Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Тема Абе стават тук някви чудесии невиждани...  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано09.05.05 23:23



Уиндоусът ми, както съм си го настроил на XP modern style, изведнъж му става интерфейсът на 98, стои така три-четри секунди и пак започва да прилича на човек... кви са тия неща??

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re: Абе стават тук някви чудесии невиждани...нови [re: ((moon!))]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано10.05.05 09:30



Убеждавам се, че ......... край нямат.

Айде бе момко. Какъв ти е Windows-а, какви сървиз-пакове си му слагал, колко ти е рама на машината, какъв процесор имаш, при работа на какви програми се случва най-често, дефрагментиран ли ти е диска, когато се случва това дали си забелязал лампичката на харда да свети повече отколкото е нормално... Все въпроси, които не трябва да чакаш да ти ги задават, когато искаш експертно мнение.

Най-обичам когато счетоводителката ни вземе че и щукне да ми зададе въпроса: "Тук излезе едно съобщение с Yes и No. Кой бутон да натисна?".


Щирлиц

Тема Възможно е...нови [re: Щиpлиц]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано10.05.05 11:00



ако ползва StyleXP или некой от боклуците на Stardock при голямо натварване на процесора (или забиване на апликация) при рефреш да му е трудно да си ъпдейтне темата (а добре знаем че отдолу си е стандартният Win32 интерфейс) и след неколко секунди да са упрай...

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: Абе стават тук някви чудесии невиждани...нови [re: Щиpлиц]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано10.05.05 13:41



Ем не знаех, че чак толкова инфо трябва за такова въпросче...
Ам Win XP style => уиндоусът ми е екс пи ("профешънъл"!!! ). Сървис пакове не съм му слагал, само една avast! си има, процесор Athlon troughbret 2200 Mhz, не се случва при точно определени програми. Добре ме подсети да го дефрагментирам диска, че не е дефрагментиран от месеци, а непрекъснато трия и записвам нещо... Лампичка си няма

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re: Възможно е...нови [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано10.05.05 13:43



Ъм защо да са боклуци... все пак прилича на нещо, 98 е невероятно грозен...

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re: Възможно е...нови [re: ((moon!))]  
Авторwalkman™ (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 20:47



Абе на теб виндовса ти за гледане ли е, или работа да върши? На мен десктопа е черен, без икони по него. Или работя нещо, и под отворените десетина прозореца десктопа си губи смисъла, или не работя... и тогава не седя просто да съзерцавам тъпия винбоз...



Тема Re: Възможно е...нови [re: walkman™]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано10.05.05 21:52



На мен пък изгледа на 98-цата страшно ме кефи



Тема Re: Възможно е...нови [re: walkman™]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано10.05.05 22:05



Ама са да спорим ли сме дошли... На мен пък ми е супер странно как някой би предпочел супер дървения стар изглед пред новия. Като го видя и просто ме дразни, супер скапано е... Е, ако имаш 100 мегахерца процесорче и т н може би, ама...

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re: Възможно е...нови [re: ((moon!))]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано10.05.05 23:30



И КОЕ по-точно те дразни??? Че няма шаренийки по десктопа? ми аз тоя десктоп така и не го виждам почти.. Мен външния вид на винбоза не ме вълнува, това е просто инструмент за свършване на работа.. ако работи, де.. че той обича и да се скапва. А и където работя с кюспе, изглежда точно така, както и 98.. външния вид е последното, което ме интересува - или работя нещо, или тъпата тенекиена кутия неща и да я гледам, за какво ми са шарении???

И изобщо.. тия тъпи шарении май са само да се кефят пъпчиви пубери и тъпи хамериканци...
____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 10.05.05 23:34.



Тема Re: Възможно е...нови [re: walkman™]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано11.05.05 13:22



И изобщо.. тия тъпи шарении май са само да се кефят пъпчиви пубери и тъпи хамериканци...
И да плюскат ресурси, как иначе ще накарат ползвателя да си купи ново желязо... за съпоставка, Целерон Д на 2.4 с напълно ушарено ХР работи около 20 % по бързо от Р3 700 с неушарено - резултат от бенчмаркове в/у прясно инсталирани машини. След гавра с Р3 дигане на 833 резултата се изравни (преди да забие Р3).
Забравих да кажа - 2 те машинки са с по 256 рам.


Welcome to the real world

Редактирано от Mopфиyc на 11.05.05 13:23.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.