Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Бъг в системната кирилица на ХРнови [re: KKP]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.02.03 14:43



И при мен е отскоро. Но аз съм без никакви СП и ъпдейти - това беше първото, което забраних след инсталацията.
По-горе отговорих защо не вярвам да е в ДИР причината, т.е. почти сигурен съм, че не е.
Обаче виж, не се сетих, че ИЕ6 е обичайния заподозрян. Сега, като ми подсказа - сам написах, че се случва след доста време в клубовете, след доста четене, отговори и превключване. А доскоро бях на модем и ставаше бавно, т.е. гледах малко клубове и пишех малко. Сега обаче всичко е светкавично и ровя повече.
Може и да се окажеш съвсем прав за ИЕ6

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Казвайте ако някой намери решениетонови [re: Cтepн™]  
Автор Caмия Инжинep (новак)
Публикувано16.02.03 17:00



Здравейте,
Аз нямам проблеми, понеже имам един голям лозунг "НЕ КАЧВАЙ!!!"
Този проблем го има и при W2000 с office 2000, обадиха ми от Поругалия. Само в Уорда! Съмнението беше във фонетичната. Затова го накарах да си сложи кои да е 2 оригинални клавиатури и да види дали се сменяват и да ми обади.
Човека се обади след 3 дена: "Не беше от фонетичната, преинсталирах начисто и сега работи".
Желателно е обаче някой да хване гадта, която прецаква работата. Ще сложа съвета на сайта заедно с името на автора.



Тема Re: Казвайте ако някой намери решениетонови [re: Caмия Инжинep]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.02.03 19:16



Ами дано някой открие какво предизвиква това - дали е ИЕ6, дали в М$ през пръсти са добавяли кирилската подредба(БДС), дали е във фонетичния ДЛЛ.
А,ако на сайта ще правиш "департамент БЪГОВЕ" ще ти пратя един наистина фрапиращ в Оутлоок Еьпресс ЬП....оппааа - ето го, пак долу излезе ЕН, а виж какво се получи на екрана; имах предвид Outlook Express XP (това е писано с Нотпад)

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Казвайте ако някой намери решениетонови [re: Caмия Инжинep]  
Автор sys (непознат)
Публикувано16.02.03 19:35



При мен се появи същия бъг и то от миналата седмца. Не е постоянен, но ето сега се появи пак. Никога флекс не е инсталиран (ненавиждам го), с виндовс 2кпро съм. Имам енглисх, герман и булгариан. За кирилизатор ползвам фонетичен кбдбу.длл 3.51.1016.1 и ИЕ 5
Бре сега съвсем се засраха нещата. На ДЕ и ЕН ми пише кирилица БДС. Според мен проблема е свързан с омешване на кирилизацията на локалната машина и КРЕДОР-а на сайта. Сега ще пусна и нескейпа да видя той как се държи.



Тема Re: Казвайте ако някой намери решениетонови [re: Caмия Инжинep]  
Автор sys (непознат)
Публикувано16.02.03 19:51



Ето сега с Netscape няма проблем. Превключвам фонетична кирилица, DE и EN.



Тема Re: Казвайте ако някой намери решениетонови [re: Caмия Инжинep]  
Автор Плaмeн (минаващ)
Публикувано16.02.03 20:00



за мене глажния заподозрян е office xp

при мен нещата се оправят, като направя превключването с мишката, а не от клавиатурата



Тема Re: Казвайте ако някой намери решениетонови [re: Плaмeн]  
Авторeми (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 20:28



Засирането става и без офис ХР - при мен има офис 2К.



Тема Re: Бъг в системната кирилица на ХРнови [re: KKP]  
Автор Ивaн (оптимист)
Публикувано16.02.03 21:27



От скоро е и при мене - (2 - 3месеца?). И като се замисля - в dir.bg клубовете. За други места не се сещам да съм имал проблем (то и не пиша), май. А с това KREDOR или как там се казваше има още един форум - www.pss.bglink.net, но там не знам има ли такъв проблем.

P.S. Това ми е първото обаждане в тоя клуб, така че живи-здрави всичките тук, работя на XPSP1, Office XP, P3-1000, 30GB HDD, laptop 1024x768 TFT, работи добре машинката ...

Прави каквото трябва, пък да става каквото ще.


Тема Re: Бъг в системната кирилица на ХРнови [re: Ивaн]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано16.02.03 23:15



Това че не съответства какво пишете с иконката долу не е ли от това, което са направили в дир-а? Като пиша има едно квадратче над полето за писане на мнението, на което пише "En" и може да се сменя. Според мен от там идват разликите. май със Шифт и прозореца на кбд се сменя това, ама не съм забелязал кога влияе и кога не

Живи, здрави


Тема Re: Бъг в системната кирилица на ХРнови [re: O!rнянчo]  
Автор Caмия Инжинep (новак)
Публикувано17.02.03 01:15



Аз съм маниакален да нямам резидентни програми. Дори DirectCD не му давам да тръгва, имам шорткът и го пускам само когато ще слагам RW диск.
Това го пиша с IE 6, предното беше с Опера 7.01
НЕМА ПРОБЛЕМИ! Не е до Кредора, или поне не само.

Обърнете внимание на програмите, които зареждате като резидентни!


Имам приятел, голям любител на разни иконки до часовника - все били полезни и вършели нещо. Като ревне: "Не работи както трябва" пускам msconfig и му спирам излишното. там е с чавки, после може да се сложи пак да тръгват.

Пробвайте го този инструмент, в RUN напишете msconfig




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.