Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хитлернови [re: Бeйби]  
Автор Haчko (на колтурата)
Публикувано01.08.02 21:47



Да де, и аз мога да смятам. Трябва да поразровя за статистиките от Палестина... И да ти кажа там как е положението.
Освен това, ако приемем, че преди 60 години населението на Земята е било един милиард (а то сигурно е било), 6 милиона евреи са нула точка шест процента.
Тази цифра е незначителна. Извини ме за цинизма, но е така.
Да не говорим, че на фона на другите бедствия и жертвите, които те вземат е смешна.
И накрая: предпочитам и винаги ще предпочитам да изгорят шест милиона евреи, отколкото осем милиона българи. Думата "изгорят" я чети и в буквален, и в преносен смисъл.
Може би не усещаш, че нещата отиват към ситуацията "или ние, или те".
Сетих се и друго: ти много подскачаш, че и евреите били хора като нас.
Ми да, и аз така си мислех до неотдавна.
Обаче когато установих, че те се имат за различни от нас... Е, извинявай, дотам беше.
Справка: думичката "гой" например.
Или пък (ужасно скандалната за мен тогава) употреба на думата "християни" за нас - неевреите (и немюсюлмани, разбира се:))) ). Ми путка му лелина! Как може да вдигаш врява до небесата, че в Библията само за теб пише, че Христос е твой братчед, а накрая да имаш думата "християнин" повече за обида?! Ми, да му еба майката, що вдигаш шум тогава бе, майна?

Опитвам контакти със мойте съседи, но те не приемат на тази вълна...


Тема Дрънкаш глупости (ГОЛЕМИ)нови [re: Xм]  
Автор!co (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 23:09



Направи елементарната разлика между това да спасиш човешки живот, та бил той и на масов убиец, и съдебната власт, чиято работа е да го сложи където му е мястото.

Схващаш ли идеята?



Тема Някой да знае....нови [re: Бeйби]  
Автор!co (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 23:24



Като гледам по-горе какви експерти по Хитлер и евреите са се изказвали, чудя се дали някой може да ми каже как и защо точно след Втората световна война са "ре-основали" Израел? За мястото горе-долу се сещам. И уточнение - въпросът си е чисто мое любопитство, а не проверка на нечии знания .



Тема Re: Дрънкаш глупости (ГОЛЕМИ)нови [re: !co]  
Автор (председател)
Публикувано02.08.02 12:31



нерде ямбол нерде стамбул
ти отделно ли си пиеш уискито и содата
схващаш ли идеята?

партия за даване на умерени права на мъжете и подпомагането им в борбата за равноправние


Тема Re: Ейиииииииииииии :))))))))))))))))))нови [re: Xм]  
Автор Version2.O (TheChildIsGone)
Публикувано02.08.02 15:46



а ти на кого викаш малко, а?!?!

I'm feeling small
I'm climbing the walls
I don't let it show


Тема Re: Ейиииииииииииии :))))))))))))))))))нови [re: Version2.O]  
Автор (председател)
Публикувано02.08.02 16:02



споко - не ставаше дума за килограми

партия за даване на умерени права на мъжете и подпомагането им в борбата за равноправние


Тема Re: Някой да знае....нови [re: !co]  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано04.08.02 23:30



Предвид обстоятелствата са го създали, от една страна като компенсация за най пострадалите и извинение, от друга за да предотврарят повторението а'ла Аушвиц ( по официални версии). Между другото след Втората световна война е имало три еврейски държави едновременно. Явно темата е накарала някой хора да попрочетат това онова, за съжаление точно тези, които е трябвало не са го направили.

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: Дрънкаш глупости (ГОЛЕМИ)нови [re: Xм]  
Автор!co (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 13:51



не пия сода, ако се сещаш какво мога да ти кажа



Тема Re: Дрънкаш глупости (ГОЛЕМИ)нови [re: !co]  
Автор (председател)
Публикувано05.08.02 16:11



просташки било да се пие неразредено
макар че посягам към ножа и гледам на кръв при всеки опит да ми сипят във виното лимонада .....

глей сия хората ще си кажат че сме пияници

партия за даване на умерени права на мъжете и подпомагането им в борбата за равноправние


Тема Re: Хитлернови [re: Бeйби]  
Автор Haчko (човек от народа)
Публикувано09.08.02 18:37



Айдееее! Направихме ги 3000 посещения на темата.

Опитвам контакти със мойте съседи, но те не приемат на тази вълна...



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.