Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Тема Каква модификация windows xp professional да купя?нови  
Автор Пpocтo aз (непознат )
Публикувано28.09.07 10:13



Каква модификация на windows xp professional да купя?Налага ми се преинсталация имам диска с xp professional от който ми е инсталиран преди 2 години и от тогава не съм преинсталирал уиндоуса и сега при преинсталацията ми казва че е по-стара версия,кажете ми примерно от "славейков" каква версия на xp professional да искам да купя за преинсталацията


Благодаря ви предварително за съветите ви !



Тема Re: Каква модификация windows xp professional да купя?нови [re: Пpocтo aз]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано28.09.07 12:33



> Каква модификация на windows xp professional да купя ... примерно от "славейков" ...



Mixy

Тема Re: Каква модификация windows xp professional да кнови [re: Mixy]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 13:20



Ми иди и питай с какво разполагат в наличност...





Тема Re: Каква модификация windows xp professional да купя?нови [re: Mixy]  
АвторПpocтo aз (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 14:56



Ще купя пиратски диск много ясно ако имам пари за легален диск няма изобщо да питам тук


Питам вас защото повече разбирате докато ония от славейков ще гледат да ми пробутат нещо което може и да не ми свърши работа



Тема Re: Каква модификация windows xp professional да купя? [re: Пpocтo aз]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано28.09.07 18:58



след подобни приказки нима очакваш да получиш надежден отговор?
щом ще пиратстваш защо изобщо ще "купуваш"?
и защо смяташ, че ако си купиш лиценз за уиндоус е недопустимо да питаш тук?

впрочем не вярвам да нямаш пари за легално копие на уиндоус, съвсем не е толкова скъпо. по-скоро така си свикнал(а) да не си плащаш.

Редактирано от Boлkoдaв на 28.09.07 18:58.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.