Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 29.09.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Никоганови  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано19.01.02 12:00



Никога евче няма да планирам преврати. Никога вече няма да сипвам сметана в кафето и ще го пия без захар. Никога няма да си отварям прозореца. Никога няма да отговарям на зададените ми въпроси, ясни и категорични отговори няма. Никога няма да оставям следа след себе си, следи оставят охлювите и често в тях има ларви на чернодробен метил. Никога вече няма да мисля, мисленето създава душевен дискомфорт, а дискомфорта не ти позволява да си стационарна система. Никога няма да правя място на възрастните в автобус, защото никога няма да пътувам с такъв. Никога няма да гледам хората в очите, очите са прозорец към душата им, а аз не виждам в тях нищо. Никога няма да седя на пейка в парка и да гледам птиците, летаящи над дърветата, птиците серат. Никога няма да си правя пластични операции, страхувам се от Майкъл Джексън, а ме е гнус от Доли Партън. Никога няма да лежа на плажа, под жаркото лятно слънце, увеличава се риска от синдром на Капоши. Никога няма да мога да стъпвам по повърхноста на Марс и да подритвам камъчета в различни посоки, лъчевата болест също е фактор ограничаващ нашите необятни възможности. Никога вече няма да ви видя нещастни, защото Проблема за щастието е решен и сега се консумират резултатите от това 'гениално' откритие. Никога вече няма да изваждам на показ съдържанието на главата си, защото движението на съдържанието е по важно от това на опаковката, а трябва да разкъсаш последната за да видиш какво съдържа, процеса се управлява от ентропиен принцип и няма връщане назад. Никога вече няма да мога да се докосна до красотата на разума, щом битието определя съзнанието, то явно небитието му действа деструктивно. Никога вече няма да прескачам нощем между покривите на сградите, падането от високо е едно много травмиращо изживяване. Никога вече няма да се разхождам в каналите на София, прекалено са се населили. Никога вече няма да защитавам хората от неправди, отвръщат ми с хули, пък били и достойни за крал, или ме питат 'Quit est veritas?'. А, никога вече няма да говоря на латински, Папата е един паркинсонясал неблагодарен старчок с високо мнение за себе си. Никога вече.... Никога вече...Никога няма да бъда същия и никога не съм бил.

Не ми се връзвай.


Тема тогава ти остава самонови [re: akonitin]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано19.01.02 12:35



да развяваш прах.



Тема Re: тогава ти остава самонови [re: HeOHeЛ]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано19.01.02 12:41



Никога вече няма да развявам прах, ежесекундно Земата е бомбардирана от четири тона материя от космоса, материята е преминала бездни за да бъде изтрита от кинескопа на грижовна домакиня с препарат, каращ я да се намира на седмото небе, само при вида на блясъка, който придобиват мебелите и.

Не ми се връзвай.

Редактирано от akonitin на 19.01.02 13:27.



Тема Re: тогава ти остава самонови [re: akonitin]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано19.01.02 13:15



да си забравил още нещо, както забрави това.



Тема Знам какво ще правянови [re: HeOHeЛ]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано19.01.02 13:28



, ще забравям.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Никоганови [re: akonitin]  
Автор Rimia ()
Публикувано19.01.02 15:19



не казвай никога, защото не знаеш кога никога-то ще те попита кога е било...



Тема Re: Никоганови [re: Rimia]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано19.01.02 20:37



Никога вече няма да кзвам никога, зщото винаги, след това, продължавам пак. Било е винаги и ще бъде, но никога вече.

Не ми се връзвай.


Тема "Никога"нови [re: akonitin]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано19.01.02 21:32



няма.
Не, че има "Всякога".
Успехи!
И ти не ми се връзвай.

Quot homines, tot sententiae.


Тема яко е:)нови [re: akonitin]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано20.01.02 11:54



кефи ме



Тема ИМПРЕСИЯнови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано20.01.02 14:27



Красива е. Като СМЪРТТА на герой, загиващ за достойна кауза.
Но защо ли не ми стана весело?

П.П. ТЪПАНАР - аз, де! Че КРАСОТАТА може да бъде дори УЖАСЯВАЩА. Що й търся веселото. Може би защото днес ми се иска нещо весело. ДА ама НЕ! ! Ниагара като природна красота да не е весела?

Quot homines, tot sententiae.

Редактирано от Mag на 20.01.02 14:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.