Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Не ми разрешава да инст. Скайпнови  
Автор Buba67 ()
Публикувано22.10.07 20:19



Предварително се извинявам /уча се от няколко месеца да инст. програмки/, ако не задавам правилно въпроса, но ще се радвам на всеки съвет.
Уиндоус ХР - тегля скайп.ехе от сайта на скайп.бг , но когато го пускам да се инсталира ми дава " Скайп се провали: код 1625. Инсталирането е забранено от системните правила. Свържете се със системния администратор".
Този Уиндоус ХР е качен от човек, който го е модифицирал по свое усмотрение. В Сетингс Юзер гледах, но не смея да пипна. Къде да видя кой е с администраторски права? И как да разреша инст на скайпа?

Редактирано от Buba67 на 22.10.07 20:20.



Тема Re: Не ми разрешава да инст. Скайп [re: Buba67]  
АвторAдминиcтpaтop (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 21:04



Помоли този който е направол компа да ти помогне със инсталацията и да ти даде някои основни познания.



Тема Re: Не ми разрешава да инст. Скайпнови [re: Aдминиcтpaтop]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано22.10.07 23:51



Човека правилно е забранил нови инсталации, за да не станат бели от начинаещи.Ама е трябвало да предупреди.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Не ми разрешава да инст. Скайпнови [re: Xoлдън]  
Автор Buba67 ()
Публикувано23.10.07 10:04



Инсталирах АйСиКюто и систем клийнър та затова питам. Не всяка инсталация е забранена. И все пак благодаря!


Редактирано от Buba67 на 23.10.07 10:07.



Тема Re: Не ми разрешава да инст. Скайпнови [re: Buba67]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 15:07



Пробвай нелокализираната версия от skype.com. Имаш по-голям шанс за успех.



Тема Re: Не ми разрешава да инст. Скайпнови [re: Buba67]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 11:02



бързо си се научила.. на един далечен 12 юли грееше като звезда онлайн в зелено... ту изгряваш, ту изгряваш - сякаш си у некое съзвездие... какво нещо е консултирантетто у диро
браво.



Вместо подпис:
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето нерегистриран ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






Тема Re: Не ми разрешава да инст. Скайпнови [re: .]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 11:03



навремето пишех нерегнато с точка... поне точката не е регистрирана... като * - звездата, ама знам ли...

знаех си постингите до един...

Вместо подпис:
като ти гепят ника ти жънеш бури....



вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето нерегистриран ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






Тема Re: Не ми разрешава да инст. Скайпнови [re: Xoлдън]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 11:05



холд он... регистрациите на твоята дата са вредни ъъъ за зравето



Вместо подпис:
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето нерегистриран ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






Тема Re: Не ми разрешава да инст. Скайпнови [re: kkrekk]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано02.01.21 17:44







Тема Re: Не ми разрешава да инст. Скайпнови [re: funy77]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано04.01.21 13:40



Хапче!

ТАта! Не ги забравяй, записвай си.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.