Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 27.04.24 
Природни науки
   >> Метеорология и климат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хироо, давай прогнози за ...  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано14.07.08 22:50



... края на юли, началото на август в Западните Родопи ... И гледай да няма много явления, ако обичаш !!!



... Enjoy !!!

Тема Re: Хироо, давай прогнози за ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано15.07.08 13:22



кажи вълшебната думичка, иначе ще ти направя магия за дъжд.





Тема Пак ли ти, бе Романе ?нови [re: Last Roman]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано15.07.08 21:40



Теб пък където не те сеят там никнеш - от Цветарство, през Лозарство, Шантав ... че и тука ... като бурен си начи - ти го скубеш, то по-расте

...
И защо ти е да ми правиш магии за дъжд ? От чиста завист на неотпускар или просто така лаф да става ? ... Или знаеш от предишни мои постове колко мразя да ме вали и си правиш гаднички таша ... ъъъ ... шегички с горкия стар гео, м ?

... Enjoy !!!

Тема няма причинанови [re: Гeo, rpaф]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано15.07.08 22:22



да се очаква някаква сериозна промяна на времето от сегашния му модел: наднормени с 3-4 градуса температури(без биене на рекорди) и ялови студени фронтове като днешния, миналоседмичния , по-по миналоседмичния и така до средата на май)
В смисъл- не пречи да ливне някой дъждец по излюбените ти баири, но и там ще са кът и рядко)
Попитай ме седмица по-рано за конкретности)


Прочее, за мен лятото вее не е интересно- можеш да видиш доста точна прогноза за това, което се случва в темите ми от края на април, 'га повечето даваха хлад и наднормени дъждове)
По-интересна е зимата.




Тема Зимата, знаеш, ми е ...нови [re: Kиpo]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано16.07.08 07:02



... изключително интересна и на мене, ама далечко е засега, пък отпуската ми наближава, та е разбираем все още интереса ми към лятото

... Обаче върна ли се от баира, немедленно започвам да те ръчкам да побързаш със снега ...

... Enjoy !!!

Тема Re: Зимата, знаеш, ми е ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.07.08 12:07



лаф да става.





Тема Става лаф ...нови [re: Last Roman]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано16.07.08 21:26





... Enjoy !!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.