Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 08.06.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Глупостите (На Стамен)  
Автор Хитър П@ър ()
Публикувано02.12.99 16:49



Тази тема е посветена на Стамен, а не че глупостите тук трябва да са само нейни. Хайде мили глупости, чакаме ви с интерес. :)

Тема Спец.за Стамен и любимата групанови [re: Хитър П@ър]  
Автор Натали ()
Публикувано02.12.99 18:24



Няма кой да ме събуди, няма и какво да дам, а лицата сменят други и отново плувам сам. Няма сън-и той избяга, няма никой,а сте тук всичко е пределно ясно, безпредметен всеки звук

Тема Безглаголнонови [re: Натали]  
Автор Стамен ()
Публикувано02.12.99 23:31



ОДА ЗА ГЛУПОСТТА Шофьори, аматьори, клакьори. Обущари, дървари, златари. Поетеси, стюардеси, метреси. Шивачи, пиячи, е*ачи. Пеперудите. аз. Автор: Стамен

Тема Безглаголнонови [re: Стамен]  
Автор марийка ()
Публикувано03.12.99 07:36



ама много сериозно стана, няма ли смешни глупости?

Тема Глаголнонови [re: марийка]  
Автор Стамен ()
Публикувано03.12.99 09:09



Тя е висока от кока до тока 173 - като си нисък - мри! Около гръдната й обиколка се намотава 1 магнетофонна ролка! А като нейната талия - няма дори в Италия.:) Веждите - клонки наведени над оченца - извори ледени:) А от всяко оченце поглежда една Огромна Надежда.:) Познахте ли го тоз приятел срамен? Разбира се, това е Стамен:)

Тема Сбърка Стамене,нови [re: Стамен]  
Автор poli ()
Публикувано03.12.99 09:12



А от всяко оченце поглежда една Огромна Надежда. Това не е смешно...., а хубаво...

Тема Спец.за Стамен и любимата групанови [re: Натали]  
Автор Стамен ()
Публикувано03.12.99 09:19



Освен това ми е любима и групата "Гумени глави" и особено култовия им албум "Гуми втора употреба" <-- горещо ти го препоръчвам:)

Тема Лелеее колко съм изглупял...нови [re: Хитър П@ър]  
Автор Хитър П@ър ()
Публикувано03.12.99 09:35



Ами тая тема трябваше да я кръстя ПОдСРЕДСТВЕНИ МИСЛИ ...ама нищо, Стамен както се е засилил ще я запълни бързо и тогава... Стамене, само една забелейка брато: Не пълни темата с умности. Глупости си обещала - глупости ще правиш. Да видиш лесно ли е интелигентен човек да се прави на глупак.

Тема Репортаж от BAIT expo '99нови [re: Стамен]  
Автор Стамен ()
Публикувано03.12.99 09:59



Време на действието 2 декември 1999 г. Място на действието - зала "Фестивална". Действащи лица: група маниаци по хай технологиите, зяпачи, любипитни, любознателни и др. Главно действащо лице: Стамен Е, този път не бях сред VIP-ерсоните и трябваше да се бръкна с 2 лева за един Огромен Шарен Билет, с който да удостоверя пред охраняващите събитието лица в жълти суитчъри, които гледат на кръв и урина, че съм си редовен платец. И веднага една девойка с очила за по- авторитетно и с къса пола за по-презентативно ме придърпа в едно кюше да ми обясни как мога да стана част от потребителите на Интернет. Реших да изслушам докрай пледоарията, все пак момичето е положило усилия да наизусти сложни думички като "комутируем" и "некомутируем достъп", килобитове, мегабитове, арендовани линии и прочее сложнотии. Според скромното ми наблюдение тя и хабер си нямаше от това, което ми обяснява, но похвално беше, че е с много скъп чорапогащник и това правеше добро впечатление. Продължих по пътя към високите технологии. И хоп - гледам щанд на БТК! Любимата на цял народ телекомуникационна компания. Показват на населението ISDN. Показват го от доста време, ама явно на населението не му увира главата да го резорбира някакси:) О! Ужас! Едвам се сдържам да не задам на най-симпатичния им презентатор въпроса: "Бе вие на ретро изложба ли сте, или на изложба на нови технологии?"... Щото може и къс да ми е акълът, ама помня, че на всичките Пловдивски панаири в съзнателния ми живот все това показват... Някакси се почувствах ветеранка, а това не е приятно преживяване за която и да е дама:) Навсякъде щъка жаден за новости народ. В очите на повечето все още резидентно седи интерфейсът на IRC, т. е. не са опреснили погледите. Има и друга категория посетители, но те са с вратовръзки и бради, и коремчета, и чанти, и телефони, и аксесоари, и ... абе, за тях няма какво да говорим. На щанда на "Мобилтел" е супер. Сценография на ниво - полутъмно, тясно и достъп до Интернет без пари:) Атракцията е достъп през GSM, или както го нарича един мой приятел - гъ съ мъ. Само за 50 стотинки на минута! Граби, народе! Не остана!:) И както във всяко шоу, публиката (в случая аз) си избира фаворит. Нещо като личен Топ 1. Безспорен, абсолютен, главозамайващ, адски симпатичен, направо да го заобичаш безмерно! Авторът на "Кирила". За лаиците - това е sotware, с което думите се проверяват за грешки и се пренасят на срички, за да изглежда текстът малко по-грамотно написан и подреден. Него (автора) класирах на 1-во място по следните причини: абсолютен познавач на продукта си; ентусиазиран презентатор; признава си реминисценциите от други software-та и т.н. И тотално симпатичен! Cool, както е модно да се казва. И продават това чудо само за $9 и нещо... абсолютна недооценка според мен. Абе важното е да си чаровен. Това го казаха тая сутрин по Нова телевизия. Печелиш с чар по default около 70% от общата си печалба. Така е. Продава се и кафе там. Има и вафли "Мура". За вас събитието отрази: Стамен - специален пратеник на клуб "Вечни мисли"

Тема Глаголнонови [re: Стамен]  
Автор Aurora ()
Публикувано03.12.99 10:23



хохохохохо много е добро!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.