Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WiFi
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: СОФИЯнови [re: Чepнorлaв]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано18.10.05 02:36



da House в Младост 1



Тема Tyrsq dostaw4ik na WiFi w Bs??нови [re: seagull]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 10:38



Pomagaite...ako nqkoi znae na snosna cena za raiona na centara....Cyrkwata Kiril i Metodii



Тема Re: Сливен?нови [re: :P]  
Автор Ивo (Егоист)
Публикувано24.10.05 21:53



Не съм от Сливен, а от София, но от време на време минавам оттам, затова питам.

С утра не выпил, день пропал...


Тема Re: Входящи точкинови [re: Чepнorлaв]  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано01.11.05 20:20



В София, на няколко метра от "Петте кьошета" (не помня улицата, но май е Христо Ботев) има едно заведение, което се нарича "Кали". Още от вратата ви посреща надпис "Free Wireless Internet"! Ние като влезнахме и питахме за "Wi-Fi", но сервитьорката ни гледаше странно. Сетих се как веднъж отивах у клуба на един приятел и питах едни пенсионери за "Гейм клуб" (май им звучеше като гей клуб:), та ме гледаха странно. Горе-долу така ме гледаха и там.
Седнахме долу и поръчахме. Нямаше и следа от връзка. Като попитах, казаха че се ловяло само горе на приземния етаж, а тук било дупка. Та не успях да пробвам, вече дойдоха поръчките и не вървеше да се местим. Иначе обслужването беше добро, но кухнята нещо не ми хареса :)



Тема Re: СОФИЯнови [re: Ивo]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 09:08



Nikade v sveta ne se plashta za WiFi. Ili e kriptiran i ne mojesh da vlezesh bez user/pass, ili e free.

Znam samo za Verizon, koito ne mojesh da gi vidish ako niamash tiahna karta...no pak pokrivat celite shtati (za 60$ na mesec)...gradove i palanki, vpechatliavat.

BTW, do kraia na 2007 San Francisko triabva da e 100% pokrit s free 801.11b



Тема Re: ПЛОВДИВнови [re: Чepнorлaв]  
Авторkicko (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 18:09



Хотел "Империал", бившето общежитие "Каменица", безплатен



Тема Re: Да, аз влязох в МкД във Варна.нови [re: мич]  
Автор Catalizator (psychedelic)
Публикувано08.01.06 11:05



Зависи кои хотели.

Сега пиша точно от МакД на Алабин/Витоша. Безсрамие е при тези техните цени да се плаща по 2лв/ч.




Тема Re: ПЛОВДИВнови [re: Чepнorлaв]  
Авторcholich (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 21:06



има една срещу кино "Лъки" т.е. дома на техниката в Пловдив, не знам платена лие или не



Тема И в Русе иманови [re: Чepнorлaв]  
Автор hadministratora (хабсурден)
Публикувано22.04.06 10:38



Знам за 2 места:

1. Кафене "Кралска закуска" (на центъра, зад г-н Палачинка). Те там са всъщност в заведения съвсем едно до друго (кафе и ресторант), но и двете пишат че имат тази екстра.

2. Ирландски пъб "Тераса" (на бул. Придунавски, над дискотека "Мюзикбокс").

И на двете места пише че е безплатно, но до сега не съм имал възможност да опитам и не мога да кажа колко е качествено.

So long and thanks for all the fish!


Тема Re: ПЛОВДИВнови [re: cholich]  
Авторcyberhill (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 13:46



Вече има WiFi и на Avenue - 80-90kb/s БТК




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.