Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема za deca ot detskata gradina  
Автор julgreko (непознат )
Публикувано24.01.04 19:53



Imam problem koito sigurno 6te vi se stori elementaren,no za men ne e t.kato az sama si inst kompa v 4ujbina - Belgia.Iz4ezna mi Works kam WindowsXP i sega ne znam kvo da pravia,kade da go tarsia...Pi6a v Word pada - gadost
Drugo - za da mi instalirat Excel mi iskat pari!Ne moga li da si go izteglia ot niakade?Ne moga da vliaza v data.bg po nikakav na4in za da si vzema arhivira6ta programa 6tot niamam nikva o6te.Imam samo Akrobat Reader i antivirusna ni6to drugo mama mu...



Тема Re: za deca ot detskata gradinaнови [re: julgreko]  
Автор ClD (акъл wanted)
Публикувано24.01.04 22:00



ти добър архиватор.
ти и кирилица.
Действай! :)

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!

Тема Re: za deca ot detskata gradinaнови [re: julgreko]  
Автор zmey.gorqnin (пещерна версия)
Публикувано25.01.04 23:07



ми оди на местния марше-о-пюс за софтуер (аналог на Славейков) и си купи Микрософт Офис 2003.




Тема Re: za deca ot detskata gradinaнови [re: ClD]  
Автор julgreko (dete)
Публикувано25.01.04 23:28



Mersi za arhivira6tata,oba4e dugata za kirilicata ne moga da ia otvoria...Az vsa6nost imam kirilica samo 4e tr da si zalepia bg bukvi na klavi6ite za da mi e po lesno da pi6a na bg.
Sigurno si misli6 4e se bazikam s toz posting tuka elementaren za pove4eto v tozklub,ama az naistina ni6to ne razbiram ot komputri.(bez maitap).



Тема Я пробвайнови [re: julgreko]  
Автор ClD (акъл wanted)
Публикувано25.01.04 23:56



. Само го отваряш и четеш там наред. Колкото повече прочетеш, толкова по-добре за теб и за компютъра ти.

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!

Тема Re: Я пробвайнови [re: ClD]  
Автор julgreko (dete)
Публикувано27.01.04 16:57



Na4i az s kirilicata niamam problemi problema e drug.

Sega 6ti obiasnia v podrobnosti:parvo kato si instalirah Windowsa- Windows Work
go ima6e .Imah problem s klaviaturata i se naloji da idva tehnik da mi ia smeni. Toi mi opravi i zv karta 6tot ne6to ne 6te6e da ba4.
Na ekrana imam :akrobat(ot cd),enciklopedia (be6e v windowsa),inernet explor,msn explorer,printera i skenera,ko64eto,ikonata za v-ka kam modema,nero burning,favoriti,dok-ti,miasto za rabota i prazen 6ortkat za mswork.exe(za6to e prazen?).Excela go namerih no ne moga da go otvoria.
Setih se ne6to no ne zn dali ne e goliama glupost - da prehvarlia vs dosega koeto sam pravila na cd i da instaliram nanovo Windowsa - niama li da imam probl otnovo s zv karta,klaviaturata i tem pod?

I poneje maja mi e francuzin - slojih instrukciite nq frenski za da moje i toi da 4ete , ama hi4 ne e udobno - po lesno mi e na angliiski.Taka ili ina4e toi ni6to ne razbira pone da si go varna na angliiski



Ave da ne bi ot igrite da idva cialata tazi rabota det moia se ma4i da tegli vsiakavi prostotii ot internet i bi4i karti po cial dena na men kato mi se naloji da pravia ne6to i vijdam 4e mu e...mamata na kompa

Редактирано от julgreko на 27.01.04 17:34.



Тема Хммм...нови [re: julgreko]  
Автор ClD (акъл wanted)
Публикувано27.01.04 18:03



Абе ти си тежък случай... Няма как някой да ти обясни с няколко реда това, което понякога е опит от дълги години... Цъкай, пробвай, скапвай, преинсталирай, ама след това не скапвай по същия начин, ами намери нов начин да скапваш нещата... Това е алгоритъмът... Не знам как да помагам иначе.
П.С. като нямаш проблеми с кирилицата, що не пишеш на кирилица, ами искаш тук да ми изтекат очите да се кьоря?

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: Хммм...нови [re: ClD]  
Автор julgreko (dete)
Публикувано27.01.04 19:20



добре де,за да ти докажа 4е имам кирилица - 6те пиша така.
Vapreki 4e mi e mn trudno 6tot ti kazah 4e na klavi6ite niamam napisani bg bukvi za da pi6a vseki pat tr da vadia vizualnata klaviatura.
I ni6to ne sam skapala nito preinstalirala prosto pitam.Nito imam namerenie da skapvam

Izvinaivai sledva6tia pat 6te si zalepia ve4e bg bukvi4ki na klavi6ite.



Тема Re: Хммм...нови [re: julgreko]  
Автор StS ()
Публикувано27.01.04 21:33



Ти прочете ли какво пише на тази

внимателно за кирилицата, щото като чета какво пишеш май не си.

Като нямаш "bg bukvi4ki" използвай фонетична подредба на клавиатурата



Тема Re: Хммм...нови [re: StS]  
Автор Бpъм-Бpъм (не познат)
Публикувано28.01.04 03:39



Не разбрахте ли че е в чужбина и страницата на инжинера от там не се отваря имаше някакъв mirror от който аз теглих ( и аз сам на вън ) но не се сещам какъв е адреса

" Don't hate the player man , hate the game ! "



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.