Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Кога и по какви поводинови  
Автор karasko (OnlyTheLonely)
Публикувано25.09.01 09:44



се променя човек?

имам предвид промяна от принципен характер - до вчера не си харесвал нещо, а ето изведнъж ти става любимо?


Или такова нещо е невъзможно?

So it's me I see, I can do anything.
I'm still the child.


Тема Сам си отговаряш...нови [re: karasko]  
Автор Fen (2 live is 2 die)
Публикувано25.09.01 09:54



Кога: на границата между вчера и днес

По какъв повод - този който е черпил или ви е събрал да се напиете все е имал някакъв повод... и така

P.S. - подобни промени са нетрайни, но систематични



Тема Re: Кога и по какви поводинови [re: karasko]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано25.09.01 09:54



когато обичаш някой, някак неусетно започваш да харесваш неща, които той харесва. и които довчера си намирал за тъпи, досадни:)
при мен и приятеля ми става много странно. непрекъснато си въздействаме за разни неща - като почнеш от глупости като аз обожавам jamiroquai, той никак, докато един ден просто се случи неусетно:)) сега само си пее
Why does it have to be like this?
I can never tell
You make me love you, love you baby...
или той се кефи на Мика Хакинен, аз уж тц, ама неусетно взе да ми става симпатичен тоя Хакинен, мамка му:)))
имам десетки такива дребни примери
имам и не толкова дребни...

понякога пък ми обръща цялата гледна точка на 180 градуса. но предполагам, че това е защото го обичам и...абе, де да знам дали е за това?
абе май е любовта дето прави така с нашите принципи. и живота, също.

in a mad world only the mad are sane


Тема Fen-eнови [re: Fen]  
Автор karasko (OnlyTheLonely)
Публикувано25.09.01 09:57



Тази сутрин си се събудил малко повече пишман-философ, а?

So it's me I see, I can do anything.
I'm still the child.


Тема Re: Кога и по какви поводинови [re: Aurora]  
Автор karasko (OnlyTheLonely)
Публикувано25.09.01 10:01



;)

Ти се бутна право в десетката - аз също така мисля. Протто обаче съм сигурен че има и различни други гледни точки, та ми се ще да чуя най-различни. Иначе съм напълно съгласен. Има обаче един специфичен случай когато отказваш да признаеш че може любовта да те промени, защото не вярваш даже и в любовта....

Е, не става дума за мен определено де ;)))

А иначе стискам палци на приятеля ти да те вкара в правия път - Щумахер да се гръмне - Мика рулз

So it's me I see, I can do anything.
I'm still the child.


Тема Така е...нови [re: karasko]  
Автор Fen (2 live is 2 die)
Публикувано25.09.01 10:02



Когато съседът се сети да забива пирони в 6 сутринта, човек неусетно започва да си задава по-универсални въпроси



Тема Хахахнови [re: Fen]  
Автор karasko (OnlyTheLonely)
Публикувано25.09.01 10:05



Общочовешки едни такива...за непреходното, за победата на духовното над материалното и други такива, нали?

So it's me I see, I can do anything.
I'm still the child.


Тема Re: Кога и по какви поводинови [re: karasko]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано25.09.01 10:13



да:)
ми пък сигурно когато ти набиват нещо много дълго в главата, също променяш гледната си точка. да речем с Иван Вазов в училище..."Под игото"- едва ли в 8-ми клас това те вълнува особено много (айде да не се лъжем и да признаем, че е така), но с тва учителско набиване изведнъж излизаш от гимназията и плесваш във форума тема "ааа, оо, той патриарха на българската литература е велик, велик...". защо пък той? като да речем един Яворов ако не беше българин, можеше да е по-велик и от Шекспир. има и други промивки, те са най-различни впрочем. и ми се видят гадни, да ти кажа. не като онези, които са от любов:) как например човек решава да гласува за Царя, като довчера е викал и пял с пълно гърло за една съвсем друга идея - синя.
давам това просто като примери, без да акцентирам в момента нито на литературни, нито на политически предпочитания:)

п.п. е, не...приятеля ми е фен на Шумахер всъщност, но харесва и Мика:))
дотук с Ф1, за повече лаф по нея можеш да прескочиш някой път до форума Формула 1:)))))

in a mad world only the mad are sane


Тема Re: Кога и по какви поводинови [re: Aurora]  
Автор karasko (OnlyTheLonely)
Публикувано25.09.01 10:19



Чакай, чакай сега.
Не ти говоря за промивките - те са нещо доста по-различно и серизоно. За тях може цели томове да се изпишат, и пак да не разбереш нищо ;) нямам предвид теб конкретно, а принципно.

Аз то говора за случайте когато става едно спонтанно променяне на мнението, като"откриваш" как всъщност винаги си харесвал нещото което до вчера си отричал, но чак сега разбираш че всъщност си го харесвал....оправи ли се в плетеницата? ;))))

А за Формулата - там много-много не ми се ходи - ще станем много фирмено присъствие там - туй си е територия на Влади

So it's me I see, I can do anything.
I'm still the child.


Тема Кога и по какви поводинови [re: karasko]  
АвторA. (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 10:23



Pri men e naopaki.
Proeniam se obiknoweno sled tejka depresia.
A za drebnite promeni i az ne znam. Mrazeh bira primerno i edin den reshih, che mi se pie. Ot togawa obicham.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.