Тая вечер съм на бяло вино, така че фазата на Луната не ме интересува.

Извода е: Не може да се прекопае градината с вилица, защото между AT486 и Windows 95 има голяма разлика.

...

За който е разбрал - да си отвори още една бира. Който не е - да прочете "Пътеводител на галактическия стопаджия".



Тема Re: Свястна фонетична кирилица за Вистанови [re: Щиpлиц]  
Авторhmmmm (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 23:52



а има ли начин vista да е като winxp - поне при мен помнеше за всеи прозорец избрана подредба а не за целия windows... т.е. в един си пиша на кирилица, като мина в друг където съм писал на латиница се сменя съответно, а не да трябва постоянно да превключвам?



Тема Re: Свястна фонетична кирилица за Вистанови [re: hmmmm]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано30.06.08 00:01



Че Виста в оригиналния си вариант си е точно като в предишните системи - режима на клавиатурата се запомня за всяко приложение. Datecs FlexType НЕ помни нищо, а превключва тотално, моя FlexType00 може да се настройва дали да помни, или не.

Скоро ще трябва да пусна нови компилации на FlexType00, че нещо се изложих с корекциите за различните версии на Windows. Който е решил да го пробва - да проверява за обновление, и да чете тук.



Тема Re: Свястна фонетична кирилица за Вистанови [re: Щиpлиц]  
Авторhmmmm (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 00:11



ами аз не ползвам flextype.. даже доскоро се мъчих с финетичната му подредба на windows-а - та по подразбиране си беше - като се смени подредбата - важи за всички приложения. Сега докато пишех това реших все пак да проверя и се оказа че бъркам :) хехе. Само за Mozilla е това дразнещото.. сори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.