Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 15.06.24 
Природни науки
   >> Метеорология и климат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Лятонови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.05.11 11:44



Вече е тук - повече или по-малко неусетно. :)



Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема Re: Лятонови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.06.11 11:27





Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема Re: Лятонови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано14.06.11 09:24





Жените нямат право да вземат своите деца и да ги възпитават в небрежност към Божия Закон!

Тема Да заповядат жегите:нови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано14.06.11 10:15





Жените нямат право да вземат своите деца и да ги възпитават в небрежност към Божия Закон!

Тема Re: Да заповядат жегите:нови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано14.06.11 10:20



Коментар: Перифразиран, брадатият лаф за казармата ще звучи така: Жегите ще са тежки, но затова пък - продължителни.


Рекорди засега(до 7-10 дни) не се предвиждат, температурите ще имат стойности до около 36-37 най-много, ако се реализира втората антициклонална вълна с афродоставка ;) в средата на следващата седмица, но това все още подлежи на коментар, както всеки процес по-напред от 6-7 дни във времето.
За протокола: миналата година по това време точно, имах в моята АМС 37.5 на вчерашния ден, а подобни стойности в следващата седмица мога да достигна с не повече от 20 на сто вероятност. Все пак - за средата на следващата седмица в подробности - неделя-понеделник.
Засега софиянци да се готвят за едни 31-33 за уикенда.

Жените нямат право да вземат своите деца и да ги възпитават в небрежност към Божия Закон!

Тема Re: Лятонови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано16.06.11 08:42





Жените нямат право да вземат своите деца и да ги възпитават в небрежност към Божия Закон!

Тема Re: Лято [re: Kиpo]  
Автор 4 WarpGate (PvP №1)
Публикувано18.06.11 00:23



Хааххаа, най ме кефи, под тази снимка първия таг е СЕКС :))))

Иначе екстра, уикенда съм на климатика у нас, само неделя сутринта една ранна, ранна разходка до Южния

El Capitan: Какво става?
LordVader: зеления гей вандалства


Тема Re: Лятонови [re: 4 WarpGate]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано18.06.11 23:14



Не знам, Члене, уикенда аз съм на басеинчето на село


Днес стана само 33 и половина тук, а аз разчитах на 34точно
Остава да работиш над фобията си към Петрохан.

Жените нямат право да вземат своите деца и да ги възпитават в небрежност към Божия Закон!

Тема Re: Лято [re: Kиpo]  
Автор 4 WarpGate (PvP №1)
Публикувано19.06.11 15:37



Тука на климатика си е супер.А, и сутринта в парка беше много приятно. До към 10.30 когато се изсипа цялата теранска империя, така де цяла София..

El Capitan: Какво става?
LordVader: зеления гей вандалства


Тема Днешният ден не бива да ви подлъгва: [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано20.06.11 12:19





В края на седмицата ще има ново захлаждане, според днешните модели, малко по-продължително - от събота до понеделник, вторник. Захлаждането обаче отново ще бъде в основни линии сухо и ветровито. После - пак горещо. Все пак за подробности е хубаво да се изчака още ден-два.

Жените нямат право да вземат своите деца и да ги възпитават в небрежност към Божия Закон!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.