Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 30.05.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Kakvo mislite za samoubiistvoto?нови  
Автор aledar (непознат )
Публикувано11.12.00 20:19



Naistina, kakvo mislite?
Slabost, sila?
Moje li da se opredeli?


I koeto e nai-vajno - bihte li go napravili?



Тема Отг: Kakvo mislite za samoubiistvoto?нови [re: aledar]  
Автор Ludetino (непознат )
Публикувано11.12.00 20:24



Мене си ме успокоява. Идеята за самоубийството ми действа много успокоително. Викам си винаги мога да избяггам така че нека още малко се помъча да живея.



Тема Пак се почна ЧЕРНАТА СЕРИЯ!!!!нови [re: aledar]  
Автор efir (пристрастен)
Публикувано11.12.00 20:36



Докога, молим ви се, стига брях!
СТИГАААААААААААААААААААААААААААА
МРАЗИМ ТАКИВА ТЕМИИИИИИИИИИИИИИИ

ТУКА НЕ ВЛИЗАТ ХОРА САМОУБИЙЦИ
ТУКА Е ЗА КУПОООООН!

А за самоубийството - според някои мноооого сериозни религии - връщат ги в друго тяло и ги пращат в Зимбабве да берат банани и краставици!



Тема Отг: Kakvo mislite za samoubiistvoto?нови [re: aledar]  
Автор Иxaaaa (минаващ)
Публикувано11.12.00 20:40



Mи хубаво е!
Правил съм го успешно толкова пъти...



Тема Отг: Kakvo mislite za samoubiistvoto?нови [re: aledar]  
Автор cлyчaeн минyвaч (член)
Публикувано11.12.00 20:44



Слабост.
Най-голямата саможертва не е да умреш за даден човек/кауза, а да ЖИВЕЕШ за него.
Зная това със сигурност.
Прочети "Ад" на Данте, за да научиш в кой кръг се мъчат самоубийците.



Не, не бих го направил.
Да, бих го направил.




Тема Отг: Kakvo mislite za samoubiistvoto?нови [re: Ludetino]  
Автор cлyчaeн минyвaч (член)
Публикувано11.12.00 20:47



Както бяха написали на едно стъпало на Античния театър: Винаги има изход, дори да е летален:)))



Тема Отг: Kakvo mislite za samoubiistvoto?нови [re: cлyчaeн минyвaч]  
Автор efir (пристрастен)
Публикувано11.12.00 21:04



Мечтая само за това - но все не ми остава време да го направя.

Любимото ми занимание в живота - но съм бизнис-уомин - и просто не ми остава време.

Но при първия удобен случай като ми пуснеш тая тема ще се пробвам - ще преям банани - и ще се пръсна!



Тема Какво наистина?нови [re: aledar]  
АвторНова_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.12.00 22:21



Понякога е непоносимо да се живее, да. И тогава ти се иска да спреш. Толкова е лесно. Няма живот, няма проблем...:-), нали? Но не е и лесно да си отнемеш живота. Ако си нормален психически. То си е вродено в нас, желанието за живот. А това си е чисто предизвикателство...да живееш...
Така че...не съм "за"...слабост е...по отношение на самия тебе. Предателство, бих казала.



Тема Отг: Kakvo mislite za samoubiistvoto?нови [re: aledar]  
Автор Mиcлитeл (член)
Публикувано11.12.00 22:49



физическото самоубийство е далеч по-достойно отколкото духовното, което извършваме със себе си. има ли поне един, който може да каже, че е ЖИВЯЛ и че ЖИВЕЕ, без да изпита срам дълбоко в сърцето си от тази лъжа?
когато не можем да посрещнем предизвикателствата на живота и се пречупваме или по-лошо - когато се оставяме да ни носи течението, тогава е признак на сила да посрещнем смъртта, но гледайки я в очите, а не с прерязани вени или натъпкани с хапчета.
още в темата си за смъртта бях казал, че смъртта винаги стои от лявата ми страна и когато дойде времето ще се слея с нея. предполагам, че това би могло да бъде изтълкувано и като самоубийство, макар че аз не го вижадм така.



Тема Не съм съгласнанови [re: Mиcлитeл]  
АвторНова_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.12.00 22:56



Да избягаш чрез смъртта-това не е ли още по-голямо духовно падение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.