Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема права си, Джейн.....нови [re: Джeйн]  
АвторOби-Уaн (Нерегистриран)
Публикувано25.02.01 16:35



Децата си мислят, че като пушат тревица, опитват "забранения плод", заживяват с чувството, че са наркомани и логично втвърдяват субстанцията някой ден.
Истината че, че аз нямам против да се легализират всички наркотици, треви и други глупости, но продължавам да смятам за престъпелние зарибяването на хора, които още не са много наясно със ситуацията. Когато някой боклук предлага на тийнейджърчета да "опитат", залъгвайки ги, че от един път нищо няма да им стане, той просто плаче да бъде разстрелян като куче.
А ако въпросният боклук продава на стари дрОгари, хора на възраст... все ми е едно. Те са си избрали тоя път, тяхна си работа.
Намирам също така за престъпление и зарибяването на хора, които се намират в психо- и емоционален срив и не се замислят много какво правят. Много мръсно от страна на пласьорите. Много низко.
Егати лешоядите.
А тревопасните наистина са ми смешни. След като си въобразяват,че тревата има нещо общо с размислите...

И че пушейки тревица минават на по-горно стъпало... И че тревицата е нещо много уникално... Нищо подобно, хехе

Не е




Тема Re: МАРИХУАНА И РАЗМИСЛИнови [re: Джeйн]  
АвторAnakin (Нерегистриран)
Публикувано08.03.01 19:08



Yeah BABY - LEGALIZE IT !!!!!



Тема Re: p.p. vidiah ti...нови [re: NUT]  
АвторAnakin (Нерегистриран)
Публикувано08.03.01 19:11



Е как съм......... , запорожеца явно е върл фен, не е код.))



Тема ДАЛИ ПЪК НЕ Е ТАКА... МАРИ-ХУАНА И %%%нови [re: Anakin]  
Автор efir (wаr-horse)
Публикувано08.03.01 21:54



ДРУСАМ СЕ - СЛЕДОВАТЕЛНО СЪЩЕСТВУВАМ... ЗАВИСИ ОБАЧЕ КЪДЕ СЕ ДРУСАШ ИЛИ С КАКВО СЕ ДРУСАШ...
АНАКИН - СПЕЦИАЛНО ЗАРАДИ ТЕБЕ СЕ ВКЛЮЧИХ... ЗНАМ ЧЕ СЕГА СИ НАШМОРКАН - АМА КАТО ТИ МИНЕ ТВА ЩЕ МЕ ОЦЕНИШ.

БЕГАМ ОТТУКА - ВАЖНОТО НЕ КОЙ И КАКВО ПУШИ - А КОЙ ГО ДУХА...




Тема А тука помислетенови [re: Anakin]  
Автор efir (wаr-horse)
Публикувано10.03.01 13:19



Ако ви стиска.



Тема Re: МАРИХУАНА И РАЗМИСЛИнови [re: Anakin]  
АвторШekcпиp (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 15:54



А пък аз си пафкам тревица откакто се помня и си съчинявам едни такива драмички и сонетки ..... аре, че пак съм натъпкал лулата с JOINT и ми са пафка, щото видители се затъпявало от тревица........



Тема Re: МАРИХУАНА И РАЗМИСЛИнови [re: Anakin]  
Автор SunFlower (лъ4езарна)
Публикувано13.03.01 17:16



из4етох ти есето за "тревата", задълбо4ено бих казала...мда...сега си обяснявам темата ти в "Литература"....
зна4и...напивала съм се...
пушила съм трева....
ясно ми е какво е отражението на тия ти ми неща върху мозъка...и ще ти кажа нещо....когато 4овек си има въображение, когато той сам си раз4упва света, когато е такъв егоист, 4е да не допуска обществото да го програмира (както ти се изрази)...тогава няма да му се налага да си търси такива стимули...
номерът е да си неверотен в мислите си и без тревата, алкохола, дрогата, а ако не си...си пълна "боза".....и в крайна сметка на кой му пука какво е правил Шекспир....оставил е стойностни неща....
май модата на това да се приписват на авторите разни пороци поотмина...





Тема Re: МАРИХУАНА И РАЗМИСЛИнови [re: SunFlower]  
АвторAnakin (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 17:42



Та и тъй, благодаря все пак за твоя прочит, <<задълбо4ено бих казала>> , напрво ми се вдигнаха акциите, но не съм съгласен с това, че човек....<<когато е такъв егоист, 4е да не допуска обществото да го програмира >>, защото именно, ако човек е егоист, то значи,че обществото вече го е програмирало, защото егоизма е единственно и само социално обусловен порок. Егоизъм няма в природата , но там расте КОНОП, поради това марихуаната е нещо природно и води до естествени и близки до естествените ни възприятия, които на социално обусловеното съзнание са твърде чужди. Та такива ми ти работи. А според мен Шекспир за тва ги е разбирал работите, щото е пафкал повечко тревица(а това ни най малко е порок при наличието на толкова много социално обусловени пороци) )))))))))))))):



Тема Re: МАРИХУАНА И РАЗМИСЛИнови [re: Anakin]  
Автор SunFlower (лъ4езарна)
Публикувано13.03.01 18:08



удоволствието е изцяло мое, 4е бяхте така любезни да си про4етете отговорите...
айде темата "Егоизъм" да Ви я оставя за размисъл, докато дове4ера напафкани си умувате ...
явно е, 4е с Вас няма да успеем да си поговорим...
и тъй като забелязвам, 4е сте стнали гуру и проповядвате усиленото тревопушене...по-добре си направете ново клуб4е и се регистрирайте...

какво ли ще стане с Вас...ако не си назобите мозъка с глупости поне една ве4ер....????(просто любопитство)



Тема novata mucunka e mnogo sladka...нови [re: Anakin]  
Автор NUT (ot dirbegeria)
Публикувано13.03.01 19:23



no, po temeta ti...
ako triabva da glasuvam niakade...digam i dvete si rachichki, za legalizcia na trevata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.