Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Вечни (раз)мисли
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Приятелството - имаме ли време за него !  
Автор poli ()
Публикувано29.11.99 17:26



Напоследък се появиха много странни мисли тук....започнаха да се сипят обиди, закачките преминаха границата на забавното.....и се промъкна една мисъл за "софтуерно" приятелство. Как мислите, може ли да има приятелство, когато не виждаш човека насреща, не си сигурен - бъзика ли те нещо, или наистина те намира за забавен събеседник... Ще ми приятно, ако отогворите какво мислите... Лично аз още не мога да реша, дали си заслужава да си пишеш тук.... :-)))

Тема Приятелството - имаме ли време за него !нови [re: poli]  
Автор Tsv...eti ()
Публикувано29.11.99 22:03



Лично аз мисля, че е много истинско едно прятелство по интернет, защото поне този, с когото говориш не се стеснява да покаже истинските си чувства. Още повече е малко по-трудно някой да те предаде. По инетернет ти можеш да спреш да си пишеш с някой, ако случайно не си допадате. Просто много поо-лесно е. Но това не значи, че съм срещу реалното приятелство-напротив много повече предпочитам да се срещам с "реални" хора. Но все пак е интересно да откриваш нови начини да общуваш...

Тема Приятелството - имаме ли време за него !нови [re: Tsv...eti]  
Автор poli ()
Публикувано30.11.99 08:50



Права си...., но моята идея беше, че нямаме много време за нови контакти, нямаме време и не искаме понякога да разберем хората около нас.....по Интернет човек не се задълбочава толкова.... Лошо ще бъде, ако Интернет-общуването замени истинското.... .

Тема Приятелството - имаме ли време за него !нови [re: poli]  
Автор amateur ()
Публикувано01.12.99 10:05



Дали да пишеш или не - отговорът е много прост. Ако ти носи приятни усещания, да, стане ли ти тъпо и безинтересно - не. Това му е хубавото на Интернет междуличностните комуникации, че няма никакво обвързване. За мене лично приятелството е нещо много специално. Не вярвам, че може да е истинско, без да виждаш при общуване очите на събеседника си. С думи лесно се жонглира и манипулира. Опасно си е, ... но пък е интересно! Привет:))

Тема :-))нови [re: amateur]  
Автор poli ()
Публикувано01.12.99 10:27



Тук съм съгласна.... Тръпката от очакването на нещо ново, ни привлича да надникваме за малко в клубовете. Но защо мислиш, че е опасно? Нали във всеки един момент можеш да се "скриеш", ако ти стане скучно или се почувстваш обиден?

Тема :-))нови [re: poli]  
Автор Стамен ()
Публикувано01.12.99 10:46



А как ще се скриеш от себе си? В дупката си? Не става, пробвах вече...

Тема Точно там е въпросът, Стемене!нови [re: Стамен]  
Автор poli ()
Публикувано01.12.99 11:59



Човекът сам за себе си е най-голям приятел и най-голям враг... Не можеш да се скриеш от мислите си....

Тема Приятелството - имаме ли време за него !нови [re: poli]  
Автор byly ()
Публикувано01.12.99 13:01



Poli, заслужава си, повярвай ми! А колкото до страха от бъзикане - това просто не би могло да се получи, ако знаеш собствената си стойност и уважаваш събеседника си... :)

Тема кел файданови [re: Стамен]  
Автор Aurora ()
Публикувано01.12.99 13:01



Мани мани, и аз пробвах да се скрия в дупката си, ама ме намират, а и аз от себе си не мога се скрия...

Тема Приятелството - имаме ли време за него !нови [re: byly]  
Автор poli ()
Публикувано01.12.99 13:06



Byly, това е един от най-хубавите съвети, които съм получавала напоследък.... :-)) Благодаря!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.