Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема oshte edno mnenie za dohoditeнови [re: dude_78]  
Авторtaxer (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 01:52



1 - 55 PC-ta (winnt, malko DOS)
2- 1 server (NT)
3- 30-tina potrebitelski programi (glavno clipper, malko access), za koito triabva da si MNOGO navutre s materiala, ama MNOGO ;))
4- osnovna zaplata 350 kinta, s dopulnitelnoto stimulirane gi dokarvam kum 600 chisti i malko beli kosi na mladi godini ;))



Тема Re: Otnosno zhaltite stotinkiнови [re: amateur]  
Автор WindowsNT (®)
Публикувано14.01.03 03:07



Ne be te ne davat statichni IP-ta zashtoto:
1) Ne iskat da im se generira trafic i uslugata e za lame useri(internet po kabel imam predvid)
2) Samite te sa mongo lame za da poddyrjat mreja ot staticni IP-ta (pone minalata godina biaha)
3) Cenata na trafica e prekaleno visoka za da moje da ia plashta industrialen potrebitel (DNS, mail server)

Prosto ako si sedish v kyshti, gledash web stranici, chatish i si chetesh poshtata ima smisyl. Ako she teglish veche ne si tipa potrbitel koito im triabva. i pochvat da te rejat.

It's not virus! It's Windows!


Тема Re: Interesnoнови [re: dude_78]  
Авторjohn doe (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 09:02



az ne se smqtam za super spec. Daje nqkoj kato mi kaje systemen administrator mi stava typo shtoto ne se chuvstavm takyv,naj-veche shtoto na edin sistemen administrator zaplatata trqbva da e dosta nad moqta. moje da se kaje che rabotata veche e rutinna. znam samo osnovnite neshta kolko da vyrvi mrejata :-)). Loshto e che veche ne nauchavam nishto novo shtoto ne ostava nikakvo svobodno vreme. Nqmam sertifikat nito ot Microsoft, nito ot cisk(c)o ili kvoto i dae. Qsno che v BG nemoje da se vzima kolkoto na zapad obache tuka strashni anomalii. v tova predpriqtie ima rabotnici deto zimat po okolo 1000 leva a az tez pari gi vzimam za 3 meseca. Znachi mogata da gi davata ama neshtat. A neshtat pyrvo shtoto im se svidi, vtoro shtoto tez typi shefove ot koito zavisqt zaplatite bykel nishto nerazbirat i neznaqt kakyv gyrch e da se zanimavash s 150 computera i 200 super typi usera. Obache i na moqta ulica se nqkoj den shte izgree slynce i gorko na toz kojto shte dojde sled men(ako shte i da e sys 100 sertifikata). A ako syvsem izperkam i napusna shte im razkataq cqlata mreja.



Тема Re: oshte edno mnenie za dohoditeнови [re: taxer]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 13:09



Така, значи има още един който ми вярва и да каже пложението на простолюдието. Та като се занимаваш с Clipper да имаш в наличност GT_LIB? Ще ти бъда балгодарен, ако ми я пратиш, аз мойта я потурчих някъде, а ми трябва. Предварително благодаря.



Тема Re: oshte edno mnenie za dohoditeнови [re: Nik]  
Авторdude_78 (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 13:57



i kakvo stimulirane ima6 v predvid?
ba4ka6 na drugi mesta?
ili pi6e6 web ?
6te mi e interesno ako spodeli6........................



Тема Re: oshte edno mnenie za dohoditeнови [re: dude_78]  
Авторtaxer (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 16:01



tva e neshto kato premialni



Тема за CableBGнови [re: amateur]  
Автор OKL (*Mr. Nice Guy*)
Публикувано14.01.03 16:03



я виж това -



Ако не си го видял вече, де ....


* За да го набутате по-лесно -

Тема Re: oshte edno mnenie za dohoditeнови [re: taxer]  
Авторdude_78 (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 16:31



e togava ti si dobre ako pita6 men
na men mi ostava vreme oklo 2 4asa na den svobodni
i ako ne hodia da obiadvam 6te sa 3
Spokojno bih mogal da pravia ne6to drugo, kato web strani4ki i t.n.
ili da supportva mdrug office, ama ne moga da si nameria



Тема Re: за CableBGнови [re: OKL]  
Автор WindowsNT (®)
Публикувано15.01.03 00:06



Mi as ne sym im abonat veche pochti godia. Poor supporta i long downtima prosto mi ubi jelanieto da im polzvam uslugata. Ne me uchudva che sa si reznali napolvina peering kanala pri polojenie che imat tolkova mnogo abonati ne mogat da si pozvoliat da go ostaviat 512kbps za vseki. Triabva da go namaliat do realni 64kbps(kolkoto mejdu drugoto e obiaveno v dogovora za neogranichen dostyp) za da mogat vsichki abonati da sa ravni. Vse pak tozi peering niakoi triabva da go plashta...

It's not virus! It's Windows!


Тема Sorryнови [re: Nik]  
Авторtaxer (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 00:25



Не съм се изразил правилно - имах предвид, че трябва да съм И много в час с предмета на дейност на работодателите ми, с всичко произтичащо от това. Не програмирам на CLIPPER, това друг го прави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.