Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 29.05.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Виж ми темата за сбирката :)))нови [re: jj]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано19.12.01 21:46



Нииииииииииииииииищо не съм чел от отговорите на твоята тема но (так си мисля) ти искаш да разбереш смисълa на ЖИВОТА.
И аз не го разбрах. След бая години живот . Дано на табе ти се отдаде.
Ми, к'во с'а - пожелавам ти го. Пусни по и-мейла отговорът на проблема. А и-мейлът ми е: satanail@geenna.net

Quot homines, tot sententiae.


Тема Re: смисъли...много..нови [re: odd_human]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано19.12.01 21:51



В тихата музика и питието много често намирам смисъла...на безсмислените неща, току виж пак така ми светнало ясно просветление и ей ме на - поредния човек (понякога се чудя дали съм такъв) с прикачения му като на свинче звънче смисъл. Опазил ме махараджата...
А за след това не мога да ти опиша колко съм съгласен с теб, но какво ли значи тук някаква си моя скромна личност...


Елементарно, драги ми Уотсън!


Тема Re: Смислълът...нови [re: jj]  
Автор !!lsd25!! (neseriozen)
Публикувано20.12.01 00:54



amiii,
smislen e ot glednata to4ka na:
sednal v golqmoto kreslo, po pantofi i halat, stiska6 distancionnoto
i vie6 ot koremni spazmi nablyudavayki otsre6ta sobstvenoto si az
da se terzae i da si zadava ve4no v&prosa : "na dqsno ili na lqvo?".
6tom pretendira6, 4e taq scenka ti se slu4va vseki mig,
zna4i nqma6 gre6ka i moje6 da iska6 honorar za zaslugi po smislenosta!

. . .


Тема Re: Смислълът...нови [re: jj]  
АвторHapka (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 01:15



Извинявай, че ти задавам въпрос, на който можеш да отговориш с "да" или "не", ама ме гризка...Ти да не си Стрелец?



Тема Re: Смислълът...нови [re: Hapka]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано20.12.01 01:59



Стрелците са ми любимата зодия, заедно с Водолеите дават цвета на земята...
Но иначе съм като един друг познайник от клуба - Теле(ц)-29 април. Асцендент - Близнаци; според източните календари - Куче.
Та това е, прост съм си. И земен. Ти обаче направо ми вдигна самочувствието. Но Телетата оцеляват, при това достойно, без мижитурничене.
Спирам дотук, че това е тема за друг разговор...

Елементарно, драги ми Уотсън!


Тема Re: Смислълът...нови [re: !!lsd25!!]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано20.12.01 02:30



Мда, върху това за хонорарите дано да нямаш copyright, защото и без това се поддавам на материални удоволствия и би било добре...да се възползвам. НО:да, сега съм желязно сериозен(хихихи), всичко възприемам, обмислям, правя от гледна точка на самоиронията; изкривеното ми чувство за хумор си го понасям само аз. Винаги, когато съм сам, си говоря на себе си и така - безобръщателно си се възмущавам. Смея се колкото си искам, вече знаеш и че рева...не точно колкото си искам и не точно когато трябва, знаеш и че понякога дивея и това не ме засяга само мене, но съм самоироничен. Може би и това ми помага да си поемам последствията от грешните анализи и асоциации с които обременявам другите, но качествено мога да се извинявам и реванширам. Но това са моите пошли разсъждения с цел самодоказване и, тъй като мога да обяснявам за всичко, знам, че това е безсмислено, защото това, нали се сещаш, е Интернет и аз мога да ти кажа, че съм Батман, а всъщност по цял ден да чегъртам релсите по линия номер 2 от Лозенец до Орландовци. И ей ми ти такива подробности.
Няма лошо. Стига да можеш да иронизираш и размекчивата си плачливост(визирам себе си) всичко в живота ти върви добре замазано и съвсем слабо куцукащо, ама айде - нали на харизан кон... И това е поредната маска, но темата за маската е вече разчепкана и изядена(е има какво още да се огллозга по нея), така че да не тъпча се около мойте си глупости...


Елементарно, драги ми Уотсън!


Тема Re: Смислълът...нови [re: jj]  
Автор vryava (странник)
Публикувано20.12.01 10:22



Дааааа, не си разбрал закачката. Ако бях поставила кавички на предното изречение..... можеше да ти е по-лесно



Тема Re: Смислълът...нови [re: jj]  
Автор (амиии)
Публикувано20.12.01 11:02



хе, сега остава да фанеш белите мишки и да треснеш условието, но помисли ли колко хора, които обясняват, ше останат без работа
виж сега - аз все пак бих предпочела да гепна кинтите и ... един хубав джинск с тоник


може би


Тема Re: Смислълът...нови [re: odd_human]  
Авторmihail (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 12:08



mi prodauljavam da pravia drugite neshta
i po edno vreme se okazva che otgovora doshul:)))



Тема Re: Смислълът...нови [re: vryava]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано20.12.01 17:21



Ааа, аз отговарях на Green light, не на теб. За теб си имам друг отговор - закачката си я схванах..., вярно, както на мен ми харесва, но все пак си я схванах!


Елементарно, драги ми Уотсън!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.