Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 25.04.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Тема Mechtitie....нови  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано16.09.01 00:18



Spored vas chovek prestava li da ima niakoga mechti?!
Spored men chovek vinagi shte ima mechti...inache zashtoto shte givee ,zashto shte disha ako niama mechti...moje bi mechtite ne izchezvat s porastvaneto na chovek ,no namaliavat i tova koeto ne si postignal i ti e bilo mechta te terzae ...chovek vinagi shte mechtae dori i za nai-malkoto kato da hapne utre shokolad ili da se zakusva sas semeistovoto si do tova da se ojeni...da ima deca...ili...ili..ili..ima mnogo mechti i razlichni hora.Vseki chovek si ima mechti ...i za vsiaka mechta si ima chovek

Just Obey


Тема Виж ми думичките под гърнетонови [re: Anonymous]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано16.09.01 00:36



МЕЧТИ!
Че кой не мечтае. И на нам си колко години да стана пак ще си мечтая...

Не мечтаят само ония, дето са на ... метра под кота нула!

П.П. Уф, колко мечти ми изфирясаха през комини и такива ми ти разни инсталации.
И до сега си имам 2 мечти: че Б. и З. някога ще ми станат ПРИЯТЕЛ(К)И. И за 2-те вече нямам надежди, но си МЕЧТАЯ

Quot homines, tot sententiae

Редактирано от Mag на 16.09.01 00:42.



Тема Re: Prodaljavai da mechtaesh...нови [re: Mag]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано16.09.01 13:39



Da !!! Da mechtaesh e mnogo hubavo.I naistina vseki chovek malak i goliam si ima mechti i tribva da gi presledva...
Otnosno izfiriasalite mechti...moje bi taka e bilo po-dobre...moje bi e imalo neshto koeto ne e bilo tolkova dobre v tazi mechta...no ima i drug vapros ako tazi mechta e ne e bil postignata poradi nereshitelnost,nepostoianstvo i t.n. ... ima zashtoto veche da sajelivavash ,no ne sajelivai mnogo!!Zashtoto vsepak tova ne ti e bilo edinstvenata mechta...imash i drugi...moje bi ne chak tolkova golemi..no nali i te sa mechti!!!

Just Obey


Тема Re: Mechtitie.... [re: Anonymous]  
Автор Пaячe (myself)
Публикувано16.09.01 16:55



Мечтите на хората никога няма да свършат. Надявам се.
Но ми се струва, че с времето повечето мечти избледняват. И стават по-скоро желания, отколкото мечти. Докато не се появи нова мечта, която засиява с целия си блясък. И така те никога не свършват.
До сега не съм чувала някой да мечтае да хапва шоколад... Струва ми се, че мечтите са по-големи и по-странни, но... Всичко зависи от това кой как ги разбира.
А те са много различни.



Тема Re: Mechtitie....нови [re: Пaячe]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано16.09.01 19:04



Ami za shokolada tova e mojebi mechtatat na edno 2 godishno hlape:)))Pak i mechtite sa spored horata...edin beden chovek ,koito niama nikakvi pari si mechtae za toplo iadene i miasto kadeto da spi....a edin bogat...si mechtae obiknovenno da e oshte po-bogat...no ima i takiwa bogati hora koito davat pari na bednite za da osashtestviat ....pone da podmopognat niakoia ot tehnite mechti...decata ot domovete imat mechta da si nameriat dobro semeistvo...niakoi koito da gi obicha i da se interesuva kak sa si napravili klasnoto po matematica...kakvo sa iali za obiad...kade shte hodiat na diskoteka...

Just Obey


Тема ehhh...hlape;)нови [re: Anonymous]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано16.09.01 23:50



mechtite - ne sa - cel...
dostatachno e da imash edna, jiva "mechta"...pone, za chist "vazduh"...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.