Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Аз съм горда!нови  
Автор Ladybug (ту lady, ту bug)
Публикувано19.11.01 12:53



Да! Аз съм една горда българка.

Имам си - от януари догодина, де - социален президент!!!

Освен това имам невероятно умилителна първа дама, която просто излъчва миризма на лук и запръжки. Да. Сега съм в период на осмисляне на ценностите си - на тези години, вместо кариери и глупости, и недомислия, и социален живот, и какви ли не общения с околния свят, вместо да си пилея времето, трябваше да съм вкъщи, до печката, с отроче на ръце.

Housewife Is the New Lady!



Тема Re: Не се гордей!нови [re: Ladybug]  
Автор Rimia ()
Публикувано19.11.01 14:38



Нещо запръжките ни дойдоха в повече ....



Тема Aaaaa...нови [re: Rimia]  
Автор Ladybug (ту lady, ту bug)
Публикувано19.11.01 14:49



'Га маахте пръжки с лук, не ви беше тежко на стомасите

Да! Вече знам как ще изглежда и чадото - мазно, зализано, празен поглед... Бъдещето е това!



Тема Re: Аз съм горда!нови [re: Ladybug]  
АвторCD (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 14:55



ами да не би бат'Путьо, да има нещо??
антонона би ли те ОпраЙла!>? пО- и най? в Онутре?



Тема Re: Аз съм горда!нови [re: Ladybug]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано20.11.01 01:37



e tova e - vajno e da ima samochustvie chovek - mani go pokritieto - to e za demagozite utopisti.




Тема mdaaнови [re: Ladybug]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.11.01 01:42



lipsva ti gazova kamera:P



Тема има чар и в това:))нови [re: Ladybug]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано20.11.01 09:42



да си с отроче на ръце не мислиш ли;))

\\

друг е въпроса че то може да бъде отгледано цивилизовано- т.е да не ти се налага да стоиш до печката по цял ден- има детегледачки вече- пък и памперси пък и всякакви екстри за отглеждане на бебета:)))))))))))))))))

Кукуряк


Тема Taka e -нови [re: Laugh]  
Автор Ladybug (ту lady, ту bug)
Публикувано20.11.01 10:04



и никога не съм го отричала

Наскоро, по повод 'жените на талибаните' се бях сетила за японките. Преди доста години - опитвайки се да направят феномена 'Япония' по-достъпен за останалия свят, питаха японките: Добре, след като толкова много средства се инвестират в образованието ви (а там наистина имаше някакви рекордни проценти на жени с висше образование), как така оставате вкъщи да си гледате децата?' - отговорът: една образована японка ще отгледа интелигентно японче.

По-скоро в тази посока ми беше ... хм, обструкцията



Тема ДЕТЕ се гледа от МАЙКАнови [re: Laugh]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано20.11.01 10:34



а не от памперси.
Бабите и прабабите ни все с памперси са гледали децата си!

Quot homines, tot sententiae.


Тема Re: Taka e -нови [re: Ladybug]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано20.11.01 11:03



да това е повече от ясно-
че една образована жена ще даде много повече на детето си- както и средата в което живее то- детето е от съществено значение- особено пък тук в BG където ценостите и всичко доста се поразмести в последното време-

друг е въпроса- коя образована българга- може да си позволи лукса да си остане в къщи - за да отглежда детето си- защото както знаеме- образованият българин за съжаление- не може да осигури на семейството си достатъчно материален стимул...
така че-
получава се един затворен кръг- и щастливи са онези които могат по някакъв начен да излезнат от него- та макар и на крачка разстояние

Кукуряк



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.