Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 14.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Тема mishka :)нови  
Автор achko (...)
Публикувано20.12.03 00:46



Imam edna 4udesna mi6ka Microsoft modela e Wireless IntelliMouse Explorer 2

ima edin kup kop4eta skrola e edin takyv silikonov i mnogo priqten vyob6te kefq i se :)

problema e 4e 4esto i se slu4va da "preska4a" predi bqh 4uval za tozi problem s opti4nite mi6ki no ne go bqh use6tal

mi6kata ima USB izhod i v momenta e zaka4ena s USB kym PS2 prehodnik za tableta
vyv softuera i vsi4ko e nared i pokazva 4e signala mejdu onova ustroistvo (koeto vsy6tnost se zaka4a) i mi6kata e na 6est

nqkoi moje li da pomogne?



Тема Re: mishka :)нови [re: achko]  
Авторkитaeцa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 01:23



Може пък да й е прекалено шарена подложката:) (съвсем сериозно)



Тема Re: mishka :) [re: kитaeцa]  
Автор achko (...)
Публикувано20.12.03 12:14



abe to vqrno e v jylto i sinio taq podlojka ama tova za sefte go 4uvam

6te probvam bez neq da vidq kvo 6te stane...

mai vqrno e po-dobre



Тема Re: mishka :)нови [re: achko]  
Автор Moonchild (Pitiless)
Публикувано21.12.03 21:50



Хъх :( Какво й е чудесното !? Пратиха ми от Мicrosoft един такъв комплект - мишка и клавиатура. KBD-то си го бива (Въпреки, че има куп ненужни бутони + клитор (така де, онова средното колелце, което обикновено е на мишките)). А мишката е ужасна - и при мен правеше същото, издържах (поздравете ме за търпението) около 3 дни и я дадох на 1 колега. Сега милия всяка седмица си купува батерии...

Иначе човека е прав за шарената подложка :) Най-често ефекта се проявява при черна или червена. Шареното също им лази по нервите на очичките на мишоците ;)

<P ID="edit"><FONT class="small">

Редактирано от Moonchild на 21.12.03 21:52.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.