Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 14.06.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хитлернови [re: summer_]  
Автор Haчko (фобофил)
Публикувано21.07.02 19:38



Доколкото виждам, много от сведенията си е взел от Талмуда.
А другата част - сигурно от лични впечатления.
Ти да си чувал/а за еврейско съпротивително движение? Говоря за времето на нацистите.
Аз не съм чувал. Но пък ушите ми се продъниха от плач как те били най-нещастния етнос (не са нация, щото не са териториално обособени), как страдали толкова много, как мрели като мухи...
Ми мрели са! Всички са мрели тогава, доколкото ми е известно. Само че докато са умирали, някои хора са стискали оръжие в ръката си, а други - злато
Евреите са мрели като червеи, не като хора

Опитвам контакти със мойте съседи, но те не приемат на тази вълна...


Тема Re: Хитлернови [re: Haчko]  
Автор Radost Gadost (Внимание хапе!)
Публикувано21.07.02 19:39



какъв е критерия за степенуването на хората, моля?



Тема Re: Ама какво не можеш, а?нови [re: Radost Gadost]  
Автор Haчko (фобофил)
Публикувано21.07.02 19:40



Моето момиче, не можеш да наричаш "човечец" онзи, който стана причина за смъртта на 20 000 000 (20 милиона) души. Забележи, и евреите ги броя за хора, а не да ме изкараш антисемит.
Та, казвах, че си смешна. Защото този "човечец" "Хитлерчо" обърна историята. Загряваш ли?

Не се излагай, моля те...

Между другото, "Хитлерчо" неминуемо е щял да опре и до нас. Защото след евреите са били на ред славяните. Но таткото на човечеца, чиято мутра съм си лепнал, е побързал да ни вкара в лайната и да обяви война на братята си по кръв (тоест, не негови - той е някакъв мелез, а на народа, чийто цар е бил). Ползвай гъза си по предназначение, моля те, мисленето е за главата.

Опитвам контакти със мойте съседи, но те не приемат на тази вълна...

Редактирано от Haчko на 21.07.02 19:44.



Тема Shalom Nachko:))нови [re: Haчko]  
Автор Bgpunk (Червеният Кхмер)
Публикувано21.07.02 19:49



uzasno mnogo me izkefi tvoyat otgovor
ne smyatam che Bulgaria e samo na Bulgarite
tova e tupo shvashtane
puk ti hem ne si mi chel diariyata ,hem si usetyl vonyata??dali nosleto ti ne e vlyazlo v opasna blizost s kafyavata konsistencya nyakoga i e permanentno zapusheno??
puk dokato nyama gazovi kameri,produlzhavay v banyata

"Ако не ти е ясно - аз съм въпросният "жених" (както ти ме изкара). "
yasno,poznal si se:))


"Дееба тия чифути, дееба!"
yavno veche portretcheto na HItler e progiznalo ili si reshil da go pravish sus zhivi hora-za raznoobrazie


PUNK'S NOT DREAD!
Музика:


Аз:098439532

Тема I kak be Nachko,нови [re: Haчko]  
Автор Bgpunk (Червеният Кхмер)
Публикувано21.07.02 19:56



kak Hitler oburna istoryata?kazhi mi..
osven che prichini tolkova muka ,ne e napravil nishto po strashno ot POl Pot,ili Stalin ili tova koeto sega si lepnal za tvoy fason-Madridskoto CHudovishte
vuobshte ,rabotata na politicite e da si igrayat s choveshkijat zhivot
tam nyama loshi i dobri
ima samo tupi,koito im vyarvat
i chudno mi e-kak v moija posting beshe anti-semit,a v tozi ne si???
chuden si
otnovo surdechni pozdravi ot Slunchev Jerusalem:)

PUNK'S NOT DREAD!
Музика:


Аз:098439532

Тема Re: Хитлернови [re: Radost Gadost]  
Автор Haчko (фобофил)
Публикувано21.07.02 20:28



Питай евреите. Моля.

Опитвам контакти със мойте съседи, но те не приемат на тази вълна...


Тема Sig heil, пънкче :))нови [re: Bgpunk]  
Автор Haчko (фобофил)
Публикувано21.07.02 20:35



А на кого е България? На "божия народ" ли?
Не ви ли стига Палестина бе, майна?
Портретче на чичко Адолф нямам, но ако Монката Паси продължи с лайната си - ще се снабдя.

Смрадта се носи надалече, нямаше как да не я усетя.

Я кажи за еврейските партизани
А това че съм се познал - да, познах се. Много преди да си навреш муцуната тук.
Между другото, готов съм да се хвана на бас на каквото и да е, че оня доктор, дето го хванаха в Англия - серийния килър, е евреин. Просто му го пише на мутрата.
Обаче медиите не споменаха тази подробност, защото щеше да се чуе вой от синагогите.

Мажду другото, чифутче сладко, знаеш ли кои са Е.Л. Доктороу, Пат Конрой, Скот Иън, Майк Ди, Ад Рок?

Опитвам контакти със мойте съседи, но те не приемат на тази вълна...


Тема Re: Хитлернови [re: Бeйби]  
Автор !co (Whenever)
Публикувано21.07.02 20:34



Бейби, те са извратени Оставям настрана писанията горе, но не е нормално един народ да бъде преследван 2000 години за едно убийство, при това от хора, които по онова време биха постъпили по идентичен начин.


Основният проблем на Хитлер е че е загубил, а историята се пише от победителите. Победените ги наказват и морално и материално, това винаги е било така и едва ли ще се промени някога.

Няма да се променят и други неща - хората, които искат да се правят на интересни без да му мислят много (слявяните също са нисша раса според Хитлер, доколкото знам, но това не пречи да има фенове на Хитлер и сред тях) и различните хора имат различно мнение....

Днес даваха по телевизията стар американски филм, "Добрите" се трепеха с някакви индианци. Можеш ли да познаеш каква щеше да бъде историята ако индианците бяха спечелили и какво щяха да разправят за резерватите за индианци? Награда за правилен отговор няма.



Тема Re: Хитлернови [re: !co]  
Автор Haчko (фобофил)
Публикувано21.07.02 20:49



Ха! Че това те си го измислиха - че ги "преследваме" заради "убийството".
Поредната лъжа.

Опитвам контакти със мойте съседи, но те не приемат на тази вълна...


Тема Re: Начконови [re: Haчko]  
Автор !co (Whenever)
Публикувано21.07.02 20:53



Шъ мъ умуриш ут смех!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.