Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 20.04.24 
Природни науки
   >> Метеорология и климат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Айде, майсторите, ....  
Автор Гeo, rpaф (зомбиран)
Публикувано21.01.08 17:45



... казвайте какво ще бъде времето петък, събота и неделя ? Да не ме емне някое явление на връх планината, че не е от най-приятните преживявания ...



Говори си, не ми пречиш

Тема studenoнови [re: Гeo, rpaф]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано21.01.08 19:15



и гадно


Петък ще духа по-вероятно от изток, слаб до умерен, а в събота и неделя- умерен до силен, в Стара планина може и до бурен приятен минус десетградусов ветрец от северозападната четвърт
По-добре си стой пред камината.

Редактирано от Kиpo на 21.01.08 19:25.



Тема Няма как ...нови [re: Kиpo]  
Автор Гeo, rpaф (зомбиран)
Публикувано21.01.08 20:27



... да си стоя пред камината - в неделя над Етрополе се празнува Атанасовден, а ние тръгваме от петък през х.Мургана, събота минаваме билото близо до вр.Баба и се смъкваме в х.Старопланинец. И така всяка година ... Просто тая с камината я забравям, а тоя от сз го знам на екс

, по ми е важно да не вали ...
Благодарско за инфото, макар че можеше да си малко по-любезен де

Говори си, не ми пречиш

Тема Re: Няма как ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Авторkiro (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 21:36



е и аз исках да ти предскажа един хубав антициклонален пренос от югозапад и десетина градуса на 1400 м(низините в мъглите вълци ги яли), ама няма





Тема Re: Няма как ...нови [re: kiro]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано21.01.08 22:50



"един хубав антициклонален пренос от югозапад и десетина градуса на 1400 м(низините в мъглите вълци ги яли), ама няма"



Всяко нещо, до което се докосваш е част от пътя

Тема Re: Няма как ...нови [re: kiro]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано21.01.08 22:56



Ееее, и таз добра... ти на това хубава прогноза ли му викаш - десетина градуса на 1400 метра?!?! Кажи ги минус десет, заедно със слънце и пълно безветрие - ей на това му казвам аз хубаво зимно планинско време!



Тема Re: Няма как ...нови [re: Orнeдишaщ]  
Авторmisacho (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 22:59



Studa i zimata v na4aloto na fevruari!Potarpete i paltata izvadete!



Тема не може да ви се угодинови [re: Orнeдишaщ]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано22.01.08 09:39



Ще е минус десет-нали обясних на човека, но безветрие точно уикенда-трудна работа. А като гледам май и сняг се задава





Тема де да им знам дефиницията [re: yogimax]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано22.01.08 09:42



за хубаво време на баирбудалите!


Помня това лято, юли, на 1600м.- бях десет дни на почивка в най-чутовните жеги))
Беше, на посочената височина , 26-27( !!) градуса и духаше топъл, на границата на приятното, слаб североизточен вятър! Еееех, лятоо!))))



Тема според последните калкулации [re: yogimax]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано22.01.08 12:48



гледам -за последните дни на януари-някакви леки страхотийки- не само блокиран, а чак леко избутан на запад циклон

с повече от 72-часови валежи)))
Предполагам, че на метеограмата в 13.30 ще изглежда много красиво, особено за някоя клетка в Родопите)
Дори да ен се реализира точно така, разбира се...Ще бъде интересно със сигурност!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.