Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 30.09.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ех, съдба.......нови  
Автор Jenshen ()
Публикувано04.04.00 13:02



нали знаете, когато много ви се иска да направите нещо, което крие известен риск, и някой ви предупреди, че е по-добре да не го правите, вместо да се замислите много много какво правите? - казвате " каквото ми е писано, това ще се случи" много ни е улеснило откритието на съдбата, не смятате ли? да, наистина е просто, когато сме поставени пред една от многобройните ситуации, в които трябва да избираме, постъпваме като малките дечица - казваме си, аз не ръководя сам/а живота си; влияят го и други фактори - като съдбата, затова какво има толкова да му умувам; и ето как си продължаваме напред аз пък казвам, че това е тъпо от малки се оплакваме, че не ни оставят да решаваме сами и да поемаме отговорност, и като пораснем какво? съдбата е насреща, за да помага в трудни моменти. това просто не е чесно вярвате ли въобще че съществува съдбата? и ако вярвате, запитвалили сте се какво би ви било ако не вярвахте? :)

Тема Ех, съдба.......нови [re: Jenshen]  
Автор python ()
Публикувано04.04.00 13:09



интересна но и много дълга тема. много дълга и е изпълнена с много мистика. засега се въздържам от мнение. не че нямам. но то е доста странно.

Тема Neнови [re: Jenshen]  
Автор Dzver1 ()
Публикувано04.04.00 13:10



Ne viarvam che sushtestvuva sudbata. Nie si pravim kakvoto se sluchva. Tva mislia az. Dzver1

Тема Ех, съдба.......нови [re: python]  
Автор Dzver1 ()
Публикувано04.04.00 13:19



S udovolstvie bih go chul. Dzver1

Тема Ех, съдба.......нови [re: Jenshen]  
Автор odd ()
Публикувано04.04.00 14:04



....другото и име е "случайност". Съобразява ли се някой с нея? Май да... от застрахователното дружество.... и вади чиста печалба .... от надценка на риска.

Тема съдба и случайностнови [re: Jenshen]  
Автор питон ()
Публикувано04.04.00 14:59



преди време аз мислех че това са пълни глупости и винаги съм отхвърлял тези неща. обикновенно това е прието за нормално. но когато определени неща започват да се повтаря в определена цикличност човек започва да мисли как става така. определено малко са нещата които могат да дават някакви смислени отговори на тези въпроси. науката отрича каквито и да там подобни щуротии като астрология,таро.... да не продълажам знаете ги. попитайте някой дали се занимава с магия! винаги отговора е не! как така с такива глупости ще се занимаваме? но когато човек започва да гледа внимателно и тогава какво вижда? пристигат много книги да речем в руските книжарници. за магията също! цените не са малки! и колко странно на следващия ден книгите просто ги няма! свършили! интересно кой и защо ги взима? доста хора се занимават с магия ! това е отговора! това не е забранено но хората се пазят. и защо ли се занимават? много просто! един от начините за промяна на съдбата на определен човек това е магията. способ - да ! и това факт! вярно те не летят на метлички и не живеят в къщичката на баба яга! в тази дума - магия- са събрани доста неща. нямам предвид така наречената селска магия. имам предвид магия ползваща западните техники и методи. промяна съдбата на човек? залога е голям и звучи примамливо! да промениш съдбата на човек! да ! добре! но какво става после? каква цена се плаща не пари естествено! засега спирам! може би темата ще има продължение , поне така ми се струва! накратко сега! мойто мнение следното: -има съдба -съдбата може да се променя успех на всички! и само един съвет от мен -обърнете се към себе си и се опознайте добре отговорите ще намерите сами няма кой да ви каже!

Тема Magiaнови [re: питон]  
Автор Dzver1 ()
Публикувано04.04.00 15:18



Magiata, da! Aide da govorim za magia...! Dzver1

Тема Neнови [re: Dzver1]  
Автор Jenshen ()
Публикувано04.04.00 19:47



bravo na teb towa prosto mi zvuchi kato mnogo smelo mnenie i se radvam, che ima hora kato teb :)

Тема Ех, съдба.......нови [re: odd]  
Автор Jenshen ()
Публикувано04.04.00 19:52



ne sym syglasna vuobshte ne wqrwam, che sydbata ima neshto obshto sys sluchajnostta, tochno obratnoto w smisula, v kojto q razbirame, sydbata e neshto definirano i nepromenimo, koeto se sluchwa zadyljitelno, a ne qwlenie, koeto tu go ima, tu go nqma

Тема Ех, съдба.......нови [re: Jenshen]  
Автор Хуан Хъ ()
Публикувано04.04.00 22:01



Животът е пълен със случайности. А какво е случайност? Нека вземем някакъв пример. Вървиш си ти по улицата и изведнъж на главата ти пада една тухла. Какво е това? Това е случайност. Но на какво се дължи тя? На необходимостта да минеш точно в тази секунда на това място и на необходимостта тухлата да се откърти точно в този момент и да те уцели по главата. Оказва се, че цялата тази случайност е резултат от кръстосването на две необходимости - на твоето минаване и от падането на тухлата... Всичко това се обясняваше от един солиден и много приятен човек, на някакъв свитичък и невзрачен човечец. Като изслуша докрай обяснението, човечецът стана, ръкува се със солидния и приятен на вид човек и тихо затвори вратата след себе си. Тогава приятният човек вдигна телефона и кратко каза: - Всички по местата! Пригответе тухлата!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.