Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WiFi
*Кратък преглед

Тема Помощ!нови  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.06.06 20:40



Здравейте!
Имам проблем - изчезна ми връзката с вифи рутера Белкин от лаптопа. Имам и втори лаптоп и при него връзката е нормална. Показваше само нули като Ай Пи адрес и запъваше на четене на адреса на мрежата. Адресът ми се определя автоматично. Като му въведох ръчно адреса, който видях на другия лаптоп, връзката стана, но Експлоръра работи само офлайн. Като се опитам са се свържа излиза някакъв диалог, че се мъчи нещо и си остава така.
Някой знае ли как да си оправя връзката. Всичко работи от почти година и досега не бях имал проблеми.
Благодаря!



There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.


Тема Re: Помощ!нови [re: DarkSide]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано16.06.06 22:17



От казаното излиза че проблема не е в рутера а в компа, който се вързва. Първо преинсталирай драйвера на безжичната карта.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Помощ!нови [re: Julian]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано17.06.06 00:18



Благодаря за съвета!
Безжичната карта е вградена (не знам дали това има значение). Всичко си беше инсталирано на лаптопа при купуването. Направиих си инсталационен диск. Предполагам от него трябва да преинсталирам драйвера?

There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.


Тема Йессс!!!! [re: Julian]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано17.06.06 00:36



Ох, най после!!! не знам колко часа люта борба беше! Преди да инсталирам драйвера намерих нещо, наречено възстановяване на системата и върнах времето назад. И заработи като по чудо! Да живее Хърбърт Уелс!!!



There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.