Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема XP ще вземе да се окаженови  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано15.11.01 17:34



че е просто win 2000 с включен скинменажер
тия от майкрософт вече съвсем глупости почнаха да правят начи

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема tcнови [re: Dark Goddess®]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано15.11.01 20:56



ne sum suglasen
samia fakt che kato minah ot XP na 2000 i neznaeh kade se namiram e edno ot dokazatelstvata...

spored men novoto v XP e ne samo krasotite... tiah mojesh da gi mahnesh za da raboti po-burzo... novoto sa povecheto vazmojnosti za nastroiki... bez zaduljitelno da se zariesh v regedit-a...

nai mi haresa na XP skorostta na boot-a i tova che mojesh da smeniash useri. predpolagam za niakoi koito ima samo edin user tova e bez znachenie... no ako ima niakolko e goliamo udobstvo...

mdam i sichko tova go kazvam bez da sum chel kakvo tochno mu e novoto, a prosto ot lichnite si vpechatlenia... setih se da dobavia... ustanoviavaneto na vruzkata lokalnata mreja mi beshe mnogo po-burza s XP... chuh che i upotrebata na pametta bila po-efektivna no za tova veche ne znam ot lichen opit...

ta taka... mene si mi haresva poveche ot 2000

P.S. vijdam che znaesh vajnite neshta v jivota :) samo za poslednoto ne sum suglasen... tova ne e vajno neshto... tova si stava nezavisimo iskash li go ili ne... deto imashe edna pesen... i jivota e *ur chetvurtit, i na seki otzad e zabit... :)

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.

Heh i da si turish po-goliama snimka da radvash okoto:

Редактирано от AC на 15.11.01 20:58.



Тема Re: tcнови [re: AC]  
Автор novak@ (subekt)
Публикувано15.11.01 23:13



ima li piratsko kopie na XP-to!, abe prosto pitam......:-)



Тема Re: tcнови [re: AC]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано16.11.01 00:48



лично още не съм имал досег с ХР
просто в някой чужди форуми и сайтове това е една пресна новина. в момента му изследват кода и казват че досега разлики в общи линий нема :)

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема Re: tcнови [re: AC]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано16.11.01 00:59



ще си сложа някоя по голяма обещавааам :)

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема abe az imam ednoнови [re: novak@]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано16.11.01 06:43



ama neznam shtoto e niakakvo predvaritelna versia li
shtoto go imam ot dosta vreme
ili shtoto si e XP ne moga da go nakaram da raboti s moita zapisvachka

po princip imam edno priatelche v BG deto s tova se zanimava
toi tvurdeshe che ia prodava veche piratskata versia

samo deto ne sum go pital s toia nov product activation kak go praviat... sigurno e crakvan...

moita versia ne me e karala da se aktiviram ama znam li... nali ujkim tova bila novata linia na zashtita... e*a li mu makata?

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.


Тема Re: tcнови [re: AC]  
Автор Stipe (Bandwagon)
Публикувано16.11.01 16:56



Да , и особенно впечатление ми направи нещо, което е взимствано от линукс - когато смениш юзъра на машината, програмите стартирани от стария потребител продължават да си работят...

Хората мислят, че историите се сътворяват от човека. Всъщност е точно обратното


Тема Re: tcнови [re: AC]  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано16.11.01 17:52



здрасти AC! Виждам, че ставаш по-голям фен ХП_то, та да те питам нещо. И аз много ползвам усер-switching_a и определно ми е удобно, но забелязах 2 неща които ме дразнят, явно са бъгове, предполагам със СП_а ще олегнат.

1. единия усер се е логнал, и е пуснал интернет през модем, др. суичва и се логва с неговия си акаунт, колкото и суича да павиш между двата няма проблем, ама ако на 2-рия му дадеш лог-офф ПЦ_то се рестартира. Това забелязах го прави само ако модема е дигнал врузката, ако не е го няма. Баси, при теб нещо такова или не си пробвал.

2. Откакто турих ICQ 2001 za user с не-административна права (Limited) не може да се стартира, никакви съобщения за грешка, само в ивент лога ръси глупости от които нищо не можеш да разбереш, типично в стил М$.

Ако искаш нещата да ти се вършат - върши си ги сам.


Тема Re: tc - и аз имам проблеминови [re: OKL]  
Автор naki (Power User)
Публикувано16.11.01 22:13



Напр. иконките за low disk space в tray-a, които
упорито не се махат,
IE6 като ровя в Интернет му мига статус бара
доста дразнещо, освен това Backspace
не връща на предишната страница, а изчиства текущата
кой знае защо...

За сметка на това доста е добре с камерката -
под другия Windows (WinME) мине не мине 30 мин
и се налага да се рестартира, нещо се губи връзката по USB-то,
а тук всичко е OK.

Редактирано от naki на 16.11.01 23:54.



Тема Re: tc - и аз имам проблеминови [re: naki]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано17.11.01 03:19



naki zvuchi vse edno imash niakakva skapana versia bre...
a imashe kak da se mahat tia preduprejdenia
ima dosta izpisano za XP veche, ako se spraviash s Engl shto ne prochetesh

a inache za problema s Q-to... mi imashe niakakva statia za taia rabota... problema idva ot tova che triabva da instalirash sichko kato admin a posle iskash da go polzvash kato obiknoven user. V tova deto chetoh pisheshe che triabva da dadesh pulni prava na usera za kluchovete v registera za opredelenata programa... i posle da kopirash exe-to v userskite direktori... tia deto opredeliat kvo shte mu izliza na desktop-a... samo deto na mene tova mi se vidia prekalenno... primerno za HomeSite kluchovete sa okolo 5... ako tria da go pravia i za DW i za Flash... emi to mi e po-lesno da si polzvam adminskia account sus firewall i vnimatelno da ne okenzam neshto na kompa... ta taka...

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.