Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 11.06.24 
Природни науки
   >> Метеорология и климат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Виж, нищо лично,нови [re: deltaVpn]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.04.10 09:37



но ти си малко тъп:)
Нямам намерение да си губя времето с теб. Слушкай и си пиши глупостите, няма проблем.

ас дусига никуи ни ми е ударил шимар---усвен тува моя сапрук е силин,храбар и магествин


Тема Ставанови [re: Kиpo]  
Автор deltaVpn (leviatan)
Публикувано19.04.10 17:46



Нямам намерение да си губя времето с теб

Не ми е необходимо да ми отделяш внимание.

И аз нямам време да се занимавам с теб. През Юли съм на конференция в САЩ, на която ще определим бъдещето на компютърните технологии за следващите 50 години.



Тема аханови [re: deltaVpn]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.04.10 22:11



И имаш достатъчно увереност в себе си и липса на комплекси, за да не се хвалиш с това...?


Ок, устройва ме, оттегл'и се в покоите си.



Тема Re: Ставанови [re: deltaVpn]  
Автор gogo163 (минаващ)
Публикувано19.04.10 23:27



През Юли съм на конференция в САЩ, на която ще определим бъдещето на компютърните технологии за следващите 50 години.


Та цял ден лудите, поради свито финансиране от държавата, си оправяли оградата. Тел, колове, труд...много труд. Надвечер, забили последното колче, опънали бодливата тел и баш отговорния луд на обекта изправил морна снага, отрил потно чело с мазолеста длан и рекъл
- Еххххх, много зор видехме докът оградим свето!!

Успехи в конференцията! Пожелавам да направиш бляскаво изказване в определянето на бъдещето



Редактирано от gogo163 на 19.04.10 23:27.



Тема Re: Ставанови [re: deltaVpn]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано20.04.10 09:11







Тема стига де, ревнувамнови [re: Morrigan*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано20.04.10 09:26




Да не се влюби в този водещ световен учен???
аЗ ПЪК през май... май имам среща и оперативка с водещите умове на Веганската и Алтаирска конспирация за въздействие на земния климат...



Тема Не мъ ревнувай:)нови [re: Kиpo]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано20.04.10 11:27





....няма за какво. Компютърните предикшъни за следващите 50 г. не ме привличат. Виж за Веганската и Алтаирската конспирация ....... това ми звучи неустоимо



Тема Баси логикатанови [re: Morrigan*]  
Автор deltaVpn (leviatan)
Публикувано20.04.10 16:57



И ся, като има вулкани, дай и ние да добавим нашите си газове.

На мен никой тук неможа да ми обясни, какво става с отделения СО2 от горенето на петролни горива? Къде отива този газ?

Имаше някакво обяснение с S криви. После някакъв ми обяснява, че съм тъп и не искал да ми обясни. Надявам се, ти да обясниш







Тема Нема лошонови [re: Kиpo]  
Автор deltaVpn (leviatan)
Публикувано20.04.10 17:00



Виж ся, някои като мен имат привилиегията да обиклаят света. А други като теб, имат привилегията да са администартори на форуми. Кой за квото е учил бе Кире





Тема Re: Баси логикатанови [re: deltaVpn]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано20.04.10 18:27



CO2, отделен от антропогенни фактори, е под 5% от общия CO2, отделян всяка година. В числа това изглежда така: в атмосферата има около 3000 гигатона CO2, всяка година гниенето на мъртви растения отделя 220 гигатона. Човечеството отделя още 31 гигатона с все горенето на бензин и въглища, има и известно количество от неорганичен произход. Нивото на CO2 в атмосферата е 0,04%, за да стигне 0,08% на човечеството ще му трябват 3000 / 31 = 97 години усърден труд. За да стигне нивото отпреди 550 милиона години ще са му нужни 1694 години, ако приемем че CO2, отделян от човечеството не се разпада, нито се усвоява от нещо. На практика в атмосферата няма CO2 "по-стар" от 100 години, защото има естествен цикъл на саморазпадане в стратосферата под действието на ултравиолетови лъчи. Затова въпреки, че от 1750 досега отделяния от антропогенни фактори CO2 е нарастнал с доста порядъци, ефекта върху конценрацията му в атмосферата е само около 30% увеличение.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.