Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема аааааааааааа (нецензурно)нови  
Автор Плaмeн (ентусиаст)
Публикувано15.08.03 08:32



абе идиоти малоумни с мозък като на кокошка.
windows-а изобщо не е виновен за смотаните ви задклавиатурни проблеми.
повод за тоеа е постинга на някакъв шибан майчеебец с акъл колкото на колибри, който казва "беше се сбозил win-a, което си е нормално (правописа е мой)".

изобщо не е нормално да се сбозява win-а.
изобщо не е нормално да се преинсталира.
трябва да си идиот за да обвиняваш windows-a, за това че некадърната програма на ХХХ не върви като хората.
и изобщо разпределението на тъпите ви проблеми е 1% windows, 9% некадърно написани програми, 90% задклавиатурни.

ползвам го шибания windows от 1992 и НИКОГА до сега не съм преинсталирал, защото нещо не ми е работело или се е скапвало.
преинсталирал съм единствено за да сменя версията, и в няколко от случаите върху стара инсталация.

АМАН ОТ ПРЕИНСТАЛАТОРИ, РАЗБИРАЧИ И ДРУГИ СПЕЦИАЛИСТИ



Тема Re: аааааааааааа (нецензурно)нови [re: Плaмeн]  
Автор sys c:/ (W2K Fan!)
Публикувано15.08.03 10:08



kav si ti we pi4?!?!?verno wina ne winagi e vinoven a e vinoven i kalpav soft!q ne mi kazvai 4e ne si fa6tal 6iban virus ot 92 na sam i ne ti se e skapval i pone malko windowsa?? gle6 ti nie sme prostaci toi umniq??@?!!?



Тема Re: аааааааааааа (нецензурно)нови [re: Плaмeн]  
Автор lvaylo (Maniac)
Публикувано15.08.03 12:43



Вече ми е ясно как ползваш windows без преинстал и само си сменял версиите ,та нека поясня ,че виждам не си го направил и другите може да не се "светнат" ...та накратко ти си инсталирал актуалната версия на windows през далечната 1992 и от тогава си държиш 286-цата изклучена и ето на ,днес вклучваш "компа" и установяваш че не си го преинсатирал нито веднъж за което е виновно задклавиетурното устройство (ти) ,което не ползва компове по пердназначението им а само да събират прах !!!



Тема Re: аааааааааааа (нецензурно)нови [re: lvaylo]  
Автор skankaholic anonymous (phat bosta'ad)
Публикувано15.08.03 16:07



Виждам, че си поредния тип, който повтаря "Винобоза не струва. Аз правя всичко, както трябва, ама той си се разваля...ей така, самичък"

Само за твоя справка: машината от която пиша не е преинсталирана от 3 (три) години. И не защото "събира само прах", а защото се експолатира както трябва. Точно така: експлоатирам го като животно: 24/7, ама за три години така и не успях да го съсипя тоя "бозав уйндоус'.

Вярно, че не е перфектен, ама със съвсем малки усилия става много стабилна система. Говоря ти за NT базираните системи, 9х и аз не ги обичам.

И за да не помислиш, че съм някой уйндоус фанатик, ще ти кажа, че ползвам и линукс и фрии бсд...една система е дотолкова стабилна, доколкото си я направиш ти.

Ако ще и някоя перфектна юникс машина да ти дадат, ако не отбираш нищо, пак никаква няма да я свършиш и пак ще има "дейба и бозавия компютър".



Тема Не качвай!! [re: lvaylo]  
Автор Caмия Инжинep (Още едно, моля!)
Публикувано15.08.03 19:36



Не украсявай! Не подобрявай! Програма, дето остава резидентна в паметта и показва икона до часовника, не я качвай, ако ще златна да е.

НЕ КАЧВАЙ!!!
==============




Тема Re: аааааааааааа (нецензурно)нови [re: skankaholic anonymou]  
Автор lvaylo (Maniac)
Публикувано15.08.03 19:37



Хе хе а аз виждам че нищо не си разбрал,и се мислиш за поредния бог ,който знае и може всичко с компютрите ,осъзнаи се малко след като природата ти е взела ,може би медицината ще помогне до някаква степен..
Никога не съм казвал че windows-a е боза ,а и незнам къде в думите си по горе съм те накарал да си мислиш това ......само че хич не ми се вярва ти ГЕНИЯ да ползваш windows 3(три) години без да го преинсталираш и както казваш "експлоатирам го като животно: 24/7, ама за три години така и не успях да го съсипя тоя "бозав уйндоус'."(тук звучиш така сякаш си искал ,но не си успиял) ...ако не е тайна би ли споделил за нас лайците как го поддържаш ,може би не си инсталирал нищо на него ,защото само от инсталиране и деинсталиране на програми мислия че ще го скапеш за токлкова време или поне ,ако ти се наложи да го ресетнеш ще зарежда поне 15 мин
Имам предложение да закрием този клуб и да създадеш ти един с заглавие по твой избор и да даваш съвети наляво и на дясно как се работи с windows ....



Тема Re: Не качвай!!нови [re: Caмия Инжинep]  
Автор lvaylo (Maniac)
Публикувано15.08.03 19:45



Жив и здрав да си ,твоята кирилица(фонетична) я ползвам вече около 2 години и съм много доволен ,но явно съм по тъп от колкото си мислех ,пък може и да не го осъзнавам ,обаче какво искаш да кажеш с горните 2 реда

Редактирано от lvaylo на 15.08.03 19:49.



Тема Re: Не качвай!!нови [re: lvaylo]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 20:35



Абе не знам как я ползваш тая кирилица толкова време, но аз лично като опитах да си кача кирилизатора му за ХР и направо ми се еба майката на системата. Не знам, може би аз нещо не съм направил както трябва, но така или иначе се оправих чудесно и без негова помощ. Иначе не оспорвам факта, че Уиндоус си има чудна кирилица и няма нужда от разни боклуци за кирилизиране.



Тема Re: Не качвай!!нови [re: Dr.Flex]  
Автор lvaylo (Maniac)
Публикувано15.08.03 21:18



Тук май е време да се намеси и "Самия Инженер" но ще кажа аз как го правя ...преди доста време от саита му си бях изтеглил самоинсталиращ се файл ,които ти инсталира фонетичната клавиетурна подредба на C:\!injinera и от тогава не съм имал грижи с фонетиката при 2000/XP ,до сега нищо не ми е сбъгясвала неговата кирилица ,и нещо много важно има си деинсталатор ,който е разбира се през контролния панел



Тема Re: аааааааааааа (нецензурно)нови [re: Плaмeн]  
Авторneznam (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 22:26



Пачко не така де!
Може аз да съм малоумен идиот но останалите на са.
Ако ти имаш проблеми не си изливай агресията тук.
"Сбозил се win-a" ми сбозил си го човека к'во толкова.
"ползвам го шибания windows от 1992 и НИКОГА до сега не съм преинсталирал" - сам !!!
"некадърната програма на ХХХ не върви като хората" като качваш нещо ново винаги ли знаеш, че работи като хората и няма да ти "сбози" win-a ?
"АМАН ОТ ПРЕИНСТАЛАТОРИ, РАЗБИРАЧИ И ДРУГИ СПЕЦИАЛИСТИ" - мммдааа
Аре по споко нямам никакво желание да те обиждам нека си помагаме нали за това е тоя "клуб"
Пък и в крайна сметка всеки си се оправя както може, като не му харесва win-a да си сложи нещо друго.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.