Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Тема personal firewall  
Автор CuO (bike user)
Публикувано02.10.02 11:00



koi e nai-podhodqshtiq firewall sw za mashina s win98/xp i w domashni uslowiq, ne stawa duma za nai-userfriendly harakteristiki, a takuw koito da predostawq maksimalna sigurnost i wazmojnost za nastroiki/ograni4eniq na wsik4o :)

warianta s wtoro PC pred moito mi e Plan B, sega iskam da prowerq wazmojnostite za Plan A :)



Тема Re: personal firewallнови [re: CuO]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано03.10.02 12:58



az lichno sum monogo dovolen ot tozi makar che sum s XP:
www.tinysoftware.com
no v 2.0, deto e Free



Тема Re: personal firewallнови [re: CuO]  
Автор KpeMaToPuyM (ex-Moonchild)
Публикувано04.10.02 09:48



Shtom vse pak vkluchvash i plan B, neka ti kaja - nasochvai se direktno kum nego, ne misli izobshto za tezi bozi. Razbira se, predi tova trqbva da si precenish kolko konfidencialna informaciq imash i dali si struva izobshto...



Тема Re: personal firewallнови [re: KpeMaToPuyM]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано04.10.02 11:56



ami tq e wazna za men, drug edwa li shte ima polza ot neq, po skoro go prawq, za da se predpazq ot "slu4ainoto" i unishtojawane ot nqkoi prosto probwasht se :)
puk mi e i interesno da go probwam tozi wariant B, stiga da imam wreme :)



Тема Re: personal firewallнови [re: CuO]  
Автор DataRider (MasterMind)
Публикувано06.10.02 00:10



Krematorium e prav, plan B e mnogo po udachen ot tezi "bozi"
Pomisli prosto zashto horada davat po 10000$ za firewall pri polojenie che gi ima tezi bezplatnite

Good guys annouce security weaknesses, .........
the bad guys keep them to themselves...


Тема Re: personal firewallнови [re: DataRider]  
Автор Eol™ (The God Of Wind)
Публикувано07.10.02 14:24



abe k'wo go urnahte chowecheca w dyngorite tilileiski ....
imash edin komp=>domashen i files koito sa cenni predimno za teb ... i te e strah ot loshite momcheta w Internet ... ami preceni si ot kakwo tochno te e strah .. ako e samo za files ami puhni gi na otdelen dql mahni wishko deto se otnasq do MS file and printing sharing i moje da si siguren che malko hora shte otdelqt wreme i resursi da ti gi destroy-nat tez failowe .. puk i ako ne znaqt che gi ima oshte po-malko :)))) a ako use-wash nesto kato NT/XP limitirai prawata na dostyp do syotwetnite direktorii i pak si pochti gotow=> wsichko towa ako e za "domashno polzwane" ... a kolkoto do firewall ... shte go slojish i posle kato se pochne edno .. ne mi wyrwi ICQ-to, irc i to ... ne moga da otworq tozi i tozi site i etc ...
a ako si na neshto kato alternatiwno rabotno mqsto i ti trqbwa remote connection s office za sywmestana rabota s kolegite .. togawa tezi freeware firewall nadali shte ti swyrshat rabota
s dwe dumi : moqt sywet e prenici dali naistina ti trqbwa firewall ili iskash da go slojish samo zashtoto mediite pishat che Internet e strashno i opasno mqsto (a towa za hardwaren firewall wyobshte ne go spomenawam) i chak togawa izbirai kakwo/kak/koga/kyde da slojish :))))
i nai-wajnoto : nezabrawqi che w 90% ot sluchaite problemyt e predmonitoren :)))

Press [ESC] to detonate or any other key to explode.





Тема napulno sam saglasen :)нови [re: Eol™]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано12.10.02 01:59



moze bi ne sam si zadal prawilno wapros4eto, za koeto sorry :) no sega shte uto4nq ... iskah da razbera nai-we4e kakwi programi za domashen firewall ima ;), zashtoto si slojih edin NPF, no ne zaradi mediite i tehnite pisaniq :), a ot liubopitstwo, ta toi naistina e mnogo grozno naprawen, kato funkcionalnost, i sazdawa powe4e rabota ot kolkoto da pomaga ... zaradi nego reshih da pitam kakwi sa mu alternatiwite, ako izobshto 4owek reshi da se zanimawa s takowa neshto, ili towa e poredniq shit sw, koito se bulwa na poraziq, i se prodawa blagodarenie samo na dobriq PR, i masowata psihoza

a za ostanaloto sam reshil problema - imam 2nd disk "koshnica" (rack tam ali bali) na koito naistina si ka4wam nai-waznoto, a t.nar. wariant B mi e interesen kato izpulnenie i ako imam wreme shte go probwam taka ili ina4e (kolkoto da si zadowolq liubopitstwoto:)

za predmonitornoto u-wo ne komentiram, nito garantiram, kakwoto sam si pri4inish, drug trudno bi uspql .... tuk imam golqm li4en opit xex



Тема Re: napulno sam saglasen :)нови [re: CuO]  
Автор Eol™ (The God Of Wind)
Публикувано12.10.02 16:23



axam .. qsno ...
ami za dobri i bezplatni firewalls ... pone towa koeto sum polzwal i sum ostanal dowolen : Zone Alarm i Outpost Firewall ...
Za Zone Alarm wsichki znaqt :) Outpost Firewall e nqkakwa ruska rojba na IT progresa i kachestwenno e napisana
a kolkoto do razni drugi ot otq sort ... shte mi e interesno da chuq i drugi predlojeniq

Press [ESC] to detonate or any other key to explode.





Тема Re: personal firewallнови [re: CuO]  
Автор Caesar (минаващ)
Публикувано13.10.02 22:09



F-Secure Distributed Firewall
Ако имаш проблеми с регистрацията...пиши!

...The Truth Is Out There...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.