Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Тема за Джуджето Хаяско;-)нови  
Автор FIGHTER ()
Публикувано08.09.00 11:18



след като те черпих с кисело мляко с ябълки и бадеми и ти дадох половината парче от тортата си,твой ред е да ме черпиш с бисквитки!

Тема Ама как така сега?нови [re: FIGHTER]  
Автор Джуджето Хаяско ()
Публикувано08.09.00 13:18



Не може така. Аз съм добро джудже. Как така мой ред е да черпя? Ми те добрите джуджета не са за такива работи. Те само ги канят да им дават разни неща. Дааа. Ти такова, хич ли нямаш бисквитки? Щото ми се приядоха и на мене. Иначе ако имах ехеее... ми аз щях да съм ги изял. Те нали затова ми викат "Ела Хаяско да те почерпим", щото ако аз имах... Обаче аз си изяждам винаги всичко, както правят всички добри деца. Аз затова съм добро джудже. И все по-добро ставам. Дааа. А ти искаш да ме развалиш. Знаех си аз че ти не си ми истински приятел... Еееех...

Тема Ама как така сега? [re: Джуджето Хаяско]  
Автор FIGHTER ()
Публикувано08.09.00 13:34



АЗ САМО ИСКАХ ДА ТИ ПОМОГНА ДА ГИ ИЗЯДЕШ,ЧЕ ТАКОВА ДРЕБНИЧКО НЯМА ДА ТИ ГИ ПОБЕРЕ КОРЕМЧЕТО:-)

Тема Ама как така сега?нови [re: Джуджето Хаяско]  
Автор ЛАМЯТА СПАСКА ()
Публикувано09.09.00 00:38



Хаяско, ела в моята бърлога, имам торта :-) Толкова е голяма, че даже трите ми глави няма да могат да я излапат всичката. Ела де, ще има и друга изненада! После ще ти завиждат :-)

Тема Hey taka! Fiuit!нови [re: ЛАМЯТА СПАСКА]  
Автор zla veshtica ()
Публикувано09.09.00 15:03



Ne gubete vreme! Da hvaneme hlebarkite, koito si otglejda i ohranva ludia vrabec! Kolkoto po=tlystichki, tolkova po-dobre... Shte si gi pechem na tenekia i te shte pukat kato baloncheta. Shte delime pliachkata 3:1 za men, zashtoto az dadoh ideiata, a pyk i imam mrejichka, s koiato da gi lovim. :O)


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.