Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Запис на 800Мбайтов CD-Rнови  
Автор draggon (непознат)
Публикувано04.01.05 17:11



Защо като сложа 800Мбайтов диск-CD-R Програмите го възприемат като 700Мб
Пробвах с Nero6 i WIN XP. Kъде трябва да се пипне или с коя програма може да се записват повече от 700Мб.
Благодаря предварително



Тема Re: Запис на 800Мбайтов CD-Rнови [re: draggon]  
АвторKlLlKANDZER (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 18:32



Ами така си го разпознава, което обаче не е проблем. На NERO му даваш отметка на Overburn и Disk at Once.



Тема Re: Запис на 800Мбайтов CD-Rнови [re: KlLlKANDZER]  
АвторKиpo (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 00:07



То хубаво,че има начин да стане така,ама ти правил ли си го,а и колко пъти?

По долу пише следното:
"... You might also damage your CD recorder. Use that option at your own risk ! ".



Тема Re: Запис на 800Мбайтов CD-Rнови [re: Kиpo]  
АвторKlLlKANDZER (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 09:30



Аха, правил съм го. Точна статистика не мога да дам- 5, 6 пъти. В интерес на истината, има такова предупреждение, но както се казва "Който го е страх от мечки- да не ходи в гората". Аз пони досега не съм унищожил нито 1 записвачка. Въпреки че, последния път като се опитах да запиша 1 ISO от окло 840 MB, не ми се получи. Много го мъчих и към 4 диска сасипах, обаче не стана. Какво ли не пробвах(и Firm Ware-то дори обнових), обаче- ядец. Та накрая стигнах до извода, че май дисковете бяха нещо фалшиви. Някаква мега измислена марка бяха.



Тема Re: Запис на 800Мбайтов CD-Rнови [re: KlLlKANDZER]  
АвторKlLlKANDZER (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 09:43



Колегата Tweeg от 1 съседен клуб е дал този ограмотяващ линк:


Тук е обяснено добре.



Тема Re: Не става бе...нови [re: KlLlKANDZER]  
Автор Octagon ()
Публикувано08.01.05 18:16



Мъча го по тая процедура, но не ще. Неро 6.6.0.1. Записвачка Lire-On CDR-2440MB. И не мога да разбера дали поддържа прегаряне! Гугъл не открива такива страници. Ако някой я познава, моля да каже.
Вграденото записване на ХР също не познава дискове над 700 МВ, тъпо...

Army of One


Тема Re: Не става бе...нови [re: Octagon]  
Авторneumornia^ (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 17:47



probva li da zapishesh disk greshka li ti dava ili izobshto ne iska da go zapisva????



Тема Re: Не става бе...нови [re: neumornia^]  
Автор lowlevel (Непознат)
Публикувано10.01.05 00:40



На мен Неро, директно ми казва че не иска да запише върху този диск, както и да го мъча, аз съм с ДВД, записвачка де. Така и не успях нищо да запиша.



Тема Re: Не става бе...нови [re: lowlevel]  
АвторKlLlKANDZER (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 08:19



Мда...има такива случаи, на които не може да се намери логично обяснение(аз не мога, де). Не е само NERO, има една камара други програми за запис, пробвайте някои от тях. Другото което ми идва на ум е да си обновите Firm Ware- то, евентуално. Макарче при случая с DVD записвачката, това ми се вижда излишно- едвали проблема е заради стар Firm Ware.

П.п. Сещам се за една подробност. Всичките си овърбърн дискове съм записвал на NERO 5.5.10.28. После минах на 6.6.3.0 и последния овърбърн не ми се получи. Не знам дали има връзка, но е факт.



Тема Re: Въобще не исканови [re: neumornia^]  
Автор Octagon ()
Публикувано10.01.05 10:30



Май ще се търси друга програма. Мама му стара, за кво ти е да имаш диск с по-голям обем, като програмата не го познава?

Army of One



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.