Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема лудосттанови  
Автор Mиcлитeл (член)
Публикувано08.12.00 22:58



границата която ни дели от лудостта е много тънка и е твърде лесно да бъде прекрачена. а "нормално" е това, което мнозинството от хора се договорят да смятат за нормално. ами ако всички са луди? тогава на един "нормален" му остава само и той да се прави на луд, за да не го затворят и изолират лудите и да се движи сред тях, слушайки бъртвежите им и манипулирайки ги чрез тяхната особена лудост...

мисля следователно съществувам


Тема Отг: Как мразя,нови [re: Mиcлитeл]  
Автор бpoд (член)
Публикувано08.12.00 23:02



някой да слуша брътвежите ми,
и да ме манипулира със моята особена лудост...



Тема Отг: Как мразя,- исках да кажа "не понасям"... [re: бpoд]  
Автор бpoд (член)
Публикувано08.12.00 23:05



мразенето не го умея...



Тема Отг: Как мразя,- исках да кажа "не понасям"...нови [re: бpoд]  
Автор бpoд (член)
Публикувано08.12.00 23:05



мразенето не го умея...



Тема неканови [re: бpoд]  
Автор Mиcлитeл (член)
Публикувано08.12.00 23:06



не разглеждаме думата "манипулирам" в лошия й смисъл. приеми го като малка компенсация за това, че трябва да слушаме бъртвежите ти ;)
защо, ти от лудите ли си? или от нормалните? :)



Тема защо нови [re: бpoд]  
Автор Mиcлитeл (член)
Публикувано08.12.00 23:11



се срамуваш от първоначалната реакция на сърцето си? може би го умееш мразенето, а се опитваш да го скриеш от самия себе си. всеки мрази нещо, понякога...
"не понасям" звучи толкова самодоволно и отвисоко! :))



Тема Отг: защотонови [re: Mиcлитeл]  
Автор бpoд (член)
Публикувано08.12.00 23:15



омразата е чувство, а две чувства на едно място не може да има.
Защо ли ме изморяват срещите с теб? Дори, само когато те чета?
Извинявай, положително ще намеря причината за това в себе си... нищо лично...



Тема причината нови [re: бpoд]  
Автор Mиcлитeл (член)
Публикувано08.12.00 23:18



е винаги в нас самите. и все пак винаги ни е по-лесно да я потърсим у другите вместо там, където всъщност е. и аз не правя изключение. извинявай, че те изморявам. просто сме си такива хора явно...



Тема Брат ми, нови [re: Mиcлитeл]  
Автор cлyчaeн минyвaч (минаващ)
Публикувано08.12.00 23:40



тая теория е развита в "Пътеводител на галактическия стопаджия", не помня в коя точно част. Значи, един човек беше решил, че всички са луди, беше си заградил къщата с ограда и беше сложил на вратата табелка "Извън лудницата". Самият той се казваше Уонко Нормалния.
:))
Любим герой :))



Тема ченови [re: cлyчaeн минyвaч]  
Автор Mиcлитeл (член)
Публикувано08.12.00 23:46



само Унко нормалния ли си е заградил къщата с ограда? кой днешно време си оставя вратата отключена? трябва да е луд, за да го прави ;)
всеки /и най-вече лудите/ е сигурен в своята нормалност. аз поне си признавам: луд съм, дръжте меееее! :)))))
а теорията не е моя - изплагиатствана е от някои книжки като "полет над-кукувиче гнездо" и "вероника иска да умре". :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.