Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Примоция на Дир.бг Wi-Fi:)нови  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано07.10.04 22:43



Привет!:))
Забелязахте ли, че има една анкета, след попълването на която получавате безплатен код за ползване на Wi-Fi? Нужно е само да отворите Dir.bg и да позволите на pop-Up блокера да зареди изкачащия джам и ще бъдете попитани, дали искате да участвате. Ако сте със SP2 също трябва да позволите Pop-Up, поне временно, че прозореца да се появи.
Не видях никъде другаде по страницата им линк към тази игра.
Нямам търпение в събота да пробвам връзката:) Иначе си купих един час Wi-Fi точно ден преди това:))

Welcome to the dreamland :)


Тема Re: Примоция на Дир.бг Wi-Fi:)нови [re: Terko]  
Авторloobian (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 23:43



От къде се купуват тия карти на дир.бг? И колко струват различните пакети?

Мерси!



Тема Re: Примоция на Дир.бг Wi-Fi:)нови [re: loobian]  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано08.10.04 08:03



Ако отидеш на адрес Wifi.dir.bg ще имаш възможност да купиш 1 пакет, който струва 2 лв и ти дава право на 1 час интернет, който можеш да ползваш на прекъсвания и по всяко време. За да го направиш обаче, трябва да имаш заредени пари в техния портфейл. Май можеш да си купиш карта с чекове или нещо такова, май го наричат "плюсове". Аз си я заредих чрез e-pay :)
Някъде бях чул че ще може да се плаща и чрез SMS, но никъде не видях потвърждение на тази информация.

Welcome to the dreamland :)


Тема Re: Примоция на Дир.бг Wi-Fi:)нови [re: Terko]  
Авторloobian (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 16:57



Благодаря за информацията! :)
Може и аз да го пробвам, макар че смятам че 2 лв. за 1 час е прекалено!
То през GSM-а ми излиза 3,6 на час!!! Е, дано поне дир.бг-то да им е по-бърз нета.

Като го пробваш кажи :)



Тема Re: Примоция на Дир.бг Wi-Fi:)нови [re: loobian]  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано09.10.04 12:01



Хехе, в момента съм в МакДоналдс на Витошка и Алабин:) С карта от примоцията си ползвам интернет:) Мисля че една карта е около 1 час, но досега не съм ги направил. Скоростта е 1 mbps, но това е скоростта, на която се връзва към мрежата. Иначе тегленето на файлове е със скорост от около 5 kb/sec. За сърфиране става:)
Иначе има връзка и към Фритата, пробвах специално за това:)
Бива, само да качат малко скоростта още..
Като се върже ти се появява съобщение, че си се вързал към мрежа дир.бг. И след това влизаш на адрес wifi.dir.bg, пишеш си кода и вече можеш да сърфираш на воля.
Е, аз само от либопитство пробвах, не знам дали пак ще го сторя, все пак докато съм тук изхарчих поне 7 лв за консумация:))
Айде със здраве!:)

Welcome to the dreamland :)


Тема Re: Примоция на Дир.бг Wi-Fi:)нови [re: Terko]  
Авторloobian (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 18:56



Ама на МакДоналдс не е ли безплатно????????
УАААА! КАСАПИ! :) А аз си мислих, че МакДоналдс-ите и София Ленд са безплатни :( то София Ленд май си е де...!



Тема Re: Примоция на Дир.бг Wi-Fi:)нови [re: loobian]  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано10.10.04 09:43



Искат по 80 дт. за 20 минути Wi-Fi карта. Терминалите сигурно са безплатни, но не съм ги пробвал.
Значи ако една карта струва 2 лв за 1 час, то по-добре е да се купи директно от Дир, а не да се плащат 20 минути за 80 ст:)

Welcome to the dreamland :)


Тема Eто на този адреснови [re: Terko]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано10.10.04 11:28




можеш да разгледате за какво можете да се абонирате. Зареждането на портфейла пък става от:
и т.н. Там имате три начина на зареждане:

Зареждане с въпросните карти на дир.бг. Те са на суми от 5, 10 и 20лв. мисля. Поне аз с такива съм работил. Закупуването им става или в офиса на дир.бг на Витошка - почти на края - в началото на Южния Парк или пък в Интеренет клубчето на пл. Гарибалди, което е даже и денонощно. миналата седмица бях там да си взема карти за моята поща, че изтичаше.
Другия вариант е зареждане с банков превод. И накрая чрез Ипей. Което е много удобно.

Аз ще видя кога ще с евържа безжично - гаджето има един нов лаптоп, на който трябва да прехвърля разни неща и ще го разгледам да го видя какво има. Та ако вградена WiFi ще се поразходя и аз насам-натам





Тема На някои места не работинови [re: Чepнorлaв]  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано10.10.04 20:09



Вчера описах случая, че успешно сърфирах в интернет от МакДоналдс на Витошка и Алабин. Не споменах обаче, че два часа по-рано бях в МакДоналдс при Мария Луиза - срещу ЦУМ и там нямаше интернет, не се хващаше нищо от ДИР.
Премълчах го с мисъл, че вероятно не е работило и е случайно. Днес обаче бях в МакДоналдс в Младост. Там хващах само някаква мрежа БМП, но пак нямаше ДИР.
Въпроса ми е, как мислите, дали просто служителите на заведението не се грижат за АП-тата? И на трите места се продават карти за достъп

Welcome to the dreamland :)


Тема Най-вероятнонови [re: Terko]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано10.10.04 20:52



познавам фирмата и хората които им поддържат техниката. Ще ги питам знаят ли нещо по въпроса..




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.