Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема като кренвиршите ,или като матрьошкитенови  
Автор ale (непознат )
Публикувано29.12.00 18:39



Каква е вярната връзка между един мъж и една жена - ароматен радикал със слаби връзки, или вода? Как трябва да се приемат отношенията им : последователни и навързани като кренвиршите или взаимопопълващи се като матрьошките?
Забелязали ли сте, че непрекъснато човек се старае да докаже на противоположния пол колко е самостоятелен, силен, че не му пука...А всеки непрекъснато търси ЧОВЕКА, търси рамо на което да се подпре, т.е. търсим нежност, а се показваме твърди. Търсим истинския човек , а показваме маската!



Тема Ех!... Понякога, [re: ale]  
Автор Fen (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 18:50



за да спечелим в лотарията на живота, е необходимо да блъфираме и да заложим повече отколкото имаме!



Все пак всеки, освен че търси, иска и да е търсен!



Тема ненови [re: ale]  
Автор Kalinski*** (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 18:53



Ами не! Няма такова нещо, с мен. Нямам маска, когато имам пред вид човешки взаимоотношения и съответно те са като мен и другия човек, а не като химични съединения, кулинарни произведения или чуждестранни сувенири! Дори и като метафори са ми антивдъхновяващи и все ми се върти въпросът защо ли така си ги определил тези толкова естествени взаимоотношения?



Тема Отг: ненови [re: Kalinski***]  
Автор ale (непознат )
Публикувано29.12.00 19:19



Сигурен ли си относно маската? Пред всеки ли разголваш истинското си лице, не те ли е страх, поне понякога , че показваш слабостите си и ставаш уязвим? Или ти си съвършен, а може би не ти пука, или си силен?
Когато човек си мисли, че е смел, е уязвим. Под маска имам предвид не лъжа , а защита.
p.s. Игнорирай химичните съединения, кулинарните произведения и чуждестранните сувенири,щом не те вдъхновяват.



Тема Какво толкова чудно има?нови [re: ale]  
Автор Kalinski*** (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 19:26



Не мога да държа маска, неудобно е, изплъзва ми се, пада ми и т.н. какво ли още не и за едната хармония на собственото ми душевно състояние, за едното лично душевно равновесие, аз не държа маска. Когато човек е спокоен, уравновесен, познаващ и обичащ себе си, чак тогава може да е психически силен, а не обратното, както твърдиш ти! Но разбира се, че и всеки човек си има своите кризи, колкото и да е силен! Иначе, не се страхувам от себе си и може би от почти никой, но никога не се знае!



Тема Отг: Ех!... Понякога,нови [re: Fen]  
Автор ale (непознат )
Публикувано29.12.00 19:44



Ти търсиш, ти искаш да бъдеш намерен, но... обикновено, най-много получаваш от това, което най-малко ти трябва. Нали знаеш, че когато самолетът, в който се намираш, закъснява, самолетът на който искаш да се прехвърлиш, се движи по разписание.



Тема От къде можеш да си сигурен?нови [re: ale]  
Автор Kalinski*** (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 19:57



Това е някаква пълна каръкщина да си в единствения самолет, който закъснява и всички други да се движат по разписание! Остава да се надяваш, че и този, на който искаш да се прехвърлиш, ще закъснее, пък ако се наложи, ще си дадеш и малко зор да потичкаш, щом слезеш от твоя самолет, за да успееш да хванеш желания!



Тема Отг: Какво толкова чудно има?нови [re: Kalinski***]  
Автор ale (непознат )
Публикувано29.12.00 20:03



При прости случаи, когато един очевидно верен начин е противопоставен на един очевидно погрешен начин , често е по-добре да бъде избран погешният начин, за да се ускорят налагащите се промени.



Тема Правиш осъзната грешка?!нови [re: ale]  
Автор Kalinski*** (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 20:07



Това някакъв лукс на живота ти ли е? Аз нямам толкова време!



Тема Отг: От къде можеш да си сигурен?нови [re: Kalinski***]  
Автор ale (непознат )
Публикувано29.12.00 20:09



Ами, защо тогава ми се случва така. Карък, или не, ако имах един часовник, щях да знам колко е часа, но аз имам два и никога не знам с точност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.