Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 21.09.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Трябва ли ...нови  
АвторБeзoчливa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 12:02



Аз съм кучка , спя /за да не използвам по-нецензурна дума/ с двама мъже. Подсмихвате ли се - кой не го прави ? Такава съм не поради бройката , а поради безразличието . Кучкато е жена , от която ти се струва всички получават много , освен теб ... Чувства. Умея да се харесвам и привличам. Хубаво тяло, начетеност, мнение... Особено , докато човек ме опознае .
В тази ситуация намесих много хора . Гузно ми е не заради постоянния , защото вторият ми дава новост, разнообразие и страст, а заради присъсващите почти невинни около нашите нощи. Т.е. правим го на неподходящо място за сметка на мои близки хора , които освен абсолютното безочие и егоизъм , които проявявам спрямо тях , са и наясно със сериозността на редовната ми връзка .
"Ех, момиченце, бихте казали толкова ли си неопитно и ненаясно с чувствата и хората?"
Наясно съм , но само го осъзнавам , иначе летя високо - апатия или безтегловност, аз го усещам като второто.
А иначе точно от такова внимание, разнообразие и флирт имах нужда ? Привлече ме ужастно.
Дали със търсенето на сексуално харесване , не избивам комплекса си от неспособността си да обичам ?



Тема Re: е и квонови [re: Бeзoчливa]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано10.02.02 13:20



в крайна сметка?
какво му е вечното на това?
какво искаш да кажеш?


"Дали със търсенето на сексуално харесване , не избивам комплекса си от неспособността си да обичам ?"
Не, не избиваш "комплекс от неспособността си да обичаш". Просто си една глупава, малка пикла /не го казвам като обида/, дори не си кучка. Ако беше кучка, щеше да знаеш защо го правиш /примерно защото с единия ти е приятно, а другият те поддържа финансово/ и нямаше да изпитваш угризения.

абе с две думи няма за какво да се притесняваш :-))

между другото аз съм вълк - кучките ги надушвам от далеч и веднага им се лепвам. ти не си кучка, споко :-))


Редактирано от Cивия вълk на 10.02.02 13:25.



Тема Re: Трябва ли ...нови [re: Бeзoчливa]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано10.02.02 13:46



Наистина ли смяташ, че не обичаш или имнаш друго предвид под "неспособност" на обич? Както и да е. Знаеш си. Ще се научиш, но уви и всеки урок се заплаща. Така се получава, един ден ще се вгледаш в себе си и ще разбереш, че не си същият човек писал това и че хората около теб вече не те смятат за това което всъщност вече ще си (а, защо ли ми се струва, че това е от особено значение за теб:). Ама, айде, живота е шарен, пълен с неочаквани обрати, капризен и склонен да ни сварва неподготвени. Нищо не се губи и нищо не се печели, просто си е живот. Ако нещо създава дискомфорт в теб, обърни се към "Психология", но явно си слаб човек търсещ оправдания, след като се е поддал на слабостите (тези за които ти самия/ата смяташ за слабости ("имах нужда", ами аз имам нужда от 0,5 Мт термоядрен заряд, за да избия лошите, ама с тях ще избия и много добри:). Трудно е човек да бъде себе си, това което смята да бъде, а не това което иска да го смятат да бъде. Разликата между двете състояния е полуживот, заместващ реалните изживявания със собствените им сурогати и живот, не толкова съвършен и праволинеен, непостоянен но истински.
Така и не разбрах от какво точно се поражда дискомфорта в теб, но ти сама можеш да си откриеш причините и да си направиш избора. Аре, чао, не ми се занимава всъщност с това, отивам да правя каквото си ща:)...

Не ми се връзвай.


Тема ЕЕЕЕЕ!!нови [re: Бeзoчливa]  
Автор Rigel (в мрака...)
Публикувано10.02.02 17:50



Ако търсиш одобрение, няма да го намериш!
Ако търсиш съчувствие, също!!
Ако просто искаш да се изкажеш, в което съзирам елемент на самохвалство, да знаеш, че не си уникат , постижението ти е по силите на всеки!! (едва ли не! )
Не разбирам защо пишеш това тук!!

Разбери какво търсиш и си го намери!! Нямаш нужда от публичност и външна помощ за това!

Ако имаш чувство за вина, спомни си, че имаш не един, а двама партньори! Вината ти е споделена! Поне от единия от двамата, ако не от двамата!!



Тема Re: Трябва ли ...нови [re: Бeзoчливa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.02.02 19:04



Те не те разбират, те са груби същества тук пишещите .
Говори ми , говори ми?



Тема Нещо не разбрахнови [re: Бeзoчливa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано10.02.02 23:03



Защо смяташ себе си за кучка? Заради това, че имаш два любовника или заради..., а заради присъсващите почти невинни около нашите нощи.. Защо присъстват пък тия, и какво им е невинното тогава.



Тема Абе (дърток с дъртоците)нови [re: ПЪTниk]  
Автор Билkapя (Маг-билкар)
Публикувано10.02.02 23:57



аз искам да съм ТРЕТИЯТ. Не поред, де..
Я си свиркай.
Ама ти си ШАМПИОН!

П.П. "Я си свиркай..." и "Ти си шампион..." са за НЕЯ, бре, не за тебе, дърти пергишино.
Оплесках и постинги и постингчета!

Уж Маг пък прост билкар!

Редактирано от Билkapя на 11.02.02 00:05.



Тема Re: Трябва ли ...нови [re: Бeзoчливa]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано12.02.02 14:40



Неспособност да обичаш?
Неспособност да обичаш така, както някой друг приема, че трябва да се обича? Както всички приемат?
Как искаш да обичаш ти?



Тема Айц по-леко, денови [re: Rigel]  
Автор ()
Публикувано12.02.02 14:44



Аз пък не видях самохвалство.



Тема Re: Айц по-леко, денови [re: yф]  
Автор Rigel (в мрака...)
Публикувано12.02.02 16:20



." Кучкато е жена , от която ти се струва всички получават много , освен теб ... Чувства. Умея да се харесвам и привличам. Хубаво тяло, начетеност, мнение... Особено , докато човек ме опознае . "

Може и само така да ми се е сторило,





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.