Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mini SD WiFI карта за gsm  
Автор jassen15 (непознат )
Публикувано28.01.07 22:06



Моля за съвет. Възможно ли е на Nokia E 50 да сложа /Pretec / Mini SD WiFI карта? Ако това е възможно, то достатъчно ли е, за да имам wi-fi връзка?

Благодаря предварително.



Тема Re: Mini SD WiFI карта за gsmнови [re: jassen15]  
Авторbrotherman (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 10:44



Пич първо внимавай, защото слота на Е50 е Micro SD, а не Mini SD. Има разлика! А не съм пробвал, пък и не мога да се докопам до такава карта Micro SD УайФай. И имам голямо желание дали става на е50! Ако научиш нещо по въпроса - пиши! Ай!



Тема Re: Mini SD WiFI карта за gsmнови [re: brotherman]  
Автор yoyo1 ()
Публикувано10.05.07 02:28



Не знам дали ти е актуален все още въпроса, но не може ли да доплатиш малко и да си вземеш Е65



Тема Re: Mini SD WiFI карта за gsmнови [re: jassen15]  
Авторwifi (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 18:47



Колега незнам но аз на ПДА умирам от чакане през вифи да си проверя пощата според мен не си струва инвестицията един сайт да го чакаш да зареди 2 мин е глупаво.



Тема Re: Mini SD WiFI карта за gsmнови [re: wifi]  
Автор petio_ (минаващ)
Публикувано22.05.07 12:47



Не знам какъв ти е рутера нито нета, но в дълбоката провинция си бачкам така и тежките сайтове ми ги зарежда до 4сек, а абв и т.н. за 1-2сек и това е при условие, че имам още 2пс в мрежата на рутера, пда - хтс п3300



Тема Re: Mini SD WiFI карта за gsmнови [re: petio_]  
Авторwifi (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 18:19



рутера изобщо не е проблема пропуска 20 мбита на 802.11g
слаби са cpu-tata na pda-ta мойто е с 400мхз незнам къде го санува под 4 сек това не е лаптоп да става за 2сек.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.