Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Win98 въпроснови [re: тaня]  
Автор kитaeцa ()
Публикувано20.03.04 18:47



Абе хвани се и порови из настройките на офиса, не чакай някой да дойде и да ти го сдъвче.



Тема Re: Win98 въпроснови [re: kитaeцa]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 20:39



Повярвай, поровила съм се. Или не е от там, или не ми стигат знания. Все пак - нали затова са тези форуми... И по нета търсих (доколкото им разбирам на английския ) и познати питах, и аз рових... но не намерих нищо. Да се бях отказала, ама като съм го виждала работещо на Win98 с Office97, т.е. нищо изключително... Значи - трябва да може. Аз затова и питам, не искам някой да ми го каже без да се помъча. Помъчих се доста - от близо половин година го ровя това нещо, и чак сега почнах да питам. Все пак - никой не може да знае всичко, нали?



Тема Re: Win98 въпроснови [re: Taня]  
Автор kитaeцa ()
Публикувано20.03.04 21:28



Добре, отвори си уиндоуския експлорър (двойно клик на MyComputer) и виж дали имаш следното: Tools | Folder Options | View | Managing pairs of web pages and folders.



Тема Re: Win98 въпроснови [re: kитaeцa]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 22:40



Ами няма. Погледнала съм, преди да питам! А на машината, дето това нещо беше направено, имаше тази опция във Folder Options! Нали ти казах, порових се доста (доколкото разбирам) преди да попитам... Сега моя комп е с практически същия софтуер, както онзи преди.. но моя няма тази възможност. Затова ме тормози - явно може, но никой не знае как.



Тема Re: Win98 въпроснови [re: Taня]  
Автор niksus (зарибен фен)
Публикувано22.03.04 09:50



ами ако може, е скрито някаде из регистрито
пробвай с някой по-едър туикър (my favorite X-Setup :)
или иди на компютър дето я има тая опция и проследи къде се пипа в регистъра, когато я бутнеш (с regmon от sysinternals например) - не се притеснявай ако е на друг уиндоус....



Тема Абе...нови [re: niksus]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 23:58



Сетих се аз за това, но... Някой им качил на тъпанарите флекстъп, оплескал всичко и... най-умното, за което се сетил, било format c: И, естествено, новия windows вече няма тази благинка



Тема Re: това в 2000 се правинови [re: Taня]  
АвторTT (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 01:34



в control panel, folder options, view, managing pairs of web pages and folders и там си избираш.



Тема Re: това в 2000 се правинови [re: TT]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 12:36



Ами така, де Само ми кажи как да изкарам тази опция във Folder Options на Win98SE и готово То в ТОВА е целият въпрос...



Тема Re: това в 2000 се правинови [re: Taня]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 23:44



Явно, никой не знае.. А аз си мислех, че тук е местото, където може да се намерят знаещи хора..



Тема Re: linkченови [re: Taня]  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано01.04.04 00:18






Редактирано от naki на 01.04.04 00:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.