Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 29.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Тема Помощ за новакнови  
АвторStriker (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 01:09



Здравейте,

Значи, реших да си преинсталирам Уйндоуса. Имам 1 С и 1 D. Преди инсталацията с Partition Magic разделих С на 2 части и при инсталацията форматитах само часта от С на която ще слагам Уйндоуса. Дотука добре, всичко сложих, офис антивирусни, варви екстра. Имам си вече С, Е и старото D. Мизерията е, че D-to стана "Read-only" не знам и аз как. Нито мога да го дефрагментирам нито ништо. Кажете ако е вазможно как да го направя "нормално" пак. Мерси много предварително!



Тема Re: Помощ за новакнови [re: Striker]  
Авторalteza-минaвaм caмo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 00:56



Така е то!Като разделяш дискове,нищо хубаво не можеш да чакаш!



Тема Re: Помощ за новакнови [re: Striker]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано26.10.05 16:38



Да не си умазал буквите и да си гледаш CD то като HDD?


Welcome to the real world

Тема Тъпня на годината.нови [re: alteza-минaвaм caмo]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано26.10.05 16:39



.


Welcome to the real world

Тема Re: Тъпня на годината.нови [re: Mopфиyc]  
Автор alteza ()
Публикувано26.10.05 17:46



Страшно благодаря!Само че точно такива с поделени дискове после идват да реват,даже по-трагични случаи е имало

Timor fecit deos.
Miserere nobis,Domine!


Тема И все пакнови [re: Mopфиyc]  
АвторStriker (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 22:37



Хора, плиииз. Кажете ако някой може да помогне все пак с нещо!



Тема Re: И все пакнови [re: Striker]  
Автор Yanko (рекламен агент)
Публикувано27.10.05 00:30



Какво по-точно не можеш да направиш на диск D. Пробва ли да създадеш нова директория или нов текстов файл и каква точно грешка ти дава Windows-a.
И къде точно гледаш че диска ти е read only.

ползвайте GOOGLE, братя, там е истината...

Редактирано от Yanko на 27.10.05 00:31.



Тема Re: И все пакнови [re: Yanko]  
АвторStriker (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 01:11



Начи както съм писал съм новак, така че предварително се извинявам за незнания. Знам че е на NTFS и до там. След като извърших нещата с разделянето, от там нататъка съм следвал точно нещата каквито иска Windows XP Professional Installation Disk и това е. Дал съм 1 юзър - демек аз:) И това е. Като му дам на Д-то Дефрагмент и ми дава че не може защото е риид онли. Създавам директории на него но не мога да копирам в/у него



Тема Re: И все пак [re: Striker]  
Автор Yanko (рекламен агент)
Публикувано27.10.05 11:10



На дефраг-а проблема може да му е липсата на достатъчно свободно място на диска. По спомени трябва да имаш 10-15% свободно място на диска. Не виждам причина ако можеш да създадеш директория (което си е писане върху диска) да не можеш да запишеш файл. Да не би диска да ти е пълен 99%

ползвайте GOOGLE, братя, там е истината...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.