Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Звука изпреварва картината-кво да правянови  
Авторmili4 (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 12:07



Здравейте, аз съм с ХП, и инсталирах и деинсталирах и кво ли друго не правих сякви кодеци и тем подобни, и или филма се движи супер бавно или картината изпреварва звука, Пробвах всякакви кодеци и плейери, ако някой се е сблъсквал с такъв проблем моля Ви помогнете,



Тема Re: Звука изпреварва картината-кво да правя [re: mili4]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано18.01.03 13:12



Случайно звуковата ти карта да е Yamaha 719 за ISA слот?
Ако е изобщо някакво ISA дръвце, тя е проблемът. Гарантирам го на 100%.



Тема Re: Звука изпреварва картината-кво да правянови [re: checho]  
Авторmili4 (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 13:43



абе, тя звуковата карта е ямаха, ама освен че изпреварва звука, ми е много чудно що и картината се движи ного бавно, процесора ми е 450мхз, а паметта ми е 256 рам, хем звука изпреварва картината, хем картината се движи ного бавно, единствено с DivX player Alpha 2.0 си движи нормално, обаче там няма субтитри, дайте акъл хора, направо съм загубен



Тема Re: Звука изпреварва картината-кво да правянови [re: mili4]  
Авторdude_78 (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 11:38



Tova se dalzhi ne nedostig na resursi. Ako si zabelizazal filma varvi po-dobre kogato ssi go pusne6 vednaga sled restart/ne kazvam 4e varvi idealno, prosto razminavaneto e po-malko/. Ako ba4ka6 izvestno vreme razlikata sled tova 6te e o6te po-frapanta. Tova e taka za6toto porcessite ne osvobojdavata napalno cialata pamet
Ako ne ti se viarva pusni edin task monitor, vizh 2-3 processa kolko resusrs vzimat
Sled tova im daj end process i 6te se iznenada6 4e ostataka ot resursi ne e tova koeto e bilo- resursite ot spreniete programi



Тема Re: Звука изпреварва картината-кво да правянови [re: dude_78]  
Авторmili4 (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 11:42



и след рестарт пак се движи бавно картината, проблема е че на по слаб компютър филма върви много по добре, отколкото на моя, дай няква идея



Тема Re: Звука изпреварва картината-кво да правянови [re: mili4]  
Автор calamus (любопитко)
Публикувано19.01.03 11:44



за тея 450МХц ти трябва Win2000 Pro и BSPlayer



Тема Re: Звука изпреварва картината-кво да правянови [re: mili4]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 11:56



Слушай бре момченце --отиди до другия си пост(тема)и там DMX е оставил едни линкове качи си всичко както трябва и каквото трябва и после вземи да се оплакваш от компютъра си.Преди това си махни всички глупости който си накачил



Тема За инвофрамия на ТТнови [re: tt]  
Авторmili4 (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 15:35



А ти слушай сега, момченце, вместо да ми помогнеш не се прави на голяма работа, направих на чисто инсталация на уин 98 СЕ, и абсолютно на чисто си инсталих всичко необходимо за да тръгне един филм и пак нищо, разбираш ли ме, пробвах първоначално само с дивх, и бс плейер, после и сички там други работи дето ги знам ного добре, и пак картината върви по същия начин, не е от операционната система, дай друг акъл,



Тема Re: За инвофрамия на ТТнови [re: mili4]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 15:51



Ами в такъв случай батка е време да се замислиш за някой хардуерни промени
поне си вземи една ако не е ДжиФорс то поне ТНТ или някаква друга карта



Тема Re: За инвофрамия на ТТнови [re: tt]  
Авторmili4 (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 16:12



пич, и от хардуера не е , нали ти казвам че на по слаб компютър същите филми вървят без проблеми, дай да измислим нещо, 16 мб видеокарта имама, 450 мхз процесор и 256 рам, а съм гледал същите филми на комп с 433 мхз процесор 8 мб видеокарта и 128 рам, и сичко си върви идеално




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.