Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 01.07.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема hmнови [re: Дyx]  
Авторcholera_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.12.00 01:15



ili imash idiotsko chuvstvo za humor ili se vzimash naseriozno. molia se da e parvoto, shtoto inache ti e spukana rabotata :)))




Тема uf, нови [re: бpoд]  
Авторcholera_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.12.00 01:21



uf, niama otarvane ot esteti :(, uzhas :(((



Тема Mojebi i dvete.....mojebi i dvete..nali taka..:0))нови [re: cholera_anon]  
Автор Дyx (член)
Публикувано14.12.00 14:01



Taka,che vsichko ne samo ne mi prechi no i go izpolzvam kato predimstvo.....
Jivota e prekrasen...i slojen..A tova ,che nqkoi ne goi znaqt..ili se zaravqt za da ne go usetqt...Tehen problem

Търси......не спирай...........времето тече...


Тема Отг: Да бъдеш ЛУД...за да откриеш истината.............нови [re: Дyx]  
Автор aledar (непознат )
Публикувано14.12.00 16:06



Dori da spresh, prodyljavash da tyrsish. Zna4i ne mojesh da spresh. Vinagi tyrsish.
Vyprosyt e da go osyznaesh i da mojesh da razberesh tova.Edinstveno taka mojesh da zapo4nesh da otkrivash....



...vremeto te4e



Тема Да осънаваш....Това е най-близо до истината.......нови [re: aledar]  
Автор Дyx (член)
Публикувано15.12.00 10:48



Общо взето така мисля.Но вече и трудно мисля.Или така си мисля.....
Е щом мисля......:)

Търси......не спирай...........времето тече...


Тема Отг: Да бъдеш ЛУД...за да откриеш истината.............нови [re: Дyx]  
Автор Ludetino (непознат )
Публикувано15.12.00 19:22



Гледам за тези като мен говорите. Това може и да е така, но нещо не съм във форма и явно аут от лудоста поне времено защото ми пука какво пиша и грижа да не разваля някои впечатления. Ха.


Redaktirano ot Ludetino na 15.12.00 19:23.



Тема Ami da ti kaja...то излиза,че на всички ни пука...нови [re: Ludetino]  
Автор Дyx (член)
Публикувано15.12.00 21:09



Не там е въпроса.Ако не ти пука няма да си луд...а просто ще бъдеш "ЛУД"
Или нещо от сорта...
Ей защо си редактираш коментара....напиши си нов..:)

Търси......не спирай...........времето тече...


Тема Отг: Да бъдеш ЛУД...за да откриеш истината.............нови [re: Дyx]  
Автор Rama (непознат )
Публикувано16.12.00 04:24



Логиката ти е по мъжки желязна, но въпреки това, дълбоко не съм съгласна с теб. За да съм по-конкретна, ще ти оспоря твърденията едно по едно:
"Да бъдеш луд..значи да бъдеш различен." - не е задължително. Има луди, които не са особено различни и различни, които не са непременно луди.
"Да бъдеш различен означава да изпитваш нужда да си такъв...." - също не е задължително. Хората са си такива, каквито са и толкоз.
"Да изпитваш нужда да си такъв означава,че не си разбран...." - не виждам никаква логическа връзка тук. Нормалната последица от това ,че не си разбран, е да ти стане терсене..:)
"Да не си разбран означава,че няма кой да те разбере.." - може и да означава, че не си се опитал да се изразиш ясно.
"Да няма кой да те разбере означава,че си сам...." - човек винаги е сам, независимо дали някой го разбира.
"да си сам означава,че не ти се обвързва...." - може и да означава, че никой не иска да се обвърже с теб - това също е причина за самота.:)
"Да не си обвързан означава,че не искаш някой да те ограничава" - ограничава само обвързаността с неподходящи хора. Ако обичаш истински някого (или нещо) и той теб също, обвързването не тежи - дори носи повече свобода, бих казала…
"Щом няма някой който да те ограничва значи търсиш...." - каквото и да търсиш, за какво ти е то, ако няма с кого да го споделиш?

И още нещо - какво изобщо значи да си различен? Ами всички хора са различни, реално погледнато - дори еднояйчните близнаци! И ако си се харесваш и си плуваш в живота мирно и спокойно, защо е важно да си различен? Различен от кого? И с каква цел?
Значи, всичко дотук го казвам съвсем миролюбиво, да знаеш! Не се заяждам - просто си говорим, нали?




Тема Отг: Ami da ti kaja...то излиза,че на всички ни пука...нови [re: Дyx]  
Автор Ludetino (непознат )
Публикувано16.12.00 14:29



Не съм го редактирал просто влязох с това си желание, но така и нищо не направих.




Тема Отг: Ami da ti kaja...то излиза,че на всички ни пука...нови [re: Ludetino]  
Автор Дyx (член)
Публикувано16.12.00 15:20



Пошегувах се....нали разбираш от майтап

Търси......не спирай...........времето тече...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.