Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема предложениенови  
Автор amateur (любител)
Публикувано29.05.03 11:53



Понеже зачестиха спамовете от Линукс фенове, и не забелязвам наличието на модератор да помага много, предлагам да направим клуба достъпен само за регистрирани потребители. Така ще може да се ограничи достъпа на Линукс спамерите, които, вярвам дразнят всеки в този клуб.
Нямам нищо против Линукса, но както ние не им досаждаме, нека и те си стоят там където им е мястото.



Тема Re: предложениенови [re: amateur]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано29.05.03 12:39



хмммм това е малко като да избодеш очи, вместо да изпишеш вежди

1. повечето, които задават въпроси, не са регнати. което значи, че просто ще избягат.
2. един от най-досадните линукс флеймъри е рег-нат (красьо някакъв беше). тоест пак ще си пише...

пък колкото до линукса - и аз съм му фен, и аз го използвам, и аз пиша в клуб 'линукс'....

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: предложениенови [re: onzi]  
Автор amateur (любител)
Публикувано29.05.03 13:10



идеята е като са регистрирани, да може да се ограничи на определени потребители, за които се знае, че злоупотребяват.
Не че няма противодействия срещу това, но ще ги мързи и е по-малко вероятно да спамват клуба.
Колкото до задамащите въпроси нерегистрирани потребители - нека се регистрират, така може и да прочетат нещо преди да зададат поредния си въпрос, на който има отговор в темата най-отгоре.



Тема Re: предложениенови [re: amateur]  
Автор the_dude_78Модератор (Симпатяга)
Публикувано29.05.03 13:17



аз мисля 4е не трябва да го правим
първо мога освен по юзърнейм да банвам и по Ип адрес така 4е и да не са регистрирани пак ще ги изхвърля
стига да има пове4е от 3 поста на едно и също ИП

Проблемът да си Бог е в това, че няма на кого да се молиш!


Тема Re: предложениенови [re: the_dude_78]  
Автор amateur (любител)
Публикувано29.05.03 13:20



ми хубаво, но така повече работа ти се отваря и освен това ще страдат и други ако има на същото IP. Пък и ако е динамично, нищо не правиш.
Както и да е де, може би мнението ми е малко крайно, просто се бях ядосал.



Тема Re: предложениенови [re: amateur]  
Автор the_dude_78Модератор (Симпатяга)
Публикувано29.05.03 13:39



е да това е кофти, ама надявам се ако има други да се обадят на мен и ще му мисля тогава

Проблемът да си Бог е в това, че няма на кого да се молиш!


Тема Re: предложениенови [re: the_dude_78]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано29.05.03 13:55



иначе определено почисти тук по-бързо, отколкото в клуб 'линукс'
аман от флеймове

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема spored meneнови [re: onzi]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 14:10



tova e edin i sushti chovek. ednakyv time na flames, ednakvi flames.... iska da sklara klubovete toi ne e fen na nishto spored mene...



Тема Re: предложениенови [re: amateur]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано29.05.03 14:15



Да ве да... и аз писах в клуб Linux, ама зададох конкретен въпрос, и ставаше дума за сериозна работа, а не просто да се правя на велик.... отговора им беше: "по-добре си ползвай Windows 95, с Линукс няма да стане". Какъв е извода? Забавлявай се с Линукс, а си работи с Windows. Вярно, че машинката, за която ставаше дума е 486/33MHz/8MB, ама нали "тъпия" Windows не става за работа, нали М$ бозата все не може това и онова..... ебаси, защо тогава Линукс не ми върши работа на машина, която в момента РАБОТИ с Windows???

И преди да попитате - питах за Линукс заради лиценза, дали ще мога да си спестя парите от покупка на Windows, ама явно че не си заслужава разправиите. Като не мога да си ползвам добрата стара 486/33 - ще си купя нов компютър, с лицензиран Windows, и ще си бацам на спокойствие без да се правя не велик.

Благодаря!

----------------------------------
помислих, хареса ми, помислих пак...


Тема Re: предложениенови [re: Щиpлиц]  
Автор amateur (любител)
Публикувано29.05.03 14:42



Не знам точно какъв ти е бил въпросът и дали наистина не е можело с Линукс да стане. Аз съм чувал, че с 486 спокойно вървят някои Линукси. Може би просто хората там не са искали да ти помогнат. Според мен всякакви крайни мнения са неправилни, защото за всички има място под слънцето. Ако имах повече време да се позанимая с този Линукс, щях да мога да имам истинско собствено мнение по въпроса. Напоследък много зачестиха набезите от някакви момченца които се имат за много велики, но са велики само зад удобната анонимност. В тези клубове поне 50% от постингите са да си мерят на кой му е по-голям. Често пъти безсмислени спорове се водят. Хората които се интересуват от нещо предпочитат да питат и някой да им го напише наготово вместо сам да отдели 10-15 минути и да прочете за какво става въпрос, като с това дразни останалите потребители.
Аз исках още преди повече от година да се направи клуб за системни администратори, кадето хората да си споделят опит и мнения за сериозна работа. Там едва ли биха влизали хора дето не разбират достатъчно за да зададат смислен въпрос. А това тук какво е - всеки може да пише каквито си глупости иска. И се стига до детински спорове.

Впрочем на предложението ми за клуб за системни администратори беше отговорено, че си имало клуб уиндоус и клуб линукс, и трябвало да има подкрепа на достатъчно потребители, пък то нямаше, защото постинга трябвало да бъде в клуб "предложения за нови клубове" където предполагам, че никой който се интересува от темата не се е сетил да чете...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.