Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 24.04.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ima li pluvzi tuka... :)  
АвторVEN (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 13:31



Bqh prekusnal za 6 meseca. Az predpo4itam i hodq na Spartak.Sega sum re6il da podnovq pluvaneto ama ne mi se hodi sam i re6ih da pitam tuka: Ima li gelae6ti da hodim zaedno da pluvame - na spartak? Ne mi se hodi sam puk kvo po hubavo it tva da popluva6 i da si polafi6 s nqkoi za kakvoto i da e.

Are ako ima gelae6ti da se organizirame 3-ma 4-ma 4oveka da pi6at. Ili ako ima takava grupi4ka ve4e moga li da se joinna?



Тема Re: Ima li pluvzi tuka... :) [re: VEN]  
Авторvenke (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 18:01



Аз тепърва ще се уча да плувам. Решила съм да ходя на басейна в МЕИ-то.
Там как е положението сега?
Кажете ми има ли добри треньори? Някой да ми препоръчате?
И откъде да си купя плувна шапка?



Тема Re: Ima li pluvzi tuka... :) [re: venke]  
АвторKvakin (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 03:53



6apka pluvna ot silikon do 55ti blok bazar4eto v st.grad - poneje v na mei baseina shte hodish ne e 4ak tolkova dale4e a i sa na po-tynko tam :) i az na mei to hodih hubav e baseina ama mamku mu verno mi trqbva trenior ili nqkoi koito da me otkrehne otkam dishane dvijenia 4e taka si pravq daljini ama ne napredvam koi znae kolko



Тема Re: Ima li pluvzi tuka... :) [re: VEN]  
Авторswm (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 20:43



kakvo stana s grupata? niama li kandidati ?
az sum saglasen za vednaj sedmi4no!
dai mail za vrazka!!



Тема Re: Ima li pluvzi tuka... :) [re: venke]  
Автор legato (Mr.NoOne)
Публикувано20.04.06 11:41



Здрасти, аз от почти месец ходя на басейна в МЕИ-то с трениор - Роси Янакиева. Определено сега съм по-добре с движенията, в сравнение с преди ... разбира се има мноооого още да се учи. Иначе Росито е точна. Тренировките са Понеделник и Петък от 8.30ч. сутринта. 30лв на месец. Чух, че лятото тренировките се измествали на открития басейн Дианабад.

Като цяло си заслужава да научиш правилните движения от специалист, защото и преди си мислех, че мога да плувам, но се оказа, че не е точно така



Тема Re: Ima li pluvzi tuka... :) [re: swm]  
АвторVEN (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 16:27



Horata sa neseriozni.
Za sega sme dvamata.

lpt@mail.bg za da se razbereme
vednug sedmi4no e OK.



Тема Re: Ima li pluvzi tuka... :) [re: VEN]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.04.06 19:40



Ние имаме един аматьорски спортен плувен клуб на Спартак и се посещава доста. Тренировките са всеки ден, без понеделник и неделя, а цената за целия месец е 20 лв. За тези пари ползваш отделен коридор на клуба, както и треньор /мене :)/

За повече инфо можеш да видиш тук :





Тема Re: Ima li pluvzi tuka... :)нови [re: legato]  
Авторracing (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 00:41



Да те питам само как изглежда тази Роси Янакиева?! Аз на външен вид ги знам всичките в МЕИ дето са ама не ги знам по имена... Инъче и аз плувам там от октомври месец някаде, обаче никога не съм ползвал услугите на треньор, все пак имам претенции, че мога да плувам бруст и кроу... (като в кроуа не съм особено издръжлив) много бих искал да се науча бътърфлай!



Тема МЕИ-то = жабунякнови [re: venke]  
Автор д-pk.т.н.инж.KoлюKoлeв (общественик)
Публикувано05.03.07 10:57



Е как може да се плува в такава мръсотия. То верно сме страна от 3-я свят ама такива мизерни условия....
Верно, в началото септември - октомври беше чисто и нямаше хора. Издържах там до декември. След това на Спартак. То и Спартак си е българска интерпретация на хигиена...ама като няма нищо друго свестно..

Редактирано от д-pk.т.н.инж.KoлюKoлeв на 05.03.07 11:05.



Тема да си ... [re: VEN]  
Автор д-pk.т.н.инж.KoлюKoлeв (общественик)
Публикувано05.03.07 11:04



приказваме. Баце, моля ви ползвайте басейна по предназначение. Това е място за плуване а не къпалня. Като виснат по двама трима четерима на стената да си приказват и човек не може да се обърне.

Ще ви замоля и всички да се съобразявате с другите плуващи - не тръгвайте да правите обиколка точно преди да стигна стената да се обръщам. Висят пет минути на стената да си лафят и точн окогато човек стигне стената да се обръща някои се отблъсква и започва да плува три пъти по-бавно от мен.
Къде да ходя аз - качвам му се на гърба естествено. След това си бъркам ритъма за да го изпреварвам или спирам ако има хора в насрещното.
Съобразявайте се бе хора.
Дори при душовете ти късат нервите някви идиотчета дошли да се плакнат и напарят по 20-30 минути а другите няма място къде да вземат душ.
Ебах ти мизерниците - по 30 минути стоят под душовете но не си сложат един сапун да измият гнусната хлор.

Кво да говорим - то навсякъде в тая държава манталитета е един и същ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.