|
Тема
|
Бива ли
|
|
Автор |
God () |
Публикувано | 08.07.00 15:46 |
|
Бива ли такова нещо. Едвам се отеглих от тази порочна земя и някой веднага се писа ГОСПОД. Ама аз ще почна да ги привиквам тези непокорни слуги горе при мене да ми дават обяснения, че то така не става. Нестига, че Земята се зари от фалшифи пророци и софисти, ами и фалшифи богове се навъдиха.
Запомнете Бог е един и това не означава, че Алах е един или че Буда е един, а че аз съм всички тях и само лицето ми е различно за пред различните народи. И стига сте сквернили името господно, че напразното споменаване на Бог е грях. За него трябва да се мисли и на него да се благодари за това, че живеете и чувствате и за всичко което имате, а не само да го споменавате за незначителните ви и дребнави проблеми. И не се опитвайте да разберете божественото, както една мравка не се опитва да разбере човека, а се заемете с това за което сте пратени тук - учете се и се обичайте и зарежете остатъчната суета, защото всичко извън бога е суета. А аз съм във вас и няма да ви напусна дори когато всичко друго си отиде и дойде смъртта.
| |
|
Що ще ги привикваш аз ще ти ги пращам. Ти още ли си жив бе боже оплакват се че те нема нещо изкуфел си бил, изразявал си се дълго и неясно?
| |
|
Леле !
Бах маа му!
| |
Тема
|
Toi ne se izraziava,
[re: Смъртта]
|
|
Автор |
NUT () |
Публикувано | 08.07.00 19:02 |
|
a si izriazva noktite...
| |
|
"Нестига" ––– не стига
"Едвам" ––––едва
"отеглих" ––– оттеглих
"Алах" ––– Аллах
"господно" ––– господне
научи имената на "колегите" си‚ не те е срам!
| |
|
Изкуфел е леко, по-горе един чичка го каза! Не му дръж кусур, тва са дребни беди, граматичните.
| |
|
Фалшифи = Фалшиви.
| |
|
Жал ми е за вас. Гледате думите, а не виждате смисъла.
| |
|
|
|
|