Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.  
Автор the_dude_78Модератор (Hellraiser)
Публикувано15.05.03 16:42



Поради за4естилите питания за кирилизация ще си позволя да напиша малко инфо. За пове4ето от вас това ще е досадна тема, но все пак за някои ще е полезна. Относно любителите на Flextype, от ли4ен опит и споделения опит на другите хора тук ще ви посъветвам горещо: Не изпозлвайте флекстайп. Мислите си, 4е се изхвърлям? Истината е, 4е той само прави проблеми. Няколко примера? Можете ли да 4етете кирилица в пощата си? не нали? Ако пишете на кирилица не ви я 4етат? Имате проблеми с кирилизация на winamp и др. 4есто се оказва, 4е не се сменят подредбите на клавиатурата както трябва и т.н.
А и никога ама никога , ако все пак решите да го ползвате, не слагайте Флекс 3.х на NT, 2000 или ХР, преинсталацията ви е по4ти сигурна.
за пове4е информация относно



Сега другото, което забелязвам е , 4е много народ се оплаква от разни модули дето му се лепват по интернет експлоръра, десктопа и т.н. Ами тази програмка има то4но такава функция- да отсранява такива глупости, които мнозина сами са си лепнали, пък после друг им е виновен. Това не са вируси и са сравнително безвредни!!!!Вижте сайта за

Ето и още нещо, ако все пак Лавата не ви спаси, или просто искате да си поиз4истите registry-то от стари и ненужни ентрита(останали от лоши деинсталиращи програми), то тази програмка определено е доста подходяща. А и прави backup, така 4е страшно няма!Абе щом я е правил финландец, зна4и става

Още нещо, ако държите да имате няколко ОС на РС-то си то инсталирайте винаги в следния ред MS-DOS- Win9x-WinNT-Win2k(Win XP) ще си спестите ядове, вервайте ми!

Ето нещо интересно. Програмки в зависимост от производителя за
Проблемът да си Бог е в това, че няма на кого да се молиш!

Редактирано от the_dude_78 на 07.08.03 11:16.



Тема Защо така крайно ?нови [re: the_dude_78]  
Автор Speaker (***)
Публикувано16.05.03 06:14



Защо толкова крайно мислиш? И какви са ти всъщност конкретните доводи против Flex Type ? Аз работя с комп от 11 години и го ползвам без да имам проблеми. Наистина сега новите уин са с вграден кирилизатор, но това не означава, че няма проблеми и с тях в дадени приложения.

Все пак това е личен избор Всичко добро.



Тема мнението изобщо не е крайно,нови [re: Speaker]  
Автор amateur (любител)
Публикувано16.05.03 14:44



тъкмо напротив - досадна вече и добре известна истина.
Доводите са дадени, ако четеш по-внимателно ще ги видиш. Не е нужно да се повтарят и тук, тъй като наистина става досадно вече.
А ти именно защото от 11 години работиш с компютър още не си проумял, че нещата са се променили доста в сравнение с отпреди 11 години. Вероятно затова си мислиш, че флекса е нужен.
Четете колегата "инжинера", няма да ви подведе. Железен е!



Тема Re: Защо така крайно ?нови [re: Speaker]  
Автор rogach (член)
Публикувано17.05.03 11:29



Не е крайно Flex Type е необходим само при win3.1 иначе създава големи проблеми , няколко дизайнерски фирми изгоряха заради този флекстайп , просто се замисли защо последната версия е от 1999г,



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: the_dude_78]  
АвторMladeja (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 09:09



I az smiatam che svetat ne e tolkova cheren. Rabotil sum s FlexType ot win 3.1 do winXP. E viarno niakoi versii (3.2) naprimer pravi problemi s IE, no obshto vzeto se raboti. Bez tiah trudno se otvaria dbf fail (ot DOS programa za baza danni) v Excel (stava vapros za win95/98) i izobshto konvertiraneto na DOS failovete e trudno.



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Mladeja]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано21.05.03 19:29



" i izobshto konvertiraneto na DOS failovete e trudno"

Това откъде го измисли?

----------------------------------
помислих, хареса ми, помислих пак...


Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Mladeja]  
Автор NDeu (член)
Публикувано22.05.03 09:55



Ми трудно е
Като работиш с Флекстъп

Както виждам и с интернет браузера май имаш проблеми

Редактирано от NDeu на 22.05.03 09:57.



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Mladeja]  
Автор amateur (любител)
Публикувано22.05.03 10:17



"E viarno niakoi versii (3.2) naprimer pravi problemi s IE, no obshto vzeto se raboti"

Е, щом общо взето това те задоволява, работи си с Флекс Тъп. Ние работим без проблеми, именно защото не го употребяваме. И би ли ми обяснил за какво по-точно ти служи Флекс Тъпа, освен дето с него "общо взето" успяваш да работиш, и конвертирането на DOS файловете ти създава затруднения?
Или именно за това?


Редактирано от amateur на 22.05.03 10:18.



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: the_dude_78]  
Авторneznam (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 06:44



Кво сте се захпали с тоя "Флекс Тъп" на моя комп бачка сестра ми която знае, че компютъра се пуска от копче не от високо. Качил съм и всичко корел, офис, фото шоп, ползва ги всичките и до сега не е изревала да има някакъв проблем с Win XP i FlexType 2K.
В какво се изразяват проблемите щото не съм забелязал а и на приятели съм инсталирал компютри и те не са се оплакали или всички които нямаме проблеми с FlexType сме тъпи.
Аре успех в ръчните упражнения
А и никога ама никога , ако все пак решите да го ползвате, не слагайте Флекс 3.х на NT, 2000 или ХР, преинсталацията ви е по4ти сигурна.
С това съм съгласен с 3.1 след рестарта ХР-то изобщо не тръгна.



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: neznam]  
Автор amateur (любител)
Публикувано23.05.03 18:27



Така, значи сме се захапали. Добре.
Ще те попитам нещо, което и другите защитници на Флекса питам, но никой не можа да ми отговори.
Нали всяка програма се предполага, че върши някаква работа. Т.е. има необходимост от нея за да върши тази работа. И затова хората си я инсталират, че понякога дори и плащат лицензна такса за правото да я ползват.
Да речем, че нямате проблем с Флекс Тайпа. Той си работи чудесно. Но какво всъщност работи той? Обяснете ми моля, щото явно аз съм много тъп, за чий х.й сте си я сложили тая програма. Каква работа тя ви върши или предполагате че трябва да върши, за да си я сложите на машинките?
От мен толкоз.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.