Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ХАЙДЕ!нови [re: Cивия вълk]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано25.01.02 03:48



Ей, мародераторе!
Ма мое ли питиесбирка без ЦРУ-то и КГБ-то, бре?
На които си им служител!




П.П. Сиви, това беше за брат ми - Петър. К'во да го правиш тоя човек - всичко тряба да му бъде обяснено и планирано.
Абе, не се безпокой - ще го вкараме в правия (на безредицата и пълния хаос) път тоя светия.

Quot homines, tot sententiae.

Редактирано от Mag на 25.01.02 03:55.



Тема Re: Вечността на размисъланови [re: Mag]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.01.02 08:28



как да мрем ли, бе?
Не знам, винаги съм мислила, че в този клуб трябва да се редят само едни такива велики мисли, като монолити. Не се виждам като производител на мисли от този род, та затова смятам, че разговора ни е прост, просташки, простоват, и няма нищо общо с мъдреците на Медея....



Тема Re: Решение?нови [re: Firefly]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано02.02.02 12:08



Прегледай пак "Ах, този джаз" - Смъртта всъщност е една красива и приятна млада жена, която трябва да ти бъде приятелка, а ти винаги да си готов да бъдеш удостоен с целувката й - само една, но след нея други няма, просто са неуместни.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Решение?нови [re: Mag]  
Автор Rigel (в мрака...)
Публикувано03.02.02 00:48



Не!! Не!! Смъртта не е решение на проблемите!!!Решение на проблемите трябва да се търси в живота!!!

Да мислиш за своята смърт като решение на проблемите ти, е проява на огромен егоизъм и жестокост. Дори ако само едно нищожно същество има на този свят, което те обича, (куче, птиче, ако не човек), трябва да останеш жив и да се бориш за живота и душевното си здраве!!

Ако наистина те спохождат подобни мисли, а не чупиш стоики с цел привличане на внимание (стар трик), помисли за себе си трезво и потърси помощ!!!



Тема Извинявям се!нови [re: Mag]  
Автор Rigel (в мрака...)
Публикувано03.02.02 01:00



Не изчетох всичко и малко прибързано реших, че си писал сериозно. Поддадох се на емоциите и отговорих спонтанно !! Сега, като прегледах още 2-3 неща от темата, (но пак не всичко, хехе), се извинявам, че те сбърках с друг случай, . Това е, защото минавам случайно и не познавам никого тук,

При вас като че ли е интересно! . Освен това се появявям с гаф, , което е добре!!



Тема Re: Решение?нови [re: Cтepн]  
Автор Firefly (слънчева)
Публикувано03.02.02 11:39



Да, Боб Фос имаше този поглед на нещата, но СМЪРТ, приятелю, си е виждането на ПРАТЧЕТ, което е също така достойно за уважение. И тъй като МАГ е писал този постинг в определен минал момент, който така или иначе вече е различен по съдържание от проблема, който сега разискваме с теб и който сме дъвкали неколкократно и с голямо удоволствие, нека не затрупваме темата на МАГ- изнеси спора в нова тема, ако желаеш. Все пак помисли- моята позиция ти е пределно ясна, твоята- на мен също ми е ясна..да въвеждаме ли клубарите в спор от вида на този за яйцето и кокошката...знам ли. Хайде - ти реши...каквото и да направиш- аз съм "за".



Тема Re: Решение?нови [re: Firefly]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано03.02.02 14:05



Целта не беше спор, просто видях отговора ти и пръсчетата ми ме засърбяха неудържимо. Зная,че няма да ми се обидиш, сама споменаваш,че сме я дъвкали доста по различни поводи и на различни места.Знаеш чудесно моята позиция, оставало сега да се мъча да ти я налагам - и не мога, и не искам; пък и сега е такава пролет навън, че...май не ми се иска споменатата целувка
Пък щом си "за" - желая ти повече слънце и усмивки

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема И що се извиняваш? :)))нови [re: Rigel]  
Автор Билkapя (Маг-билкар)
Публикувано03.02.02 14:45



Това е клуб за дискусии а не "Клуб на самотния самоубиец"!
Това, че с кака ми малко я превърнахме в майтапчийска не подменя темата за дискусия! :))))

Уж Маг пък прост билкар!


Тема Re: Решение?нови [re: Mag]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.02.02 17:07



Страхотно съжалявам защо на връх Нова Година не се обесих както си бях намислил...сега има да чакам до следващата.



Тема Не ща да се беся :-Рнови [re: ПЪTниk]  
Автор Билkapя (Маг-билкар)
Публикувано03.02.02 17:40



Ще им създам много работа на близките покрай по-голямото къпане.
А може и омазан да ме пъхнат в дупката. Знам ли ги! :-Р

Уж Маг пък прост билкар!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.